Trečią pralaimėjimą Ž.Ilgausko klubas patyrė po pratęsimo

Trečią nesėkmę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą Rytų konferencijos Pietryčių divizione užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio "Heat" klubas.

Antradienį namuose "Heat" krepšininkai po pratęsimo 114:116 (25:13, 26:19, 24:30, 29:42, 10:12) nusileido antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų divizione esančiai Jutos "Jazz" (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandai, nors antrajame kėlinyje ir turėjo 22 taškų persvarą.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo bei triskart prasižengė. 17 žaidimo minučių (16:57) Ž. Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 6.

"Heat" gretose trigubu dubliu - 29-uoju per visą karjerą NBA lygoje - pasižymėjo LeBronas Jamesas: 20 taškų, 14 rezultatyvių perdavimų bei 11 sugriebtų kamuolių.

39 taškus į svečių krepšį įmetė Dwyane'as Wade'as, 17 - Chrisas Boshas, 11 - Jamesas Jonesas, 10 - Carlosas Arroyo.

46 taškais (karjeros rekordas) prie pergalės prisidėjo Paulas Millsapas, 21 - Deronas Williamsas (14 rezultatyvių perdavimų), 16 - Andrejus Kirilenka, 12 -C.J. Milesas.

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasHeat