Pagalių kaišiotojams smagu, kai darbai stringa?

tikrai principingas?

tikrai principingas? portretas
Linas Tuleikis yra megejas intrigu ir zmoniu zeminimo specialistas.

STEPAS

STEPAS portretas
Karaliui tai ne paslaptis, kad neretai per sunki karūna būna, o va gerbiamas Linas Tuleikis, turbūt dauguma pripažins, yra vienas aštriausių ir taikliausių lietuviškos architektūros liežuvių sugebančio kritiškai ir objektyviai praanalizuoti dėmesio nusipelniusius objektus ir jų autorius. O kritikuoti Kaune tai tikrai yra ką, ką ten kritikuoti, – DRAUSTI reiktu! Nūdienos biznesmenams patogiai pasikinkius bestuburius projektyrius – pataikautojus ir kiekybės speedreiserius bei miesto vadžias pasičiupus įvaizdžio bei rimtų pinigų besivaikančiai kampanijai mieste nenustoja kilti neaiškaus kvapo krūvelės. Vien ko verti Savanorių pr stebūklai ale „Žaliakalnio balkongriozdis“ ar koks pajuodęs fabrikėlis kylančiu stogeliu. Nors labiausiai tikėtina, kad šia rašliavą surašavojo vyriukai besirūpinantys Kauno stadiono šviesia ateitim kurią pagrįstai ir gana stipriai gesino L.T.

kam

kam portretas
Kas atsitiko Garnienei, kuri prieš kelis metus buvo įvertinta už kovą prieš korupciją? Kas privertė apsisukti 180 laipsnių? Karalius ir Tuleikis nei valdininkai, nei verslininkai, visuomenės turtais nespekuliuoja. Kam šmeižti padorius žmones, meluoti?

Saugokitės

Saugokitės portretas
ateina Karalius su"tapkėm" ,šortais ir "okulioriais ", smirda prastu viskiu

laimis

laimis portretas
man atrodo, kad visi saunuoliai: ir tuleikis ir karalius ir matjosaitis ir audejaitis ir visi kas rase ir zurnaliste: visi myli lietuva pergyvena ir cia raso, nervuojasi. viskas bus gerai. giliai kviepuoti svarbiausiai.

babytė

babytė portretas
garniene, ar rašinėlis apie mero stringus ? O kas ten kur pagalius kaišioja ?

Tik faktas

Tik faktas portretas
Iškraustyta siuvyklos savininkė prakalbo apie Kauno mero interesų painiavą 2017-06-22 Ketverius metus Kauno Smalininkų g. veikė valstybinėms įstaigoms uniformas siuvanti siuvykla. Veikė tol, kol vieną dieną į jos patalpas įžengė pats meras Visvaldas Matijošaitis. Šis pareiškė, jog pastatas nelegalus, tad atjungia elektrą: nuomininkams teks išsikraustyti. „Šalia projektą plėtoja jo sūnus Šarūnas. Sutapimas?“ – klausimą iškėlė siuvyklos vadovė. Meras atrėžė, jog „bardako“ nepakęs. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/iskraustyta-siuvyklos-savininke-prakalbo-apie-kauno-mero-interesu-painiava-56-815666

tikrai

tikrai portretas
Tiesiog nusibodo tos 27 metus vykstancios rietenos,tikrai isbleso meile aplinkai .Lietuvoje grazi tik gamta....spjaudau sau ir gaudau toks jau mano budas,lagamina kraunu-toli iskeliaunu,,nauja meile gaudau}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

astas

astas portretas
kaip smagu,kad kauno meras-dalyvauja vasaros kaviniu atidarymuose-VILNIUJE- ir kad jam Rupi kauno problemos,suuper treciadienio vakarelis in vilno,cha,cha

to vip vip

to vip vip portretas
pritariu,kauno dienai reikalingas skaidrumas,lietuviskai komentuojantys ,,,,,,tikime kad seimo pirmininkas tai padarys

>vip

>vip portretas
O aš prašau neleisti komentuoti nemokantiems rašyti lietuviškai.

Dmitrij Kiseliov

Dmitrij Kiseliov portretas
Nemoka Garnienė gaminti faršmako net pagal receptą: naudoja pigiausius indigrientus, persūdo, galiausiai viską pridegina. Su tokia virėja padori užeiga jau būtų atsisveikinusi.

vip

vip portretas
prasau ivesti komentarus prisijungusiems

Gediminas

Gediminas portretas
Kad Kaune yra garsus architektas Karalius mes žinome,bet kai kvailys save laiko karaliumi Kaune... Taip supratau protingojo pasakymą

Žmogus

Žmogus portretas
Apie Karalių galiu pasakyti ,kad "sukūręs " yra pavadinimą "Los patrankos", už tai jam priklausė nemokamai bokalas alaus. Daugiau "kūrinių" nesu girdėjęs ,vien tik visko, kas vyksta Kaune kritiką. Nemalonus tipas, teko susidurti ir asmeniškai.

Rinkėja

Rinkėja portretas
Turime problemą per rinkimus, kad dažniausiai balsuojam ne už, o prieš kažką, taip buvo ir renkant merą - didelė dalis rinkėjų neturėjo pasirinkimo ir tiesiog balsavo prieš buvusi merą. Čia tiems, kas skaičiuoja kiek daug balsų surinko dabartinis. Jei leistų rinkėjams pasitaisyti, būtų fiasko carui

A. Karalius teisus:

A. Karalius teisus: portretas
“Į diskusiją Kaune žiūrima kaip Stalino Rusijoje.” Kauną valdo neklystantysis Matijošaitis su savo “vieningaisiais”. Kas kritikuoja jų veiklą ir žalingus miestui projektus, tas – konservatorius (Stalinas vadindavo tokius liaudies priešais).

cha cha cha

cha cha cha portretas
Meras ir jo “vieningųjų” komanda puikiai mėgdžioja jų mylimo Stalino-Tėvelio veiklos metodus ir problemų sprendimo būdus. Tai ištikimiausi jo darbų tęsėjai – ryšių muziejus privatizuotas, centrinis knygynas panaikintas, medžiai mieste iškirsti ir t.t. ir pan. Sunaikinimo laukia istorinis Dariaus ir Girėno aerodromas, centrinis paštas ir kiti.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai gerai, kad isejo sitoks straipsnis ir tapo pastebimas, beje! Jei tiketi mero rinkimais(balsu skaiciavimu), tai ka "kawenski" rinksime vietoj "shit'o"? Ir daug svarbiau- ka vietoj vieningu klapciuku partijos? Ka? Atsakykit sau - ar matote nauja LT prezidente(a). ???

NO PROBLEM YRA PEROBLEMA

NO PROBLEM YRA PEROBLEMA portretas
ANDRIUK SAULUTE PATEKEK...O TAI KARALIUS NETURI KAM ASARU ISLIET...o apie skundus jau ner ka kalbet....juk KAUNAS..KAZKAIP KYLA be manes ir taves....andriuk,kaip graudu karaliui be tavo siltos ,vaikiskos sypseneles....sugrizk ir paskubek....

užkaralių

užkaralių portretas
Tegyvuoja KARALIUS !!!

Keistas

Keistas portretas
Nustebino meras tokiu primityviu pasisakymu. Ir Mačiulis nustebino. Ar tikrai jie taip galėjo pasisakyti, o gal čia žurnalistės kūryba?

Nu ne

Nu ne portretas
Pažįstu abu minimus veikėjus ir gerbiu jų veiklą, daugiau tokių visuomeniškų žmonių. Ir kas jiems iš to? Gal ir galima pavadinti durneliais - nei turtų susikrovė, nei valdžioje sėdi, o vietoje padėkos sulaukia tokių straipsnių. Tik kur čia korupcija?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Perskaičiau straipsnį dar kartą ir vis tiek nesuprantu, kyla tik klausimai. Kur Garnienės žurnalistinė sąžinė, kur laikraščio orumas? Kas gali paskatinti žmogų taip pilti pamazgas ant kitų? Pinigai? Kodėl staiga pribrendo reikalas parašyti apie šiuos architektus? Kas nutiko? Ar Garnienė supranta, kad už šmeižikiškus anonimo pasisakymus atsako ji pati? Šlykštu. Ir blogiausia, kad paprasti skaitytojai patiki tokiomis rašliavomis. Kaip jaustis Karalius ir Tuleikiui, jų artimiesiems? Garniene tu Garniene, ką tu padarei?

mielas pb,

mielas pb, portretas
tai dabar kiekvienas mokesčių mokėtojas, nepatenkintas tuo, kaip taškomi jo pinigai ir pagal treninginę piniguočio fantaziją niokojamos miesto vertybės, bus vadinamas konservatoriumi ? Sveikiname konservatorius, jų gretos kasdien auga.

pb

pb portretas
tai KONSERVATORIŲ paskutiniai pasispardymo veiksmai, ---------kurie net dabar nesuvokia,kad MATIJOŠAITĮ vadovauti miestui pasirinko GYVENTOJAI ir pasirinkimu NESUKLYDO --------tad, KONSERVATORIAI nepilkite PURVO ant miesto gyventojų--tą darydami,kasate PATYS sau dar gilesnę duobę iš kurios NEIŠLIPSITE, --------VIENINTELĖ SĄLYGA gali jus išgelbėti tai,----būdami opozicijoje kiek tik gebate, dirbkite miesto labui- IŠPIRKDAMI praeities NUODĖMES., --------tai paprasta ir nesudėtinga=sąžiningai DIRBTI GYVENTOJAMS.

Įsikalkit į galvą mero žodžius, kvaili kauniečiai:

Įsikalkit į galvą mero žodžius, kvaili kauniečiai: portretas
“Čia kaip liaudies pasakoje, kur kiekviename kaime būna vietinis karalius ir vietinis kvailys.”…. .ir visada žinokit savo vietą.

to veidas

to veidas portretas
Koks verslininkas, tas Matjošaitis? Joks! Net neturi Vičiūnų akcijų kontrolinio paketo. Bet, asilų dėka, turi pusantro milijono Kauno biudžeto pinigų savo pijaro žiniasklaidoje užpirkinėjimui.

Pasipiktinęs

Pasipiktinęs portretas
Kodėl tik architektai Karalius ir Tuleikis apdovanoti “pagalių kaišiotojų” vardu? Dėl to, kad labiausiai žinomi? O, kuo blogesni kiti, nepatenkinti mero ir jo aplinkos biznio planais piliečiai? Kuo blogesni piliečiai: a) prieštaraujantys malonų pavėsį teikiančių subrendusių medžių išpjovimui mieste, pakeičiant juos šimtą kartų brangesniais sodinukais iš užsienio; b) besipiktinantys brangstančiais viešojo transporto bilietais, leisiančiais pakeisti čekiškus troleibusus naujesniais ir dešimtis kartų brangesniais; c) nepatenkinti Laisvės alėjos nevykusia, daug lėšų reikalaujančia ir nesibaigiančia rekonstrukcija; d) nusivylusiais numatoma Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija, neužtikrinančia patogaus susisiekimo su stadionu ir t.t. ir pan. Neužtektų abėcėlės raidžių išvardinti visam kauniečių nepasitenkinimui, o apdovanojami “pagalių kaišiotojų” vardais tik du. Kodėl į visų kitų kauniečių nepasitenkinimą meras ir jo aplinka, vaizdžiai kalbant, nusivalo kojas?

vladas orzekauskas

vladas orzekauskas portretas
Apie p. Liną Tuleikį galiu pasakyti tiek, kad sąžiningas. Apie J. Audėjaitį, deja, negaliu. Pažintis nuo jaunų dienų.Galiu tvirtinti, kad manipuliavimas žmonėmis, valdžios ir tariamos galios troška ir visos iš to einančios pasekmės jį pasieks.

cha cha cha

cha cha cha portretas
Dar tik įpusėjo Matijošaičio ir jo “vieningos” šutvės valdymo kadencija, o miestiečiai jau tapo pagalių kaišiotojais į valdančiųjų biznio ratus. Kas bus toliau ?

veidas

veidas portretas
paskaičiau straipsnį "Veide" (2012 m.). ten parašyta: Ne vienas verslininkas apie V.Matijošaitį sako, kad, nepaisant tikrai išskirtinės verslo sėkmės, jam vis dėlto nereikėtų veržtis į politinius ar Lietuvos verslo atstovavimo postus, nes tam jis nelabai tinkąs: jam nebūdingas valstybinis požiūris, socialinis jautrumas, stinga inteligencijos, diplomatiškumo, kalbos kultūros, jis ignoruoja kitų nuomonę. Neturtingas verslininkas – tikrai joks komplimentas. Tačiau būti verslininku milijonieriumi garbinga tik tuo atveju, jei milijonai uždirbti darbu ir gebėjimais, o ne ką „prichvatizavus“, ne pavaldinių vergiško darbo ir mokesčių slėpimo sąskaita, jei tais milijonais verslininkas sugeba plėtoti skaidrų, socialiai atsakingą verslą. Galų gale – jei tuos milijonus leidžia ne savo milijonieriaus statusui įrodyti, bet ir visuomenei svarbiausioms gyvenimo sritims paremti. V.Matijošaitis tokį milijonieriaus etaloną kol kas ne visada atitinka.

kaišiotojas

kaišiotojas portretas
pagaliai mero stringuose

Raudonasis Spalis kolektyvas

Raudonasis Spalis kolektyvas portretas
"Kauno Tiesai", kuri dabar eina pavadinimu "Kauno diena" gal pats laikas dar karta keisti pavadinima i "Liaudies sargyboje". Liaudis pritartu. O A. Karalius, L. Tuleikis, L. Kamenevas ir G. Zinovjevas yra tikri Liaudies priesai. Mes, apsvarse, pagal drg. Gandriukienes straipsni, ju destruktyvu, konrrevoliucini Pagaliu kaisiojima, juos pasmerkeme visu kolektyvu ("Laudies sargybos" redakcijai kolektyvo sarasas su vieningo prabalsavimo rezultatais issiustas).

Kaunas

Kaunas portretas
Blogai kad yra tokiu korumpuotu issigimeliu kurie atseit norėdami gero stabdo miesto progresą.

pb

pb portretas
tai " AROGANCIJOS RAGŲ" kaišiojimas MIESTO PUOSELĖJIMUI, -------manau, šie architektai per savo AMBICIJAS nemato ir nejaučia,kad miestas labai ILGĄ laiką MERDĖJA vietoje, -------tai didelė ŽALA miestiečiams, ------tie "specialistai" kurie to NESUVOKIA-turi pasitraukti į UŽRIBĮ,kartu su konservatoriais,kurie valdydami NUGYVENO-NUSKURDINO miestą.

Garnienės tekstas. Pavardę daugtaškyje įrašyti savo nuožiūra

Garnienės tekstas. Pavardę daugtaškyje įrašyti savo nuožiūra portretas
Kaune nebetoleruojama žodžio laisvė? Žodžio laisvės stojęs ginti Kauno liberalus jaunimas, simboliškai norėjęs įteikti miesto merui ............ Lietuvos Respublikos Konstituciją, iš miesto vadovo ne tik sulaukė karčių kritikos žodžių, bet ir buvo išprašytas lauk. Sovietmečiu žlugdyta ir galiausiai pasiekta žodžio laisvė teoriškai egzistuoja, tačiau praktiškai tuo galima suabejoti. Tai, kad savivaldybėje ir jos įmonėse įdarbinami ............ lojalūs suvalkiečiai, kaimynai, draugai ar giminės, rodos, tapo norma. Per renginius tarti žodį miestiečiams dažniausiai gali tik tam tikrų politinių pažiūrų atstovai.

Vikai

Vikai portretas
Tai kad visuomenė ir susideda iš pavienių asmenų. O kai pradedama "kažką daryti miestui", dažnai paaiškėja, kad miestui tai kenksminga, naudinga tik pavieniams verslininkams/valdininkams. Ko nesiūlai tiems "užtvoti per nosį"? Savi?

p. Vikai

p. Vikai portretas
Mažytė pastabėlė. Projektai ne miesto, bet p. Matijošaičio. Ir ne už p. Matijošaičio pinigus, bet už kaiuniečių, kurių p. Matijošaitis taip ir nesugebėjo atsiklausti. Šimtai žmonių per tuos du metus išmesti į gatvę, taip pat p. Matijošaičio užsibrėžtas projektas ir jam taip pat reikia pritarti? Taip "vykdant užsibrėžtus projektus" per Valstybės investicijų programą panaudota 10 mlrd. eurų, o kad juos užbaigti tai reikia dar tiek. O tai reiškia, kad tų projektų vykdytojai savęs, matomai tikrai nenuskriaudė, nors Valstybę įstūmė į duobę. Ir tam reikia pritarti? Taigi p. Vika. Sustabdyti tuos "įsisiautėjusius projektų vykdytojus" gali tik daug tokių žmonių kaip A. Karalius ir L. Tuleikis. Laimei, kaip matome jų dar yra.

...

... portretas
Su A.Karaliumi gyvenime yra tekę susidurti ir tikrai nesu jo didelis gerbėjas. Mandagiai tariant - tai sudėtingo charakterio žmogus ir pats ne kartą galvojau, kad dalis jo kritikos yra savotiškas kerštas dėl negautų užsakymų, pažeistos savimeilės ar pan. Antra vertus, negalima neigti, kad jo kalbose krislas tiesos yra. Pavyzdžiui dėl stadiono - vienareikšmiškai sutinku, kad ši investicija yra beprasmė. Miestą tvarkyti reikia, bet būtinas ir sveikas protas, o ne besaikis gyrimasis visiškai nepadarytais arba sumautais darbais, tokiais, kuriais labai didžioujasi dabartinė miesto valdžia. Giriasi, kad daro, bet realiai procesų totaliai nesuvaldo, todėl niekas ir nevyksta. Tik gero PR'o pagalba ir buvusio mero totalia nesėkme eiliniai darbeliai paverčiami nuverstais kalnais. Na, bet kadangi straipsnyje vos ne kaip teisuolis paminėtas ir J.Audėjaitis, pasakysiu ir apie jį savo nuomonę: VDA Kauno filiale, jam vadovaujant vyravo visiškas chaosas ir tikrai ne jam kritikuoti.

Alisa

Alisa portretas
Labai gaila, kad 'Kauno diena' tapo valdančiųjų jėgos įtvirtinimo priemone. Straipsnis tendencingas (vien pavadinimas - toks, kokio neįmanoma pagrįsti; nė nekalbant apie likusį tekstą, turtingą apkalbų lygio apibendrinimų bei per kraštus trykštančio šališkumo). Liūdna. Miesto laikraštis galėtų būti mūsų visų erdvė bei jauki agora, o ne verslininkų-politikų smėlio dėžė / marionečių teatras. Atrodo, nepaisant straipsnio siužete šviečiančių skylių, suvaidintas miesto 'priešų' teismas susilaukia plojimų; tačiau juk tokiu blogiečiu gali būti paverstas bet kuris mūsų, kuris myli savo miestą (ar paprasčiausiai dirba savo darbą) ir netyli, kai kažkur nesilaikoma viešo konkurso taisyklių, įstatymų ar demokratijos. Ar tikrai mums reikia, kad mus valdytų korumpuoti politikai, o pagrindinio miesto laikraščio pirmajame puslapyje lauktų užsakomieji straipsniai? Ir ar tikrai neturėtume pamėginti to pakeisti?

Vika

Vika portretas
Nejaugi nera budu sustabdyti tuos isisiautejusius "teisybes ieskotojus", kad miestas galetu vykdyti uzsibreztus projektus? Kaip taip gali buti,kad kazkokie du veikejai gali stabdyti miesto pletra ir likti nenubausti? Gal jau laikas jiems parodyti ju vieta? Tas Karalius amzinai lieja tulzi ir jam niekas nepatinka,jis viska kritikuoja,esa valdzia nesitaria su visuomene. Iseina,kad ta visuomene - jis? Jeigu norima kazka daryti miestui,visada atsiras nepatenkintu,kuriuos tiesiogiai palies vienas ar kitas projektas, bet cia turi buti viena karta padetas taskas. Turi buti paisoma visuomenes interesu,o ne pavieniu asmenu. Karalius susireiksmines,nes liko salikeleje ir,matyt, nekvieciamas "pasitarti". Manau,turi buti teisinis pagrindas nubausti situos du veikejus,kurie trukdo normaliai vykdyti projektus. Laikas jiems "uztvoti per nosi"!

> Kaip gyvena Plungė?

> Kaip gyvena Plungė? portretas
apie Plungės problemas atsiliepia tik darbuotojai, o šitam straipsnyje išdėstyta kritiška nuomonė kitų verslininkų: http://www.veidas.lt/visvaldas-matijosaitis-%E2%80%93-verslo-lyderis-ir-vergvaldys

Anonimas

Anonimas portretas
Karalius ir afrikoj karalius

mikas

mikas portretas
tam ---,,,kaip gyvena Plunge,,,,, Plunges --nera , kas dirbo ,,krabu lazdeliu fabrike,,, --isstipo prisirije is lignino prigamintu krabo lazdeliu , likusieji su vaikais ir artimaisiais evakuavosi y eurosojuza.....

prasau ivesti komentarus prisijungus

prasau ivesti komentarus prisijungus portretas
tuomet nereikes isdavineti p.Jasaitienei ir kitiems komentuojanciu

Engelman

Engelman portretas
Architektai pajudino ,,Kombinatorių Namo Gyventojus'' Jiems tai nepatinko, nuęjo į redakciją ir užsakė straipsnį. Kaip putinijoj. Gėda.

Kaip gyvena Plungė?

Kaip gyvena Plungė? portretas
Savo laiku dienraštis "Kauno diena" plačiai aprašė padėtį Plungės Vičiūnų įmonėje: "Kauno diena 2005-08-27 Dainoras LUKAS Vergystė krabų lazdelių fabrike" Įdomu, kokia darbininkų padėtis yra dabar.

manau

manau portretas
Teismas viską išspręs, juk yra toks straipsnis už vilkinimą, kai asmeninis interesas priešpastatomas visuomeniniam. Palaukime teismo sprendimo, ne vieno euro klausimas sprendžiasi, o milijonų visų mokesčių mokėtojų pinigų.

To mykolas

To mykolas portretas
Pritariu tau ir Kauno lauktu Panevezio likimas.

Klausimas

Klausimas portretas
Gal kas nors žino kas yra korupcija?

Mykolas

Mykolas portretas
Jei paisytume vien tokių kaip Karaliaus nuomones, Kaunas butu panašus į Hansos laikų kaimą.

Kitas

Kitas portretas
Šaunuolis Mačiulis, kalba šlykščiai, bet ne anonimiškai. Buvo geras bachūras, tik papuolė ne į tą aplinką. Tegyvuoja minkštoji laikraščio politika, yra iš ko mokytis, Rusija šalia

Don

Don portretas
Sakoma neverta kovoti su vėjo malūnais. Verta, jeigu kita nuomonė malama į faršą.

Rūta

Rūta portretas
Arba.."Visvaldo naujienos"..

Kaunui būtinai reikia demokratiškos žiniasklaidos

Kaunui būtinai reikia demokratiškos žiniasklaidos portretas
. Negi valdžiagyvių kritiką teks klijuoti ant stulpų ir sienų ? Kai žurnaliūgos totaliai užpirkti, ateina gūdžios diktatūros laikai

Rūta

Rūta portretas
Gal Jums, mielas dienrašti "Kauno diena", jau laikas keisti pavadinimą į "Matijošaičio diena"? Nemanot? Pats laikas...

Jonas

Jonas portretas
Vieni nori gyvent tvarkingai kad vaikai sportuotu atnaujintam stadione o kiti skundzia ir t.t.

Pranas MO

Pranas MO portretas
Nesugebėjau perskaityti viso straipsnio...bet jei jame Povilas Mačiulis ką nors peikia...manau yra atvirkščiai

f

f portretas
Patys dergia ką netingi viešai, ir vadina pilietiškumu. Dabar gi aprašyti patys, ir ai jai jai, purvina spauda staiga atsirado.

Rima

Rima portretas
Nei patys ėda nei kitiems leidžia,o Puteikiui į Kauno reikalus nosies kisti nereikia. Aplamai kalbant. bjaurus dviveidis tipas

seniena

seniena portretas
O atsimenat pirmuosius Nepriklausomybės metus, koks šviesulys buvo spauda, koks didžiulis buvo pasitikejimas. Tikėjome viskuo ką rašė, nes žurnalistai dar turėjo sąžinę ir neparsidavinejo. Deja

Anonimas

Anonimas portretas
Pajudino mat karaliu :) cha tai liejasi kaip mazametis ojojoj ajajai..

Olga

Olga portretas
Dar vienas uzsakytas straipsnis. Kauno diena nenustoja smirdeti. Geda!

Eglė

Eglė portretas
Visiems reikia pinigų, A. Garnienei taip pat.

Ogi

Ogi portretas
Tai įrodymas, kad Matijošaitis pelnosi iš statybų http://www.kaunas.lt/wp-content/uploads/sites/4/2017/06/Vilku-g-4-Kaunas_2aiskinamasis-rastas.pdf Ir jau yra nusitaikęs senukus iš senelių namų išmest, nes labai graži vieta Romainiuose !

Toks laikas

Toks laikas portretas
Viduramžio krizė abiem ...???

to Arvys

to Arvys portretas
Kas dėl A. Karaliaus, tai nei kiek jo neginant, jis statė visas valdžias į vietą, dar tuomet, kai p. Matijošaitis turbūt buvo milicijoje. Netenka abejoti, kad A. Karalius galėjo pasirinkti ir kitokį kelią, jei galvotų apie asmeninę naudą. "Kas tas Tuleikis tai mazia kas zino" taip pat galėjo nulenkti galvą prieš Audėjaitį ir po šiandien dirbtų. O jei papasakotų dėl ko nenulenkė galvos, tai tikrai nebūtų "Kas tas Tuleikis tai mazia kas zino". Na o straipsnio autoriai galėtumėt papasakoti išsamiau, kas konkretūs tokių darbų iniciatoriai, kaip atsiranda tokie darbai kai miesto turtą ir mokesčių mokėtojų pinigus Vieningas Kaunas dalija skurdžiams milijonieriams, kad pagalių kaišiotojams nebūtų smagu.

Vaigauckas

Vaigauckas portretas
Mero rinkimuose dalyvavo virš 116 tūkst. rinkėjų. Apie 75 tūkst. balsavo už V. Matijošaiti, apie 36 tūkst. už Kupčinską.

Vejas

Vejas portretas
Ech ausrele,dienele. Judo sidabriniai laimes neatnes.neliko rysiu muziejaus,uz tai atsirado viceministro mokykla.tuoj neliks kauno centre muzikos mokyklu, atsiras kruvos katpedeliu ir sveciu namu. Kiek jus tiem politrukams dirbsit.nors butumet parase , kad cia uzsakomasis straipsnis. Kas gali paneigt galimybe, kad nemuno salos mokslo parka ir stadiona rekonstruos tie patys kurie statys ir vici biurus?

Gediminas

Gediminas portretas
Kaunui reikia dienraščio,kuris nebūtų paperkamas ir spausdintų gyventojų nuomones. Dabar kažkokia Garniene varžo spaudos laisvę, kritiką savivaldybei.Tokios žurnalistės galėtų tik sargauti

Voras

Voras portretas
To voras Nepainiokite rinkimų į Kauno Tarybą ir tiesioginių nero rinkimų. Turbūt pamiršote, kad V. Matijošaitis išrinktas tiesiogiai. Ir nesinervuokite. Niekas nepasikeis nuo mūsų komentarų.

Arvys

Arvys portretas
Kas tas Tuleikis tai mazia kas zino , bet sita pseudo architekta karaliu zino matyt visas Kaunas. Tokio akiplesos kuris taip nekestu savo miesto ir taip kaisiotu pagalius i jo vystyma dar niekas nemate. Seku sito negerbiamo zmogelio pasisakymus jau kokia 15 metu , tai jis visada viskam priestarauja, o pats nieko apciuopiamo isskirus Ausros namus nera sukures. Tokiu piktavaliu zmogumi galetu susidometi ir prokuratura, nes jau sitas zmogysta yra labai pakenkes Kaunui ir kaunieciams, o tai jau yra viesasis interesas kuri prokurorai ir turetu ginti.

urmas

urmas portretas
kur du diedai-ten turgus...

kikimara

kikimara portretas
Prisiminkime, kokią žalą padarė Akropolis, garažai šalia. Ar autorius - ne vienas jau miręs architektas? Nugalėjo pinigai, tad nėra ko jį šlovinti. Džiaukimės, kad šiandien turime tikrą profesionalą architektą Karalių. Matyti, pasipainiojo po kojomis mero komandos nariui Audiejaičiui...

garniene, sotu, kai palaižai?

garniene, sotu, kai palaižai? portretas
kokia gėda dienraščiui, kaip gūdžiais stalininiais laikais, užsipuldinėja politruko kritikus. Ir viskas už mokesčių mokėtojų pinigus. Tikra Jedinnaja rosija.

Rytas

Rytas portretas
Kai kurie kauniečiai iš anksto pradeda ruoštis mero rinkimams. Palaukit, dar bus ne tiek straipsnių.

A?

A? portretas
Vienybės aikštę atiduoti verslininkams tokiomis sąlygomis yra nesąmonė. Po 25m reikės kapitaliai remontuot todėl ekonominė nauda abejotina. Kas gali paneigti kad nauda daroma ne miestui?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Beje, gal kam įdomu. Kol miesto valdžia užsakinėja straipsnius, miesto meras daro bizniuką: kaunas.lt/wp-content/uploads/sites/4/2017/06/Vilku-g-4-Kaunas_2aiskinamasis-rastas.pdf

cha cha cha

cha cha cha portretas
"A.Karalius nuo pat mūsų kadencijos pradžios neslėpė savo nemeilės prof. J.Audėjaičiui ir Visvaldui Matijošaičiui ____Gaila, kad dėl tokių asmeninio keršto veiksmų ir liguistų ambicijų kenčia kauniečiai bei miesto plėtra, nes visais įmanomais būdais bandoma trukdyti bet kokiems darbams", – situaciją įvertino Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.” …..........…Na, jeigu taip situaciją įvertino proto milžinas Povilas Mačiulis, tai ką čia daugiau, tu vargše eilinis žmogeli, gali ir bepridėti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Akivaizdu, užsakytas straipsnis. Ko toliau, to vis labiau nusiviliu dabartine valdžia, kuri naudoja mokesčių mokėtojų €, kad suvedinėtų sąskaitas su jais kritikuojančiais žmonėmis. Matijošaičio, Mačiulio iš vis komentarai tokie, kurie parodo kokio lygio plintusai sėdi valdžioje - bazaras kaip gatvinių, supratimo apie situaciją - nulis. Vietoje Karaliaus ir Tuleikio, nepatingėčiau ir surankiočiau visus šiuos teiginius, kad Kauno Dienos žurnalistė atsakytų už tą, ką teigia. Gėdinda, Kauno Diena, gėdinga.

Smagu

Smagu portretas
žiūret:,-:vienas plikis kitas,barzdotas (per anksti) daro ne ta ,ką jiems reikia ... Eiki , pirdziai , i pensilją, .,Pagaliau..

marazmas

marazmas portretas
Starostj - ne radostj...

buvusi kaunietė

buvusi kaunietė portretas
Tokie žmonės, kaip A. Karalius, ant kiekvieno kampo nesimėto. Ir jų patarimai, o ir kritika - aukso vertės, mieli kauniečiai.

Na

Na portretas
Kaunas, buvo ir bus, tuo labiau kol p. Matijošaitis bus...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Visi, kas nepritaria geram (pagal Matijošaitį) bizniui – pagalių kaišiotojai.

Al capone

Al capone portretas
Kauną tradiciškai gaujos valdo. Jeigu ne daktarai, tai tarybų zombiai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pagarba A. Karaliui ! Jis vienintelis Kaune sugeba tureti savo nuomone ir ja apginti. Daugiau tokiu kaunieciu.

Aha

Aha portretas
Taip išeina, kad kauniečiai, kuriems nepatinka medžių Kaune naikinimas, irgi yra "pagalių kaišiotojai"?

Anonimas

Anonimas portretas
Atsirado mat Karalius

jau apie vora

jau apie vora portretas
kontrazvalgybai pranesta

Anonimas

Anonimas portretas
Na kad gal kalbama ne visai apie tai.Juk kalbama,kad dauguma skudų būna nepagrįsti ir kol viskas susidėlioja,tai nusikelia darbų pradžia,o dažnai ir neįsisavinamos lėšos. Taip,jeigu jau taip ,,sergi" už miesto grožį,ir matai kad kažkur kažkas daro vieną ar kitą veiksmą nelabai teisėtai ir neteisingai,tai būtina įspėti tam tikras tarnybas,bet tą pateikti argumentuotai su faktais. Na o kam geriau prie širdies buvo Kupčinskas,nei dabartinis meras,na tai ką jau čia padarysi.Bet kokiu atveju dauguma kauniečių rinkosi būtent dabartinį merą su jo judėjimu....Ir reikia tik džiaugtis kad miestas gražėja,tvarkosi ir padaryta daugiau nei eks mero per dvi kadencijas....

to to voras

to to voras portretas
su tokiais kur po karaliauciaus [rusija]-facebokus landzioja net diskusiju nevedu-tegu vorai karaliauciuje voratinklius pina ir prasom mums nepudrint smegenu

Kol

Kol portretas
tie plikiai,žilom barzdom (vaizduojantys jaunikiais), vadovaus Kauno pletrai, tai Kauno pletros,ko gero, nebus...

Šiaip tai žiauru

Šiaip tai žiauru portretas
Ir toliau ponas Matijošaitis planuoja niokoti Kauną ir dar iš visų mūsų suneštų pinigų į biudžetą ! Krepšinio namų statybai nepritarė krepšinio federacija, nes tai išeikvotų jų pinigus. Ką sumastė ponas meras ? O taigi įkurti VŠĮ krepšinio namai , kuri ir bus šio statinio, darkančio Kauno senamiestį, statytoja. Ir šiam briedui pritarė visa Kauno taryba!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Druskininkai turi Malinauską, Kaunas turi Matošaitį. Pagiegiai turi patys žinot ką. Raseiniai irgi turi. Šiaip ar taip visi kažką turi. Klausimas kas ką turi mes juos ar JIE (R. Gavelio terminas) mus?

Isvaikyt

Isvaikyt portretas
sita "tarnyba", o kol kursis nauja, vygdyti darbus...Darbai nesustos...Sekmes, Kaunieciai..

to Voras

to Voras portretas
2015 m. Kauno miesto savivaldybės tarybos rinkimuose dalyvavo 114 674 rinkėjai, už judėjimą Vieningas Kaunas balsavo 35 738 rinkėjai - tai VRK duomenys. Jūs savo komentare nurodėte "V. Matijošaičio remėjus ir rinkėjus (apie 75 tūkst. Kauno gyventojų)". Gal galėtumėte paaiškinti, kuo pagrįsti tie skaičiai?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kuomet A.Karalius kritikavo Kauno Akropolį piktinausi manydamas, kad tai- vienas geriausių projektų, o pats kritikas nieko panašaus nesugeba sukurti. Iš tiesų projektas geras, bet ironija ta, kad miesto simbolis Laisvės Alėja ATA. Išeina, kad siaurai žiūrint viskas ok, bet miesto masteliu-pravalas. Todėl svarbiausi yra profesionalų urbanistų sprendimai ir jų požiūris į miestą kaip organizmą, kuriame pirmenybė darnai, o ne atskirų jo dalių dominavimui. O apie straipsnį neverta burnos aušinti.

anicetas

anicetas portretas
Taigi kritika tarp architektų sveikintinas dalykas .Pasižiūrėkime į Kauno senamiestį,Kauno pilį ar gali būti didesnio neprofesionalaus sprendimo Kaune, Laisvės alėjoje, stiklainiai, pilies muliažas o, pastatas prie savivaldybė durų tai visų Kauno architektų didžiulė gėda.O ką kalbėti apie Akropolio įgrūdimą į miesto širdį kur paskandino BERNARDINŲ BAŽNYČIĄ.ir numarino Laisvės alėjos gyvybę. Taigi prieš rašant kritinius straipsnius ir vardijant profesorius ar kerštus atsipeikėkit ir pasiklauskit miesto gyventojų ką jums pasakys apie Kauno architektų kompetensiją .Manau bus vienas žodis .Architektai sovietinio tipo nemokšos.Gėda Kauno valdžiai ,kad taip apleido kauną nekompetentingais architektais

Užsakytos patyčios !

Užsakytos patyčios ! portretas
Kas išdrįso kritikuoti carą , apdrabstom purvais, toks Kauno valdžios devizas! Ir šlykštu darosi nuo parsidavusios žiniasklaidos !

Persūdėt šį kartą

Persūdėt šį kartą portretas
Visų pirma p. Matijošaitis 4 metus, t.y. nuo 2011 metų buvo pilnateisis ir lojalus senos valdžios narys, todėl 2015 metais Kauną koks jis buvo- priėmė iš savęs. Antra, kadangi Vienybės aikštė yra ne p. Matijošaičio nuosavybė, tai ją perduoti p. Matijošaitis gali tik pagal tam tikra tvarką, kuri nustatyta įstatymuose, t.y. Lietuvos Respublikos įstatymuose, o ne p. Matijošaičio įstatymuose. Trečia, visa tai privaloma atlikti viešai ir skaidriai, be to pateikiant savivaldybės, kaip projekto dalyvės, kaštų ir naudos analizę. Na, o gerb. dienraščiui pats laikas supažindinti gyventojus su nauda, kurią jie gauna iš Arenos, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės prie Arenos, Girstučio baseino, savivaldybės vidaus sandorių ir pan., t.y. informuoti gyventojus, o ne juos užsipuldinėt

Kukas

Kukas portretas
O tai Kaune jau nebegalima tureti nuomones, kuri nesutampa su valdzios?

princas

princas portretas
vajetau, Kauno sązine suabejojo, kas dabar bus? išniekino du šventus žmones. kur ritasi pasaulis? gelbėkite. vivi Kauno inteligentai eikime streikuoti.

mat kaip

mat kaip portretas
primena sovietmetį- nepatiko nuomonė- tuoj viešai išgėdinsime. o dar geriau- priešu paversime, nes mat dirPti trukdo. Mero kompanija dirba puikiai- viešieji ryšiai aukštumoj. Kas pasisako prieš- ant baslio mauna. Tik ar viskas jau ten taip puiku?....

baskovas dainavos psichiatras

baskovas dainavos psichiatras portretas
mano hobi yra pastabas rasineti, ir ir seseliu [mano pacienciu-psichiskai nestabiliu] pletkas surinkineti

perskaičiau

perskaičiau portretas
ir supratau, kad kaunais dienensis genys vis dar yra priklausomas nuo nenaturalios mitybos grandines - vietoje Ąžuolyno gilių lesa už kauniečių pinigus nupirktas krabų lazdelių atliekas. Tai ir giesmė jo atitinkama skamba:). Gera žinia - pigus kaip velnias, bus galima pirkti kalėdinių pasakų rašybai :)

haryzz

haryzz portretas
manau ,kad tu nepagrystu skundu rasynetojams reiketu uzdeti zenklias baudas.problema issisprestu

Voras

Voras portretas
Jei užeitumėt į Karaliaus feisbuką tai pamatytumėt, kad šis senukas "Vieningo Kauno" judėjimą vadina "V-ė-mingu Kaunu", o V. Matijošaičio remėjus ir rinkėjus (apie 75 tūkst. Kauno gyventojų) - "matijo-šaikininkais". Komentarai, manau, nereikalingi. Žmogelis yra aiškiai gatvės lygio, o gal ir dar žemiau, pilnas pykčio, pagiežos, klaikiai susireikšmines ir visur matantis priešus. Tuleikis, atrodo, yra Karaliaus įtakoje ir jo nurodymu rašynėja "pisulkas", o po to net atsakymų neskaito. Yra toks hobis - skundus rašynėti. Karaliaus feisbuko draugų tarpe yra "buvęs Kauno meras". Komentarai čia turbūt irgi nereikalingi. Vien tik kerštas valdo mus.

Vida

Vida portretas
Zinoma zinoma, kad geriausia buvo prie seno mero- viskas suluze ir apgriuve

//////...............

//////............... portretas
kol bus pristeigta visokiu saragiu su tokiais architektais ,exs, teisejais, advokatais , tolerasciu nekaltu mergeliu klubai , visuomenininkiu kavuciu gereju -meriju ir semo patareju siknakrapsciu ,propesoru saragiu --bordelis miestuose valstybeje ,visuomenej tik dides ir dides kol jiems mieste einantiems visi snukius neprades dauzyt ..... siu gnydu su savo toleregiskais patarimasis pini komentarai, ir staripsniai visuose dienrasciuose....

horoskopas avinas

horoskopas avinas portretas
man trukdo dirbti visokie intrigantai,skundu rasinetojai,ir zmones neturintis ka veikti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Karštis provokuoja senjorų pyktį troleibusuose
  Karštis provokuoja senjorų pyktį troleibusuose

  Tarp keleivių Kauno troleibusuose kartais kyla konfliktų, apsiribojančių apsižodžiavimu. Dažniausiai tarpusavyje susibara vyresnio amžiaus žmonės. Kai kurie senjorai vienas kitam dėl menkniekių nepagaili aštresnių, net įžeidžiančių žo...

  7
 • Per diplomų įteikimo ceremoniją Kaune – ir piršlybos
  Per diplomų įteikimo ceremoniją Kaune – ir piršlybos

  Pirmadienį į Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) didžiąją salę rinkosi studijų baigimo diplomus atsiimti pasiruošę studentai ir jų artimieji. Ši iškilminga šventė vienai magistro studijas baigusiai merginai įsimins i&sca...

  7
 • Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų
  Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų

  Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje (Kauno r.) kvepia šienas, kaukši plaktukai, dūzgia grąžtai – kasdien besikeičiantys savanoriai medžiotojai rengia eksponatus didžiulei Medžioklės parodai. Jos atidarymas – birželio 23 d....

 • Kauniečiams – dar viena proga įsirengti svajonių kiemą
  Kauniečiams – dar viena proga įsirengti svajonių kiemą

  Pavasarį startavusi daugiabučių kiemų tvarkymo programa „Svajonių kiemas“ pranoko pirmines prognozes. Su kauniečiais pasirašytos net 58 sutartys, pagal kurias miestiečiai su savivaldybės finansine parama formuos sklypus, rengs techni...

  3
 • Po Lietuvą – automobiliu, dviračiais, pėsčiomis
  Po Lietuvą – automobiliu, dviračiais, pėsčiomis

  Turizmas auga taip sparčiai, kad Pasaulio turizmo organizacija XXI a. vadina turizmo revoliucija. Lietuviai taip pat daugiau keliauja, ir ne vien į užsienį. Pastarųjų metų turizmo tendencija – pažintinės kelionės po Lietuvą. Juk pas mus yra ti...

 • Kviečia į diskusiją apie Kauno modernizmo architektūrą
  Kviečia į diskusiją apie Kauno modernizmo architektūrą

  Šį antradienį 17 val. Kauno menininkų namuose vyks vieša diskusija „Kaunas 1919-1939 m.: sostinė, įkvėpta modernizmo judėjimo“, kurios metu visuomenei bus pristatyti nominacinės bylos pildymo pirmojo etapo rezultatai. ...

 • Vaikai su negalia gerina Lietuvos rekordus
  Vaikai su negalia gerina Lietuvos rekordus

  Vieni plaukti nemoka, antri negali, o treti net ir negalėdami išmoksta. Su tėvų pagalba įveikęs gniuždančias daktarų prognozes, septyniolikmetis Saulius Šatinskas savo negalią pavertė stiprybe. Vaikinas prasiskynė kelią į tarptautine...

 • Bedarbiams Kauno regione – neterminuoti darbai
  Bedarbiams Kauno regione – neterminuoti darbai

  Iš 7966 gegužę Kauno teritorinės darbo biržos aptarnaujamose savivaldybėse registruotų laisvų darbo vietų tik 490 buvo numatytų terminuotam darbui. ...

  1
 • Naujovė Kauno mokyklose: pradės dvikalbį ugdymą
  Naujovė Kauno mokyklose: pradės dvikalbį ugdymą

  Šiuo metu Kauno mieste veikia per dvi dešimtis gimnazijų ir beveik tiek pat progimnazijų. Jau dabar kai kuriose iš jų greta valstybinės lietuvių kalbos ugdymas vyksta anglų, vokiečių, prancūzų kalbomis. Artimiausiu metu tokių &s...

  18
 • G. Labanauskas tikisi ekologinės produkcijos bumo
  G. Labanauskas tikisi ekologinės produkcijos bumo

  Kaune įsikūrusios vienintelės įstaigos Lietuvoje, vykdančios ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų produktų sertifikavimą bei kontrolę, vadovavimą perėmęs Gintautas Labanauskas pristatė įmon...

  5
Daugiau straipsnių