Lietuvos gėda bus nuplauta: Kaunas pasirašė stadiono rekonstrukcijos sutartį

samas

samas portretas
Didžiausiia gėda Lietuvai ne stadionas, o rinktinės pralamėjimas Liuksemburgui.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Ko čia triedžiat dėl tos auto aikštelės , Kaunas miestas nedidelis , galėsit ir pėsčiomis ateiti.

kaunietis

kaunietis portretas
Tokia maza salis vos 3 mln. ir dar 2 stadionai, o pensininkai badauja, jainimas bega i uzsieni, mes 35 mln. stadijonui, ar jis sio maro metu mums reialaingas ar u=dirbs mumms jis pensijas, kam mums jo reikia jai jis bus Vilniuje.

Užpelkis

Užpelkis portretas
Tie kas kalba apie automobilių parkavimą apie futbolą nusimano kaip kiaulė apie debesis, arba kaip tas pats Karalius apie futbolą. Pvz. Vemblio stadione 96 tūkst. vietų, o parkavimo - tik 2 tūkst. Nou Camp Barselonoje tas pats. Stadionai ne prekybcentriai - į juos žmonės susirenka visuomeniniu transportu arba pėsčiomis. Kaune aplinkui natūralių parkavimo vietų kiek tik nori: nuo Aušros g. iki Radvilėnų pl. prie Šv. Antano bažnyčios ir t. t. Visos Aukštaičių, Radastų, Žemuogių, Jankaus, Vaičaičio, Mateikos, Basanavičiaus gatvės jūsų paslaugoms. Parkingas šalia stadiono (po dabartiniais kortais šalia pagrindinio Ąžuolyno tako) bus tik VIP tribūnai.

WAU

WAU portretas
Natai kai jau bus tas stadionas, tai futbole mušim visus iš eilės...Atsiimsim už visus pralaimėjimus visiems...Su kaupu...

Ramunė

Ramunė portretas
Mano supratimu, tai didesnė Lietuvos gėda yra Nacionalinis stadionas vilniuje.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Eldoradui - neverk dėl tų pinigų , į grabą jų neįsidėsi , o statys sporto stadionus ir sales ar ne tavo alga ar pensija nei padidės , nei sumažės , miestas nuo to tik laimės .

Paprasti klausimai

Paprasti klausimai portretas
Kur stadiono projektas? noriu paziuret kur parkuosit automobilius... Toliau kam priklausys stadionas ir infrastruktura po pastatymo, kas operatorius?

hm

hm portretas
pašauksit visi VALIO tada, kai teks visiems susimokėti už tuos grandiozinius projektus. Pinigai iš dangaus nebyra, tai mūsų visų sunešti. Čia be paskolų neapsieis, tad ir palūkanoms dar turėsim sunešti. Pasiruoškim visų paslaugų brangimui ir socialinių, kultūrinių bei švietimo sričių karpymui. Nemanau, kad koks tai stadionas atpirks eiliniam miestiečiui reikalingas būtinas paslaugas.

Kacas

Kacas portretas
Tie patys kurie statė Ozą? Oi bus linksmybių, iš karto galiu nuteikti nesitikėti normalios kokybės.

Simas to stebetojas

Simas to stebetojas portretas
Pritariu jūsų nuomonei. Sėdi Andrius seime ir.................... Pabaigti sakinį siūlau kiekvienam asmeniškai. Pagarba merui ir jo komandai. Pagaliau bus stadionas. Aišku ir ne tik už jį. Kai sakoma Kaunas tvarkosi ir kyla. Sėkmės mere su savo komanda. Kauniečiai su jumis.

stebėtojas

stebėtojas portretas
Pagaliau!!! O buvęs meras Kupčinskas, už visus "gerus" darbus nuveiktus Kaune, sėdi LR Seime. Kur susirinkę visi analogiški respublikos veikėjai.

ES Naujienos

ES Naujienos portretas
Turkijos bendrove laimejusi konkursa yra registruota Liuksemburge kitu pavadinimu, stadiono rekonstrukcijos darbus galima pradeti nuo spalio menesio kitu metu praplatinus Perkuno gatve bei prieigas prie sporto Hales

angele

angele portretas
kaune vyksta relybe virstantys stebuklai,,,,,,aciu merui

O

O portretas
jei čia viskas gerai, tai už ką viešųjų pirkimų vedėją iš darbo atleido? Rado atpirkimo ožį ... mafija

aleksandra

aleksandra portretas
jeigu meras ne vagis-pasirodo galima igyvendint grandiozinius projektus sveikatos linkiu merui ir jo komandai

kaunietis nuo gimimo

kaunietis nuo gimimo portretas
didziuojuosiu kad gyvenu tokiam puikiam mieste,kuriam vadovauja SUPER MERAS ,,,,aciu uz gerus darbus miestui mere

R. Fridrikas

R. Fridrikas portretas
Kaip vadinasi ta liga, kada žmogui viskas blogai ? Vienas kažkokius mistinius pinigus skaičiuoja, kitas žaidimo lygį prisiminė. Nesijaudinkit. Pinigų užteks. Meras prieš tai 9 gamyklas įvairiose pasaulio šalyse pastatė, pastatys ir tai kas suplanuota Kaune. Gal net ir tą baisų konteinerinį tualetą už 0,5 mln. kuris Karaliui neužkliūvo, pakeis...

