Klaipėdos jauniesiems sportininkams - 4-oji vieta

Lenkijoje 48 jaunų sportininkų delegacija  gynė Klaipėdos miesto garbę ,,18 -iose susigiminiavusių miestų sporto žaidynėse”.

Be Lietuvos atstovų  šiose žaidynėse dalyvavo jaunimas  iš Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Švedijos ir Lenkijos.  300 jaunųjų sportininkų varžėsi įvariose sporto rungtyse: futobolas, rakininis, vasaros biatlonas ir lengvosios atletikos varžybose.

Klaipėdiečiams geriausiai sekėsi lengvosios atletikos varžybose. Čia jie užėmė pirmą vietą. Geriausius rezultatus pademonstravo  Motiejavskaitė Ligita, Rokas Speskauskas - šuolis į tolį, rutulio stumimo rungtyje geriausiai pasirodė Simona Dobilaitė, o berniukų tarpe Justas Pleškys. Neprastesnius rezultatus  pademonstravo sprinteriai Aidas Pielikis ir Greta Rakievičiūtė , tolimų distancijų bėgikai Eglė Puidokaitė ir Lukas Jasinkas  užėmė 2, 3 vietas.

Klaipėdos miesto jaunimas bendroje įskaitoje iškovojo 4-ąją vietą, pirmąją vietą užėmė varžybų organizatoriai Gdynės miesto jaunimas, antrąją vietą iškovojo jaunimas iš Kylio, 3-ioji atiteko Kaliningrado miesto atstovams.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos sportininkai