V. Kasiulevičius: medikų sąjūdžio siekis – išsivaduoti iš baudžiavos

nuostabu

nuostabu portretas
liberalas K>STARAS-pareiske-kad ir VADOVAI PRITARIA MEDIKU SAJUDZIUI-tie kur kankina medikus

g.levinsky

g.levinsky portretas
saunuolis Vytautas Kasiulevicius-gerai paruosia seimo medikus,malonus , auksciausios prabos specialistas,superinis daktaras

to migle

to migle portretas
sanciu poliklinikos laikinas direktorius be konkurso paskirtas tvarkosi neblogai,rase-kad sutvarke wc pirmame aukste

Loreta

Loreta portretas
Kodėl niekas nekelia klausimo apie pavadavimus kolegių atostogų metu. Juk tuo metu kolegos darbą atliekame tikrai 80-90 proc. Darbai patys nepasidaro ,o atlygio jokio.Jei atliekame dviejų daarbuotojų darbą,tai už didesnį krūvį turi būti apmokėta.

Miglė

Miglė portretas
Kauno Šančių poliklinikoje šeimos gyd. gauna 600 - 700 eurų į rankas,slaugytojos uždirba minimumą.

Kolegos

Kolegos portretas
Kauno klinikineje ligonineje vis dar gydytojo chirurgo atlyginimas 730 Eur . su mokesciais . " Vidurkiu " skaiciavimas iskreipia tikrove !

Robertas Adomaitis

Robertas Adomaitis portretas
VLK daro tiesioginę neigiamą įtaką sbeikatos priežiūros sistemai. Ši biurokratinė įstaiga vykdo valstybinį užsakymą "sutilpti" į paskirtą PSDF biudžetą labai cinišku būdu - išlaikydama nepagrįstus žemus daugelio svarbiausių sveikatos priežiūros paslaugų įkainius. VLK yra politikų įrankis, kuriuo nebaudžiamai daroma žala pacietų sveikatai, bloginant paslaugų teikimo sąlygas

antanas

antanas portretas
medikai kelia tik alyginimų klausimą, bet nekelia klausimo, kodėl nevykdomas principas pinigai paskui ligonį, kas leistų gerai dribančioms įstaigoms daugiau ir uždirbti, kodėl nėra mažinamas šeimos gydytojų aptarnaujamų gyventojų skaičius atitinkamai padidinus įkainį už gyventoją ir nėra peržiūrimi jiems ir specialistams keliami pertekliniai reikalavimai, kodėl nevyksta realios derybos su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais dėl paslaugų įkainių (turėtų vykti privalomo sveikatos draudimo taryboje) ir t.t. Kita vertus, finansavimas sveikatai turi būti didinamas ženkliau ir galimybių tam turi būti ieškoma

to pakaunieciui

to pakaunieciui portretas
issiaiskinkit-kas yra peticija-tai tik nuomones isreiskimas demokratineje salyje paguglinkit

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
O gal. medicinos paslaugų gavėjai irgi parašytų peticija apie diagnozės nustatymą, ir tolimesnę gydymo eigą.Siūlyčiau prieš einant pas paslaugų teikėjus susirašyti ligos simptomus , vieną įteikti gydytojui kitą sau pasilikti, grįžus į tą patį lapą susirašyti paskirtus vaistus.Vizito metu vykusį bendravimą įsirašyti.Gal net ir Kaune koks 50 tūkst.;pagydytų; žmonių psirašytų.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Medikų ,,sąjūdžio" pareiškime vien pinigai, pinigai, pinigai... O kur bent deklaravimas, kad medikai jokia forma neims kyšių, nenukreipinės ligonių į savo privačias gydymo įstaigėles ? tai išsigimimas, o ne sąjūdis.

to vidmantui

to vidmantui portretas
mero statytinis dirba geriau nei MEDIKU SAJUDIS

Vidmantas

Vidmantas portretas
Tikrai, sajūdiečiai, saugokitės, jau prie jūsų nori prisiplakti savivaldybės klerkai ir mero statytinis, rodydami, kaip jie jau daro tinkamą pertvarką. Su sąjūdžio idėjomis ten - nieko bendro.

Anonimas

Anonimas portretas
nejuokinkit liaudies visi jie ima kysius ir dar streikuoja lai vaziuoja i ta uzsieni ateis kiti ka jie cia gasdina

Diedas

Diedas portretas
Klausykit balvonai sedintys valdzioje,neskurdinkit tautos elito

ach

ach portretas
VYTAUTAS-jau man skauda galva- Ministeris atsako-issirasyk receptuka ir i vaistine,

to ideja

to ideja portretas
seniai labanauskui buvo aiskinama issiaiskinti apie darbo kruvius,vienoje kauno poliklinikoje pries 6 metus direktorius-liepe okulistams per 5 minutes pakonsultuot ligoni

emilija

emilija portretas
saunuolis Vytautas-pirmyn-jau virs 40.000 pasirase}}}}}}}}}}}}}}}}}

problemos esmė - maži žmonių atlyginimai

problemos esmė - maži žmonių atlyginimai portretas
Visa Lietuva atsidūrė krizėje dėl per mažų žmonių atlyginimų, nuo kurių surinkus PSD mokesčius yra neįmanoma teikti dabartinės medicinos paslaugas. Pagal gaunamus atlyginimus Lietuvos žmonėms išeina gauti tik kokios žolininkės paslaugas, o ne medicinos profesoriaus konsultacijas dirbančio su naujausia aparatūra. O protu nesuvokiamos eilės gydymo įstaigose - tai gudrus Lietuvos valdžios medicininių paslaugų teikimo apribojimas. O kalti lieka medikai, kad ponai nori gauti sveikus samdinius ir dar už dyką. Pagarbiai

Vilma

Vilma portretas
Kalti ligoniai,nebūtų jų ramiai sau gyventų gydytojai. Vaikšto sau tie ligoniai savo malonumui po visus suinteresuotų asmenų sugalvotus labirintus medicinos įstaigose, čia tikrai tik sveiki vaikščioti gali ,ligoniai neįveikia. Baisu.

idėja Lietuvai

idėja Lietuvai portretas
Reikia vieną kartą nustoti medikams inkšti. Reikia jiems paruošti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos pertvarkos metmenis. Pagal jį paruošti medikų "darbo kodeksą" pagal kokią Vokietiją: kokiais dirba krūviais ir už kokį atlygimą. Šiuos dokumentus perduoti Seimui ir vyriausybei, nurodant nuo kada šie dokumentai turi įsigalioti. Taip pat, kad sveikatos apsaugos sistemos pertvarka praeitų sklandžiai, visi medikai parašo iš darbo išėjimo pareiškimą nuo šių dokumentų įsigaliojimo dienos. Toliau Seimo ir vyriausybės reikalas ar pasirašys naujas sutartis su iš darbo išeinančiais medikais. Ir svarbiausia jokio šantažo, jokio Hipokrato priesaikos sulaužymo kaip būtų streikų atžvilgiu. Jei Lietuvos valdžiai gerų medikų nereikia, tai jų reikia normalioms valstybėms. Pagarbiai.

Įkaitais tapo pacientai, o ne medikai

Įkaitais tapo pacientai, o ne medikai portretas
Bet Kauno klinikose vyksta nesuprantami dalykai. Pas Kardiologus ir Akių gydytojus registruoja TIK VIENĄ MĖNESIO 1 DIENĄ vienintelę dieną !!! Žmonių tą dieną šimtai, nuo 6 val. ryte prie durų laukia iš visos Lietuvos, registratorės visiškai neskubančios ir nesijaudinančios dėl pacientų antplūdžio tik 2 !!! Jei esi laimingasis, atstovėjęs kelias valandas, šiaip ne taip gauni taloną, o jei ne – atstovėjęs kelias valandas spūdini lauk ir kito mėnesio 1 dieną vėl bandai laimę, nes per sergu. Lt nėra laisvų talonų jau iki Naujų metų. Likusias mėnesio dienas registratorės ką veikia? Nosis krapšto, nes pacientai juk paskirstyti, daktarai darbu aprūpinti, tik kažkodėl prie jų kabinetų eilių nebėr kaip anais gerais laikais. Koridoriuose ramu. Klausiu savęs, nes niekas kitas nesiteikia paaiškinti: kas atsitiko su ligoniais, kad jų tiek mažai? Kiba išgijo ar belaukdami numirė. Kitokio paaiškinimo nėra.

Nuomone

Nuomone portretas
Kaip galima lyginti profesoriu su priestaringos reputacijos statitiniu. Ir dar visom tom nesamonem visa Lietuva erzinti. Geda ministrui !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių