Žaidėjams „kalti golus“ linkėjęs V. Matijošaitis: Kaunas tikrai neabejingas futbolui

 • Teksto dydis:

Sekmadienį futbolo varžybos panemuniečiams atnešė pergalę prieš sunkiasvorę žvaigždžių komandą „Prelegentai“.

Panemunėje įvyko fantastiškas emocijas kauniečiams dovanojusios ir jau tradicinėmis tapusios varžybos, kuriose susikovė Lietuvos pramogų ir futbolo pasaulio žvaigždžių komanda „Prelegentai“ bei vieninga Kauno Panemunės, Vičiūnų ir Rokų mikrorajonų gyventojų ekipa.

Tradiciškai varžybos buvo pradėtos visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ valdybos pirmininko ir Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimo kalba, kurioje jis žiūrovams linkėjo gero futbolo, o dalyviams liepė saugoti kojas ir „kalti golus“.

Tiesa, prieš varžybas Kauno meras trumpai pristatė Šv. Mato gimnazijos, kurioje kasmet ir vyksta tradicinės futbolo varžybos, planuojamą rekonstrukcijos projektą. Tad jau kitais metais panemuniečiai ir „Prelegentai“ futbolo kamuolį spardys šiuolaikiškame ir profesionaliam futbolui pritaikytame gimnazijos stadione.

Kaunas tikrai nėra abejingas futbolui. Ypatingi svečiai, kurių čia sulaukiame kasmet, tai patvirtina.

„Kaunas tikrai nėra abejingas futbolui. Ypatingi svečiai, kurių čia sulaukiame kasmet, tai patvirtina. Todėl tikimės, jog kitąmet varžybų proga turėsime galimybę čia surengti ir oficialų stadiono atidarymą“, – apie planus kalbėjo V. Matijošaitis.

Varžyboms prasidėjus, išsiaiškinti, kas šį kartą namų darbus atliko geriau, ryžtingai siekė abi komandos. Tiesa, pirmame kėlinyje vyko tarsi lengvas komandų apšilimas. Tai, ko gero, ir lėmė, kad pirmasis varžybų taškas buvo pelnytas likus tik 9 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos. Panemuniečiai pasiuntė puikų įvartį į „Prelegentų“ vartus ir pirmasis kėlinys buvo užbaigtas rezultatu 1:0 „Panemunės“ naudai.

Tiesa, žaidimo eigoje intrigą palaikė ir tai, jog nuolat pliaupė lietus. „Tai pirmas kartas per šešis metus, kai  varžybų dieną lyja, – pastebėjo ilgametis šių futbolo varžybų komentatorius Grantas Pažėra. – Bet žiūrovų ir dalyvių entuziazmo tai tikrai nesumažino, o netgi atvirkščiai“.

Antrasis kėlinys buvo jau daug aršesnis. „Prelegentai“ į aikštę išleido stipriausius savo komandos narius, tarp kurių buvo ir Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, todėl panemuniečims prasibrauti iki priešininkų vartų buvo jau daug sudėtingiau. Negana to, praėjus vos keturioms antrojo kėlinio minutėms „Prelegentų“ komandos pastangomis rezultatas buvo išlygintas 1:1. Pasiduoti nenorėjo nė viena komanda, o žiūrovai negailėdami jėgų palaikė savo vietinių gyventojų komandą, tad sužaidus 21 minutę antrame kėlinyje buvo įmuštas antrasis panemuniečių įvartis. O per paskutiniąsias 7 kėlinio minutes rezultatas taip ir nepasikeitė, tad šį kartą fortūna nusišypsojo „Panemunės“ futbolo komandai, kuri rezultatu 2:1 šventė varžybų pergalę.

„Laimėti mums padėjo viskas: ir savos namų sienos, ir sirgaliai, ir nepritaikyta stadiono danga ir netgi lietus, mes pripratę žaisti tokiose nepatogiose situacijose, todėl labai džiaugiamės pergale ir tikrai jos tikėjomės, nes koks gi tada esi sportininkas, jei nenori siekti pergalės“, − po rungtynių džiaugsmingomis emocijomis dalinosi „Panemunės“ komandos treneris.

„Šiemet panemuniečiai tikrai buvo pasikaustę tiek savo futbolo kamuolio varymo manevrais, tiek ir sirgaliais, kurių palaikymas saviems mums tikrai nemažai pakišo koją. Nepaisant pralaimėjimo, mums tikrai buvo smagu, todėl pažadam dar ne kartą čia atvykti ir, žinoma, lauksim minėtos stadiono rekonstrukcijos“, − mintimis dalijosi „Prelegentų“ narys Linas Zareckas-Choras.

Rugpjūčio pabaigoje Panemunėje žaisti futbolą – tai jau daugiau kaip 40 metų trunkanti kauniečių tradicija. Šios tradicijos nelaužo ir kasmet rungtynes stebi ilgametė visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narė bei Kauno miesto garbės pilietė Jūratė Elena Norvaišienė. Tiesa, šiemet ji taip pat buvo pakviesta žengti į futbolo aikštę, tačiau tikrai ne spardyti futbolo kamuolį, o atsiimti visų susirinkusių vardu įteiktus sveikinimus neseniai praėjusio gimtadienio proga.

„Šių metų futbolo varžybos Panemunėje patvirtino seną, bet gerą taisyklę: „Nėra blogo oro jokiems renginiams, yra tik prasta apranga“. Džiaugiuosi, kad jokie lietaus lašai nesutrukdė nei dalyviams, nei organizatoriams, nei žiūrovams džiaugtis puikia nuotaika ir geru renginiu“, − mintimis dalinosi visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.


Praėjusių metų varžybų statistika:

2012 m. „Panemunė“ 5:5 „Prelegentai“

2013 m. „Panemunė“ 5:1 „Prelegentai“

2014 m. „Panemunė“ 3:5 „Prelegentai“

2015 m. „Panemunė“ 4:1 „Prelegentai“

2016 m. „Panemunė“ 6:7 „Prelegentai“

2017 m. „Panemunė“ 2:1 „Prelegentai“NAUJAUSI KOMENTARAI

Darius

Darius portretas
Ar tinka gerti alų mokyklos stadione?

Evelina

Evelina portretas
Tikras liudijimas. Aš praradau viską dėl nelaimingo atsitikimo, dėl kurio eismo įvykio aš grįžau pagal skolas ir ši padėtis pablogėjo klaidingais kreditoriais. Mane buvo kelios kartos tokios indelijos. Čia yra klaidingų kreditorių, kurie mano apgaulingi pranešimai      -gorgelebleu2@gmail.com      -florenceBeauger@hotmail.com      -duboirose1234@gmail.com Bet man nepatyrė dėmesio mano situacijai, tada draugas davė man konkretaus skolintojo adresą, dėl kurio aš pateikiau prašymą dėl 25 000 eurų sumos, kurią gavau per 72 valandas po saugių procedūrų Abiem šalims. Prašome pateikti savo paskolos prašymus tiesiai į jo adresą El. Paštas: bcorinne342@gmail.com

pamiršo

pamiršo portretas
gal pamiršo, kad visi "davaj", "gol,as", "karoče" jau prieš 27 metus į Maskvą išvažiavo?
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių