Mūšis dėl švaresnio Kauno: liko mažiau nei 400 metalinių garažų

Šančiokas

Šančiokas portretas
O kaip dėl nelegalių daržų ir šiltnamių? ? ? Vien prie Medvėgalio 12 namo tvoras apsitvėre,šiltnamių prisistate,net nebandyk eiti,užkapos negyvai.Vaikai net aplink namą apeiti negali,pastoviai aprėkiami ir išvejami.O prie 10 namo aplamai getas-aklina tvora,spygliuota viela apraizgyta didžiulė teritorija.Arba dalinam visiems po sklypelį,arba atiduodam tuos plotus gyventojų ir jų vaikų reikmėms.Nes dabar jau visiškas absurdas.Manau kad savivaldybė aukciono būdu galėtų nuomoti tokius plotus,šviežių daržovių daug kas nori.Ir žmogui gerai ir biudžetas pilnėja.

LAIMA

LAIMA portretas
Ar tas vajus jau pasibaige ? A sanciuose dar yra ir ne vienas ir ne du. Kada bus sekantis ?

Pirkėjas

Pirkėjas portretas
Pirkčiau tokį garažą. Laukiu pasiūlymų 862388816

v

v portretas
viskas kaip pasakoj, pasakyta pulsas jau sutramdyta senu garažu stogu rekonstrukcija ,jau atėjo metas griauti, gadina miesto landšafta , netinka aplinkai, sugriauti ,juk lengviau yra žmonių nervus ištampi, išbubinti žmoniu sveikata ir kuo toliau to geriau o kur dabar žmonės laikys savo turtą ar geriau kiemo teritorijoj, po langais senienos terš smarve gyventojai juostis ir nervins namo gyventojus ,taip kas tokius bajerius kuria gražina tik nesuprasi ką ,juk mes griauname viska iš eilė ,ką reiškia šita renovacija senu namu jau išėjus iš termino, 50m, 60 m, , oi grožio modeliai, ,griaukite ir tas brežnevo laiku statytas statybas ir kurkite groži nauju kvartalu dvieju triju aukštu namus eilės tvarka taip bus visom žmonių gerovių bustai su garažais ,nereiks po langais laikyti , senus automobilius jau nustekento tipo ,, nėra nėra ir nebus pas mus tik griovimo epochos laikas ,,,,,,, viska išgriovė visa pramone jaunimas išbėgo darbu nėra ,o kada taip Kaunas klestėjo darbo visi turėjom

nana o kaip

nana o kaip portretas
su talino 14 uz namo , po langais stovinciu slamstu? tikriausiai niekam nekliudo, tik va priesgaisrinius reikalavimus vargu ar atitinka , o tai jau nesaugumo jausma gyventojams kelia. o dar gruntas iskastas garaze mediniam , visai salia sulinys nuoteku, kas zino kiek nuvarva ant zemes, garaze visko, is auto apacios.

Labai įdomu

Labai įdomu portretas
kada jau nebebus tų 400 garažų, o jug jų turėjo nebebūt jau senai, sulyg duotu terminu nusikelt, bet kaip stovi monstrai metaliniai, taip ir stovės dar ne vienus metus, nes jau savivaldybė su meru priešakyje nuleido rankas, nes jie jau planuoja sau atostogas, todėl metalinių monstrų utilizavimas nei galvoj , nei uodegoj.

klausimas

klausimas portretas
Jei mūšis, tai kas su kuo mušasi? Galvokit, ką rašot...

Vytas

Vytas portretas
Rabačius tegu pavažinėja su valdišku transportu po A.Šančius, tai pamatys kiek nelegaliu daržų yra, ir priešais Alsėdžių 1 namą, ir Ašmenos g priešais 23 namą, ir Medvėgalio g beveik prie kiekvieno daugiabūčio, nei jie moka už žemę, nei ką. Tegu baudžia šituos daržininkus užėmusius valdišką žemę.

cha cha

cha cha portretas
o gudruoliai atsiveža gelžbetoninius, juos sumontuoja ir ramu.Nes apie juos kalbos tai nebuvo:))

Gražina

Gražina portretas
O kaip vilijampolė - Strazdo gatvės galas?? Stovi didžiulis metalinių garažų miestas :)

A.Juozapavičiaus pr. 110 kiemei

A.Juozapavičiaus pr. 110 kiemei portretas
garažai stovi nors prie prospekto šaligatvyje ženklas '' stovėjimo aikštelė''.

Siga

Siga portretas
pačiame centre - Laisvės al. 15B kieme stovi nelegalūs garažai, bet jų kažkodėl neutilizuoja. Gal valdininkai galėtų išeiti iš savo prabangių biurų ir inventorizuotų pačiame centre esančius nelegalius garažus ir nelegalias naujas statybas

palemonskas

palemonskas portretas
Pakraščiuose ramu. Kvaileliai pakluso - nusigriovė, o nepaklusiusieji ir toliau naudojasi nelegaliai pastatytais garažais, sandėliukais, pašiūrėm, daržais, pavėsinėm...

Tai ko nutylo savivaldybė? A!

Tai ko nutylo savivaldybė? A! portretas
Buvo duotas terminas nusikelt šitas metalines būdas iki š/m kovo 1 d. , bet jau praėjo nuo šito termino beveik 4 mėnesiai ir nei krust, kaip stovi taip po šiai dienai ir stovi dar daugybė garažų priešais Alsėdžių g 5 ir 7 namus. Tai ko nesiįma savivaldybė jų utilizuot, jug pažadėjo kad patys utilizuos kas dar nesugebėjo per 4 mėn po termino nusikelt. Pažadėjo-patiešijo, ir tyku, ramu.

nuomonė

nuomonė portretas
Šita akcija labai sveikintina. Laukiam, kol visi kiemai pagaliau bus išvaduoti iš metalo laužo. Norėtųsi, kad neliktų ir tų likusių metalinių būdelių kuo greičiau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių