Naujos žinios apie skandalą Kauno rajone: vaikų motinai gresia bauda

...

... portretas
Tikrai ta juodoji Š. yra velnio nešta ir pamesta; prie valstiečių bandė, prie kitų, dabar trečius durnina... o tauta nuteikinėjama prieš 'valstiečius'... gal vis tik reikia realiau mąstyt?

Piliete

Piliete portretas
Rimtai. Vienykimes i visuotini streika kol seimas atsistatydins. Kiek galima.. Iki to dasigyvensim kad reikes visko bijoti? Kas mes, Siaures Koreja? Lygiuotis tai tikrai ne i Norvegija reiketu, kur pedofilu klanai..pyktis ima.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pranai,tu ką nežinai?Kaimiečiai visi apie kiekvieną žino viską.Net buteliosamogono nepastebėtas nepaslėpsi.Tas kur paskambino ir pastatė filmuotoją,buvo girtas kaimo seniūnas.

Pranas

Pranas portretas
Matem ,matem ta transliacija zmona perjunge is aipado i televizoriu ......ten dvi motereles po simta ikale ,o kazkoks irgi girtas ir pavidus kaimynas ticia paskambino ....ir gavosi skandalas ant "tiesaus kelio"

germanas

germanas portretas
turiu du mazus suniukus,labai judrius.Vakar su zmona isgerem po 100 miligramu BELYJ AIST,konjako,kvapas zinot koks,girto zmogaus.Tai reiskia,kad is musu gali atimti suniukus ir iskelt byla,nes ne karta su slepete gavo,net cyptelejo,nes koja mano apmyzo,kadangi neisvedem laiku i lauka.Dabar bijau,kad mentai su gyvunu apsauga pasirodys,prades iki teismini tyrima,del smurto.Baime visur ir visose situacijose,stai prie ko daejom Lietuvoj.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Tiesa,gal kas žinote,kaip ten baigėsi su tuo seimo pijoku?Jam policija buto duris išlaužė ir meilužę globėjams ar perdavė?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Išsipagiriok,gi.Gyvenime nemačiau ir negirdėjau apie seniūną,kuris po pietų būtų trezvas.

gi

gi portretas
Seniunas sake kad geria abu,jei iki pietu skambina blaivi,po pietu jau girti,o mazoji tik metuku,kas dar neaisku,gi vaikai su girtais tevais

Aidiaidiaidiaidiaidiaidi vis

Aidiaidiaidiaidiaidiaidi vis portretas
Sodinkit ta narkomane, atsibodo ji jau.

AK

AK portretas
Jei jau nubausti tėvus,tai vaikai neteko dalį skanėstų, žaislų, rubeliu ir t.t. O policija ir vaikų globos tarnybos užsidėjo šauktuką. Jei tuo metu įvyktų koks mirtinas reikalas, o policija vaikus gazdina tai kas tada kaltas? Lietuva yra blogio ašis.

Algys

Algys portretas
Uz ka bauda? Ji ne viesoje vietoje buvo isgerusi. Nemoket,apskust teismui!

valio

valio portretas
bausti neleisti riboti kelti kainas vatoks musu gandragalviu kredo

puiku, artėja šv. Kalėdos

puiku, artėja šv. Kalėdos portretas
kolchoze daugiavaikei šeimai paruošta dovanėlė- 100 eu baudelė. Bus valdžiagyviams iš ko piarą darytis

Anonimas

Anonimas portretas
To Laura. Tai dabar ir valdžia sužinojo apie šią šeimą. Tai kaip reiktų parodyti tikrą rūpestį - grasinti baudomis ar suteikti realią pagalbą ir pasirūpinti šeima, kuri tikrai yra pasimetusi?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Alė,čia 112?Stuk,stuk,stuk,...

Anonimas

Anonimas portretas
ARTĖJA ŠVENTĖS... Valdžia jau pasitreniravo, kaimynai-skundikai jau pasiruošė...

Laura

Laura portretas
Tai šią šeimą visi žino gerai žino,tiek tėvas tiek motina pastoviai geria,kiek kartų jų vaikai jau gyveno globos namuose,vyr,duktė oi patikėkite kokia ji..kaimynas filmuodamas padarė mešks paslaugą šeimai...

Oželiai girdit

Oželiai girdit portretas
Galit kreiptis į (net nesuprantu kaip pavadint), ir jie iš kvapo įpaišys baudą. Nu bent tiek gerai, kad jau iš kvapo, iš tolo galima nustatyt ar žmogus gėręs. Suprantama daug lengviau bus ir kelių patruliams, priėjai, užuodei apsibezdėjusį- girtas, atimt teises, ir taip va lengvai gyvensim sau. Tiesa, o Pabaliuose šieno turi žmonės?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių