Taikos prospekte – spąstai pėstiesiems

Kaunietes komentaras

Kaunietes komentaras portretas
Studentu g pereja ant perejos ir su kalneliais,cia uzdare kaip gyvuliams.Kad tas ponas tai sumastes kur nors taip ziauriai uzkliutu,kad nebutu kur jam pereiti,suspeti,jei bus kokia nelaime ir jis nieko negales padaryti,tada supras,kad pats kliutis daro zmonem.Vienas sugalvojo kad jam cia taip reikia ir uzdare pereja.Nupindejimas.

baisu

baisu portretas
Grazinkit pereja nesityciokit is pesciuju, juk matot kad ji labai reikalinga arba statykit viaduka, ne visi su masinom vazineja. Galima buvo suderinti sviesoforus ten pastacius kad masinos vienu metu pravaziuotu nuo sankryzos, o pestieji palauktu geriau , negu kilometrus dabar lakstyt , kaip akmens amziuj, ne kad patogiau, o kad blogiau tik.

kokias nesąmones daro

kokias nesąmones daro portretas
prąžinkit perėją, niekšeliai !!!!!!!!!

Andrius

Andrius portretas
tai gal ne nuo tvoru, o nuo kelio zenklinimo reikejo pradeti. Jei neturit irangos tai perejai pasalinti nuo asfalto, tai gal net nepradekit.

Prašome mero palikti perėją.

Prašome mero palikti perėją. portretas
Jeigu valdininkai norėjo padidinti šios perėjos saugumą,reikėjo padaryti pakilimą,kad vairuotojai sumažintų greitį,o nenaikinti perėjos,kuri labai reikalinga šio rajono gyventojams,ypač pagyvenusiems ir su mažais vaikais.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pritariu dėl reg.perėjų.Visi juk neina koja kojon,kad suspėti.Taikos pr.ilga,pagrindinė gatvė,bet spaudos kioskas vos vienas,perėjas uždarinėja,ką dar sugalvos !?

Beta

Beta portretas
Kad ir tas perėjų reguliavimas yra labai keistas. Taikos prospekte, kur eismo juostos dar atskirtos juosta, pėsčiajam pereiti palikta tik 30 sekundžių! Įdomu kaip senukas per tiek laiko pereis. Tai neįmanoma. Jei perkėblina per vieną pusę, tai ir tai labai gerai. O po to kelias minutes stovi ant savo lazdutės pasirėmmęs ir laukia kol kada nors vėl žalia užsidegs. Tai pasityčiojimas iš žmogaus.

Kauno Merui

Kauno Merui portretas
GRĄŽINKIT PERĖJĄ !

Taikos pr.gyventoja

Taikos pr.gyventoja portretas
Kai atsitiks kokia nelaimė per TĄ TVORĄ,LABAI LINKIU UŽSIGRAUŽTI TAM,KAS TAI SUGALVOJO !!!

Kaunas

Kaunas portretas
Eis visi per žolę! APSURDAS!!!

Kauniete

Kauniete portretas
Įrengti realiau būtų stabdymo kalnelius o NE PERĖJĄ NAIKINTI !!!!!

siūlau ŽURNALISTAMS

siūlau ŽURNALISTAMS portretas
atvykti į sutvarkytą Riomerio g.ir pasižiūrėti kaip sužymėtos mašinų stovėjimo aikštelės.O geriausias kuriozas,kad pažymėtos stovėjimo vietos prie požeminių konteinerių.Anksčiau šiuklių mašiną neprivažiuodavo prie konteinerių dėl siauroje gatvelėje pristatytų mašinų.O dabar negalės išvežt šiukšlių jei bus pastatytos mašinos ties konteineriais,nes pažymėta,jog ten galima statyti mašinas.Man įdomu,kam dirba Savivaldybėje sėdintys asmenys ir kam jie ten reikalingi,jei daromi tokie absurdiški sprendimai ir projektai ?

kitaip nesuformuluojama

kitaip nesuformuluojama portretas
kaip ,kad" demokratiškoje " Lietuvoje vėžio veiksmai sausumoje,arba posovietinio mąstymo palikimas.Pirma užtveria,o po to naikina ženklus.Gal reikėjo pirma panaikint baltas juostas,o tik tada užtverti praėjimus ?

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Visiškai nelogiškas sprendimas. Išlipus iš viešojo transporto grįžti ar eiti į priekį , kad pereiti gatvę? Čia normalu?

sanatna

sanatna portretas
Ei Tu Piktas.uz kiek laiko ,neaisku tu pats subines nebepanesi.Manau,ne tik piktas,bet ir durnas.

Miglė

Miglė portretas
Vienas pirmų dabartinės valdžios darbų buvo kapitalinės perėjos Nuokalnės g. panaikinimas, užtveriant nuo amžių gyvavusius laiptus tarp Tvirtovės al. ir Dovydaičio g. Vakarais Nuokalnės g. dažnai girdimi Formulės garsai, - kažin ar ne ponas Meras švilpia naujaisiais ratais?..., - tada bala nematė to pusantro km. apylankos keliems šimtams tūlų pėsčiųjų kasdien, kulniuojančių į Klinikas

LM

LM portretas
Kazkas savivaldybeje visiskai susipyko su protu ! Panaikino pereja, kuri ipatingai reikalinga, abiejose pusese viesojo transporto stoteles, ka daryti senoliams, niekas nepasidomejo., mokiniai eina i Versmes mokykla, salia vaiku darzelis, kur kasryt tevai veda savo mazylius. Taciau, ne si pereja -nereikalinga tapo. Klausimas -kodel ? Stai jums ir atsakymas is karto- juk ne veltui padare sviesoforu reguliuojama pereja, nes tuoj atidarys SILO prekybcentri, stai ir atsakymas. Savivaldybes klerkams nusisvipti, svarbu naudinga bus prekybcentriui.

Tomas

Tomas portretas
Kodėl nuotraukose nesimato abieju perėjos pusiu ? Nes aš puikiai žinau kad abiejose pusėse užtvertas praėjimas pėstiesiems. Kaip jie įeina į gatvę, tegul taip ir išeina - lysdami pro skyles. O iš nuotrauku tipo suprask kad tik vienoje pusėje užtvertas praėjimas o iš kitos galima praeiti laisvai ir tipo pėstieji papuola į spąstus. Kur įrodymai ?

...

... portretas
VISKAS daroma kad tik niekas BBD ferariui netrukdytų... o tai paskui reikia liur-lininkų ieškot kad paliudytų kad 'kažkas' TIK nukritusią ant perėjos praeivę pakelia.

Klerkai tik Keliu ereliais rupinasi

Klerkai tik Keliu ereliais rupinasi portretas
Piestieji visai istumti I pskrascius; ir taip Tsilos pr visi greiti virsija, tai dar nesamoniu primaste

Vietoj to kad skatinti

Vietoj to kad skatinti portretas
Naudojimasi viesuoju transportu, apsunkina galimybe pasirkti stotele; Mano sena mama tokio atstumo iki sviesoforo ir atgal jau neiveiks, ka jai daryti????

Seniems zmonems neiveikiama kliutis

Seniems zmonems neiveikiama kliutis portretas
Tie 400 metru kur reikia aplinkui kampais vaikscioti kad pasirkti sustojima; tiesioj Taikos pr virto Berlyno siena, seniems zmonems neiveikiamas; ir viskas tik todek kad ratuoti pienburniai tvarkosi kaip nori

Pescioji

Pescioji portretas
Kai ėjau vakare, teko lipt per tvorą, nebuvo labai linksma, nes įėjau į perėję tai normaliai..

kaunietis

kaunietis portretas
Pirmiausia tai labai aišku, koks darbų vykdytojo "protelis", jei nemoka sudaryti normalaus darbų eiliškumo. O antra, tai...akliesiems reiktų padėti, nes kai ruošiesi eiti per perėją , tai ...ne į batus žiūrim, o matome "ne arčiau nosies"...

...

... portretas
Kad tas K'eras neadekvatus jau daugeliui aišku, bet kada juo gydytojai susidomės? Na o Krabui... kokie draugai, toks ir tu... apgailėtina.

Tomas

Tomas portretas
LIKE PEDESTRIAN? LIKE RUNNING SENJOR? Nauja Kauno Visvaldybės programa projektas?

vardas

vardas portretas
pauliu kera i kalejima.

samas

samas portretas
Man ta perėja buvo reikalinga. Kiek pastebėjau, ne man vienam, nuolatos per ją ėjo pėstieji. Apskritai, organizuojant eismą galvojama apie autotransportą, ne apie pėsčiuosius. Turbūt organizatoriai nevaikšto pėsti.

procesas

procesas portretas
jei prieš keletą mėnesių IŠLEIDO KAUNIEČIŲ PINIGŲ tą perėją atnaujindami, tai dabar LEIS PINIGUS naikindami tai, kas buvo padaryta. Visai kaip tam anekdote: ne tiek vaikus myliu, kiek procesą juos darydamas? Taško mokesčių mokėtojų pinigus ir giriasi, kad gerai tvarkosi.

Aš portretas
Nesuprantu, kiek reikia proto, kad už usės kilometro nuo autobusų stotelių nukelti perėją,o ne šviesoforus perkelti prie perėjos. Ta perėja su šviesoforais randasi vietoje, kur nėra nei sankryžos, nei parduotuvių, nei transporto stotelių. Taip sugalvoti galėjo tik "proto gigantai". Už posūkio Krėvės pr. prie Maksimos yra net dvi perėjos viena prie kitos. ten viskas gerai, nors gal ten buvo galima ką nors keisti.. Etc..

RJ

RJ portretas
Susigrazink sena mera, tai sedesi baloje ir dziaugsiesi. O keras tai ir liks keru. Labai jau protingas, tik vis prasauna. Kiek tai tesis - neaisku.

Anonimas

Anonimas portretas
O kodėl aš turiu kažkur ėiti jei yra perėja kuri man patogesnė ir be jusu bl.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Šita perėja jau metai laiko nei naikina,nei normaliai tvarko,viena pyse užtverė,kita ne,tai arba palieka perėja,ar sutvarko normaliai,nieko iki galo negali padaryti.

reikia sportuoti

reikia sportuoti portretas
Tai ar neaišku, kad užtvertos perėjos yra kliūčių ruožas-peršokti reikia (ar nematėt kaip stadione sportininkai daro?)

Vietinis gyventojas

Vietinis gyventojas portretas
ŠITA PERĖJA TIKRAI BUVO NEREIKALING !!!

lijopardas

lijopardas portretas
Gal jau laikas kerui i poilsį, merųmeras galėtu savo pajaca koki pasodinti.Blogiau nebus

gyventoja

gyventoja portretas
Pirmiausia panaikino perėją kuri yra arti sustojimų , darželio ir mokyklos. Dabar darganotu oru su mažais vaikais eina vos ne km iki darželio ,o jeigu reikia persėsti į kitą troleibusą kitoje gatvės pusėje tai bėgioti tenka nemažai. o ką kalbėti apie mūsų senjorus kurie su pirkiniais ir lazdelėmis pasiramčiuodami pedina ratus. Kaunas taip tvarkosi kad mums gyventojams nei pagarbos nei patogumo.

piktas

piktas portretas
ko jus cia bl nepatenkinti, paeikit i prieky ir ten yra sviesaforas ir pereisit gatve bet ne bl tingi subines panest

ANGELE

ANGELE portretas
JAU SU TOM PEREJOM VISISKAS NESAMONES ISDARINEJE UZDEDA TVORA IR SKAITOSI EIKIT KAIP NORIT

Jonas

Jonas portretas
Kazkokios nesamones ! Noreta geriau ( ??? ), bet iseina kaip visada - visose srityse ir visur !!! Atsiprasau,bet kokie izulus nemoksos "vadovauja "? Lietuva baigiama skandinti,naikinti VISAIS atzvilgiais !

Kauniete

Kauniete portretas
Kodel debilai labai gerai tvarkosi vis blogai ir blogai

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaunas tvarkosi. Debilai tam vadovauja.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių