R.Nadalis pirmą kartą laimėjo Vimbldono turnyrą

Londone  vykusio 122-ojo Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų, vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo 22-ejų metų ispanas Rafaelis Nadalis.

Pirmą kartą per savo karjerą šį turnyrą laimėjęs Ispanijos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge užima antrąją vietą, finale sekmadienį po atkaklios kovos 6:4, 6:4, 6:7 (5-7), 6:7 (8-10), 9:7 įveikė pajėgiausią pasaulio tenisininką 26-erių metų šveicarą Rožė Federerį.

Mačas, kurį keletą kartų dėl lietaus teko sustabdyti, truko 4 val. 48 min, praneša infosport.lt.

R. Nadaliui už pergalę šiame turnyre atiteko 750 tūkst., o R. Federeriui - 375 tūkst. svarų.

R. Nadalis ir R. Federeris Vimbldono turnyro finale susitiko trečius metus iš eilės. Prieš tai pergales šventė Šveicarijos tenisininkas. R. Federeris Vimbldono turnyrą laimėjo 2003-2007 metais.