Zemaic

Zemaic portretas
Nematau kokia geda stadionas jei visa geda yra lietuvos futbolas ir zaideju lygis pinigus isplove o rezultatai bus tie patys koks skirtumas ar zaisim stadione ar dirvose

Eldoradas

Eldoradas portretas
Būtų labiau informatyvu, kad parašytumėt kokia dalis už šį stadioną bus sumokėta už Kauno gyventojų mokesčius. Nes tokie grand projektai ne centus kainuoja miestui. O anot Kauno savivaldybės, dar mūsų laukia nauja ledo arena, naujas baseinas saloje, naujas tiltas per Nemuną, Laisvės alėjos rekonstrukcija ir t.t. ir t.t. Tad kokia tų ditirambų "Valio merui" kaina miesto biudžeto išlaidoms ir įsiskolinimams?

L

L portretas
Valio!!!!! Na pagaliau turesim normalu stadioną Lietuvos centre.

Jone

Jone portretas
Kur bus stovejimo aikštelė - ąžuolyne?

V. Dirmeikis

V. Dirmeikis portretas
Fantastika ! Po tiek metų laukimo. Turėti stadioną miesto centre, šalia ąžuolų girios... To Kaunui gali pavydėti visi pasaulio miestai. Stadionas yra kiekvieno civilizuoto miesto būtinybė. Šlovė ir garbė gerb. Merui. Be jo stadiono nebūtu.

euforija

euforija portretas
kaunas didziuojasi turedamas toki mera,....o cia tai seimininkas...jeii dar butu miesate konservu sutve-miestui but amen

Galgi

Galgi portretas
pirma turėtų atsirast futbolas, o tik paskui "mandras" stadionas? Juk - ne pirmos būtinybės objektas miestui, kuriame net funikulieriaus tinkamai prižiūrėt neįstengiam.

Melas

Melas portretas
Stadionas kainuos gerokai daugiau nei 40 mln. Eur. Konkurso sąlygose buvo numatyta milžiniška suma nenumatytiems/papildomiems darbams, savivaldybė norės duos šiuos pinigus, norės neduos... T.y. jei Rangovas būna geras jam duoda, jei negeras neduoda...

Viktor

Viktor portretas
Vėl pavogs pinigų, bus kaip Vilniuje 15 metų stato ir dar bbz kiek statys

Drasu

Drasu portretas
Koks čia drasuolis parašė tokią antraštę? Vaikyti, jei tik sušiktas stadijonas butų Lietuvos gėda, ko reiktų. Dirbk laimingas mokėk mokestukus, ir sveikas lauk pensijos. Deja.

gaujų karas

gaujų karas portretas
MGB liberastai prieš kolchoznikus ir jedinstvennikus

Nika

Nika portretas
Super!!! Tai dabar dar labiau pasius konservai ir jų pakalikai. Kaunas tiesiog akyse klesti. O kas buvo anksčiau-finansavimas tas pats, o miestas merdėjo,lavonynas buvo. Tai kur Kupčinskas ir kiti dėjo miesto pinigus?

Saunu

Saunu portretas
Dziaugiuos del Kauno,stenkites visi del mylimo miesto nes kiekviena smulkmena svarbi!

lijopardas

lijopardas portretas
Vieningų lervų mauzoliejus.

Užpelkis

Užpelkis portretas
Na pagaliau ! Puiki naujiena Pasaulio futbolo čempionato proga ! Nors kol nepamatysiu pirmųjų traktorių ir neišgirsiu jų burzgimo - nepatykėsiu. Gerb. V. Matijošaitis pirmą kartą apie tai prabylo 2015 m. rugsėjį. Beveik 3 metai prabėgo. Sunku patikėti, kad tai prasidės. Lietuvos futbolo rinktinės žaidimas per tą laiką pasiekė akmens amžiau lygį, o sirgalių skaičius tapo mažesnis už gėjų ir lesbiečių skaičių kartu sudėjus.

Gidas

Gidas portretas
Pagaliau!! Geros naujienos!!

nu ir klaunai

nu ir klaunai portretas
tai kad lievas tas stadionas ir po rekonstrukcijos bus.. kad būt geras - turi būt be bėgimo takų. ir minimum kokių 25 000 - 30 000 vietų. o dabar, anot legendino Vokietijos vartininko Oliverio Kano, viešėjusio 2002 metais, paklausto apie atmosferą stadione - žiūrovų negirdėjau.apskritai priminė kaimo šventę..

Marc.

Marc. portretas
Камеsta butu pigeu atrestauravus, nenoryt- neraike!

onute

onute portretas
o cia tai super naujiena VALIO

miestelenas

miestelenas portretas
cia tai suprantu-tai tikras miesto meras...lenkiu zila galva gerb, MERUI IR SAVIVALDYBEI

nigga

nigga portretas
Pagarba ponui Merui Visvaldui. Kuris tikrai myli ir puoseleja miesta. Pinigu jis turi jam vogt nereikia ne taip kaip koncervu gaujom.

Karolis

Karolis portretas
Pagaliau! Kaunas nušluostys nosį-turim geriausią areną,dabar bus ir moderniausias stadionas.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Bravo -Kaunas pirmyn .

gal

gal portretas
su turkais lengviau suderinti ok.kat,us
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių