Kauniečiai džiaugiasi: vienas po kito atgimsta parkai, Aleksote atsiras naujas

VYTAS

VYTAS portretas
KO ČIA REKLAMUOJATĖS VIZUALIZACIJOMIS..., KAIP 'NEKILNOJAMOJO TURTO' VYSTYTOJAI ,- JUK DAR NIEKO NEPADARYTA, O KAS PADARYTA - VISKAS BROKUOTA. KĄ, NEMATOT?

vida

vida portretas
pas mus pirmenybe visur sunims.vaikas tik priedas prie suns.vaikus mylekit juos ziurekit kad zole svari butu smelis be sunu ismatu.kad vaikai ramus apsaugoti zaist parke galetu.ir medzius saugokit nepjaukit kad anukams liktu ne tik vaikams

Anonimas

Anonimas portretas
parkai zmonems ne sunims

Anonimas

Anonimas portretas
PARKAI YRA VAIKU NE SUNU JIEMS TEN NE VIETA.KUR GALI VAIKAI RAMIAI PAZAISTI PASISUPTI.KAD NEATBEGTU DIDZIULIS SUO.MUSU ZMONES NETVARKINGI JIE VEDZIOJA BE ANTSNUKIU SUNIS DIDELIUS BE PAVADELIU NERENKA ISMATU SUNU.JIE PARKUOSE NEREIKALINGI KAS SUGALVOJO TOKIA NESAMONE.SUO IR PARKAS NESUDERINAMI DALYKAI.MYLEKIT SAVO SUNIS KITUR

Ekologiška

Ekologiška portretas
Būtume jau daugiau gražių vietų turėję , bet 2008------2013m krizė sutrukdė. Gerai , kad vyksta tas vadinamas planavimo ir ūkinės veiklos perimamumas . Kas buvo suplanuota Garbaravičių ar Kupčinsko kadencijose-------tą dabar , nekriziniame penkmetyje , vykdo dabartinis miesto seimelis. PERIMAMUMAS -----griozdiškas žodis , bet teisingas.

Tai bent

Tai bent portretas
Parkas bus visiems miestiečiams Aleksote. Parko teritorija 2ha. Aleksote galimai gyvena apie 21000 gyventojų. Na tikrai tokio dydžio ir tokiam kiekiui pats tas. Bet svarbiausia jame bus galima daug rasti veiklos, bus: vaikų žaidimo, sporto aikštelės ir tt. Tai bus už privačias lėšas, o gal planuojamas Aleksote parkas savo teritorija atitinkantis gyventojų skaičių ne už privačias lėšas?

To Miglei

To Miglei portretas
Nezinai apie ka kalbi, laisves alejai konkursai vyksta.

Migle

Migle portretas
Ir Laisvės Alėją pamiršo, sakė ponas meras, kad galvos skausmas, tai jau matyt pasieke migrenos būseną.

"auksinės" IŠVIETĖS herojai sėdi merui iš dešinės

 "auksinės" IŠVIETĖS herojai sėdi merui iš dešinės portretas
bet ir tas WC stovi ir naudojamas, o daug brangesnės eglės jau nė kvapo neliko. ŠTAI KUR IŠPLAUTI PINIGAI.

ogi,

ogi, portretas
KAUNO konservatorių CHUNTAI neliks vietos,kur pasistatyti "auksinės" IŠVIETĖS,-------turėtų pasistatyti prie konservatorių BŪSTINĖS,---- tai jiems PRIMINTŲ ,kokį "INDĖLĮ" įnešą--valdant KAUNĄ.U

gina

gina portretas
Gerai butu ,kad ir Silainiuose atsirastu didelis parkas, kadangi gyventoju tai nemazai gyvena.

iDOMU

iDOMU portretas
KOKIE "KAUNIECIAI" DEKOJA MATJOSAICIUI UZ "GERINIMA,GRAZINIMA" GYVENIMA KAUNE ??? AR UZ TAI ,KAD VISKAS BRANGINAMA ? UZ DIDELES ISLAIDAS EILINIO GROZIO EGLEI SU NESKONINGOMIS DEZEMIS ? UZ KA ??? ISLINDO I ROTUSE ,KAI STATE EGLE,O PER NAUJUS...KA,KAIP PASVEIKINO ? DABAR APAKE MIESTELENAI: "ACIU " ",ACIU " "DEKOJAME " "LAUKIAME KAIP PREZIDENTO..." NESAMONE IR DAR KARTA NESAMONE !!! DEKOSIM,KAI TIKRAI,NUOSIRDZIAI STENGSIS DIRBTI KAUNUI, KAI IS TIKRO GRAZES,GERES GYVENIMAS KAUNE. O DABAR - SMULKUS TRUPINIAI .

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Draugystes parko rekonstrukcijos darbai atlikti nekokybiskai:zvyro -smelio takeliai nesutrombuoti.Po lietaus virsta pliurza.Lieptelis per pruda nesaugus.Tik vienas tureklas ir tas tik apie 1,2 metro aukstyje.Muzikos instrumentai purvyne. Galejo pasodinti daugiau medziu salia gatves.Ziurint i padarytus darbus,atrodo,kad nevyksta darbu kontrole,o miesto valdzia uzsidejo sau eilini pliusiuka.Max.po 5-iu metu vel reikes naujos rekonstrukcijos.

...

... portretas
Viskas tik krabams, tik jų gerovei... kauniečiai, nenorintys ropot, bus ištremti.

kažin

kažin portretas
...kada padarys miesto ponai ekskursiją į Mickevičiaus slėnį ir suprast, kad tas turistų lankomas kampelis - irgi turėtų būti parkas. Ir dar koks vaizdingas, bet...

Aldertas

Aldertas portretas
kalnieciu parko renovacija labai nekokybiska, takeliai apie tvenkini zvyruoti, o turejo buti betonines plyteles. Daug vietu telkso vanduo - kur zadeta melioracija? Prastai ar is viso neapsviesti kai kurie parko takeliai. Darbai atlikti atmestinai, nesilaikant statybimiu normu.

kavenskas

kavenskas portretas
Kokią dalį tų parku meras susigrobs savo verslo centrų statyboms?

Man jau atrodo,

Man jau atrodo, portretas
kad visi straipsniai apie gražius parkus ir parašomi tik tam, kad po to komentaruose kažkas galėtų surikti: ak, ačiū merui!

tikrai

tikrai portretas
Ačiū, niekas taip nepabrangino ir neapmokestino, kaip vieningieji ir transportą, ir stovėjimą, ir šildymą, ir t.t.

Vietinis

Vietinis portretas
Ačiū MERUI būsimam Lietuvos Prezidentui.Po nepriklausomos Lietuvos atkūrimo niekas tiek nesutvarkė miesto kiek prie V.Matijošaičio dabar.Kauniečiai su jumis.Jėga.

Gėda

Gėda portretas
gal ir ne i tema,bet vis tiek apie tvarkymasi.Yra toks Romainiu regijoninis parkas,aisku ji tvarko ne miestas,turi savo atskira zinyba,kuri ta tikraja prasme labai snaudzia.Dar neteko matyti tokio apleisto parko,o labai gaila jis galetu butio atgaiva zmogaus dvasiai.Betvarke netgi vaziuojant Romainiu gatve akis bado.Negi nera jokiu galimybiu pazadinti darbui tuos,kurie turi rupintis siuo nuostabiu kampeliu.

TIESA AR MELAS ?

TIESA AR MELAS ? portretas
AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos pirmininkas YRA Visvaldas Matijošaitis ????????

Aha

Aha portretas
Aleksote atsiras naujas? Didžiąją dalį sveikutėlių beržų išpjovė, dėžių prikaišiojo, šviesoforų prie kas antros dėžės kas keli metrai prišikinėjo, dabar iš likusių kelių berželių parką darys... dar ir tarpus tarp berželių užasfaltuos tikriausiai...

ALGIS

ALGIS portretas
Sv arbiausi parkų akcentai - nuotrauka su šunim ir šunų žaidimo aikštelė , ŠUNYS SVARBIAU UŽ ŽMONES , kokia pranašinga tatos frazė ŠUNAUJA

Iš Narsiečių

Iš Narsiečių portretas
Galėtų teniso aikštynas Aleksote būti ir ne prestižinis, o prieinamesnis už prestižinį :)

>Baikit

>Baikit portretas
auksinis tualetas ne konservų, o Mikaičio. Nesistenk, visi tą jau žino, nepraeis tavo propaganda.

Vida

Vida portretas
Kažkodėl vis užkliūna tas sovieytmetis. Jei ne sovietmetis gal ir parkai nebūtų išsaugoti, viskas būtų užstatyta prekybos centrais, kaip išdraskė ir Žalgirio stadioną. Vistik tuo sovietmečiu gal ir nebuvo modernūs parkai, bet turėjom daug fontanų, čiuožyklų, o laisvoj Lietuvoj taip ir nesugebėjo atidaryti nė vienos miesto čiuožyklos

ne konservas

ne konservas portretas
Norėtume, kad būtų giriamasi pabaigtais, kokybiškais darbais, o ne tuo, kaip bus. Kai kažkas bus, tada ir džiaugsimės. Beje, tualetas dar turi kažkokią naudą, o eglė su papuošalais šiais metais perspjovė visus tualetus, nei grožio, nei Kalėdų dvasios, tik kažkokia reklama nežinia ko ir dėl ko.

Baikit

Baikit portretas
konservai burbėti (loti jau užkimot). Bus laikas, bus ir vaikas. Kaip jiems išeina, taip - dirba. Svarbu, kad BUS PADARYTA. Labai gražiai žiūrisi tie parkai (ko neturėjo kauniečiai prie Kupčinsko), maloniai žmonės praleis laisvadienius, o konservatoriams - špyga taukuota, nes jie tiek nesugebėjo, tik "auksinį" tualetą pastatė.

kas įdomiausia

kas įdomiausia portretas
vis rašo pagyrimus parkams ir skverams, bet, kai žmonės kreipiasi į savivaldybę su konkrečiom bėdom, kurioms spręsti nereikia milijonų, atsakymų ir darbų 0. Kaip skundžiasi vairuotojai dėl Radvilėnų plentu tekančiu upeliu, kuris ledėja, tai klerkai nesiima jokių veiksmų mėnesis iš mėnesio, nes, matyt, ES milijonų neduos.

Anonimas

Anonimas portretas
Kad nors vieną darbą jie pabaigtų. O tai griebiasi vis naujų, senus palikę vežlio žingsnių tempais.

panašu, kad tai tik pinigų prasukinėjimas ?

panašu, kad tai tik pinigų prasukinėjimas ? portretas
kodėl, pinigus pasiėmus, niekur nesutvarkoma iki galo, kad tikrai džiaugtųsi kauniečiai ? Kodėl Nepriklausomybės aikštė IKI ŠIOL apstatyta išvartytomis betoninėmis plokštėmis, naudotomis renovacijos metu ? PIKTA IR GĖDA PRIEŠ MIESTO SVEČIUS.

Vika

Vika portretas
Dziaugiames, kad tvarkomos ne tik gatves,bet ir parkai. Gal ir mes, lietuviai, turesime europietiskus parkus, kur bus galima tikrai kulturingai ir saugiai pailseti. Sekmes ir toliau grazinant miesta. Sirdis dziaugiasi ziurint,kaip jis keiciasi i gera puse. Labai dekui musu miesto valdziai, linkime ir toliau taip dirbti. Kaunas - lietuviskiausias Lietuvos miestas, tikrai to nusipelne. Dabar negeda prisipazinti,kad esi kaunietis. Konservatoriai taip apderge visa Lietuva, ne tik Kauna. Juk jiems egzistuoja tik Vilnius, o kiti miestai kaip posuniai su istiesta ranka. Laikas teisingai dalinti musu visu uzdirbtus pinigus, kad ir provincija atsigautu. Gana serti ta Vilniu, jam niekada nebus gana.

taip

taip portretas
Einant tokiu keliu, kaip dabar,viską branginant ir apmokestinant, nenustebsiu, jei įėjimas į parkus bus mokamas. Aš norėčiau, kad bent vienas darbas būtų baigtas, nes griauti, tai ne statyti. Gal dėl to viskas ir branginama, nes neužtenka lėšų , juk vydamas du zuikius, nepavysi nei vieno. Ir labai tikiuosi, kad nei vieno parko ar šlaito neištiks Gedimino kalno likimas, prie projektų nebus prileidžiami nemokšos, kurie moka tik vizualizuoti, o skaičiuoti, modeliuoti situacijas, jų galvelėms per didelė užduotis.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas trugdo švęsti be vadlžios. ar reikia kad kaip tarybiniais laikais išrikiuotų su įsakymu.

Lietuva

Lietuva portretas
, Vilnius švenčia ir mini Laisvės gynėjų dieną,,,o kaunas likęs be atostogaujančios valdžiukės----džiaugiasi parkais .... žiemą :(

Anonimas

Anonimas portretas
butu normali antraste, jei ne tas "kaunieciai dziaugiasi". as nesidziaugiu, nes neturiu kada bastytis po parkus - uz sildyma reikia moketi.

Inga

Inga portretas
Na nemeluokit. Kalniečių parke šunų aikštelė - neveikia, ji be vartų. Ji neapšviesta ir nenudrenuota. medžių šakos iki žemės. Visiškas molynas. Dabar kai pašalę - dar dar, bet vos atšyla kojos ten neina įkelti. Absurdas šitos renovacijos kai matom rezultatus, daryta nedadaryta.

Džiaugiasi ne kauniečiai, o valdininkai

Džiaugiasi ne kauniečiai, o valdininkai portretas
Pacituotas Šiliauskas - vienintelis, kuris džiaugiasi. Parkai ir visokios aikštelės - tik antriniai - tretiniai dalykai, jie mažai svarbūs žmonių kasdienybėje. Pirmoje vietoje - išaugusios transporto ir pragyvenimo išlaidos, švietimo, sveikatos apsaugos, socialinės problemos. Naujais suoleliais ir takeliais šito neužkišit.

Gedas

Gedas portretas
Už tai Kaune Matijošaitis padarė brangiausiais Lietuvoje miesto transportą pabrangindamas net 25 proc,šildymas brangiausias,vanduo ,šiukšlių išvežimas,parkavimas,visos komunalinės paslaugos pabrangintos.Prasukt milijonus parkų ir gatvių asfaltavimui tam nereikia daug proto ,o vat pasirūpint socialinėmis gyventojų problemomis - va čia jau vien propogandos neužtenka...

Ar tikrai Kaunas tvarkosi?

Ar tikrai Kaunas tvarkosi? portretas
Tai tiesiog puiku, bet kodėl baigtame renovuoti Vytauto prospekte akis bado šiukšlės už požeminės perėjos kampo ir išvartytose, kadaise gėlėms skirtose betoninėse formose riogsančiose prie miesto turgaus Geležinkelio stotelės,10 centimetrų už šaligatvio. Paėjus kelis metrus toliau, prie naujos baltos tvoros, jau keli mėnesiai voliojasi kažkokia didžiulė plastmasinė plėvė, dar toliau link Ramybės parko, ant pievos šalia šaligatvio paliktos krūvos senų grindinio plytelių, o Ramybės parke prie pat gatvės išvartyti seni sukiužę suoliukai. Sakysite - smulkmenos, bet jos kalba apie labai blogą lietuvišką įprotį - nematyti toliau savo nosies - kažką daryti, bet ne iki galo.Gaila, kad mūsų meras į darbą nevažiuoja Vytauto prospektu, tikriausiai visa tai pamatytų, bet ir valdininkai atsakingi už Vytauto prospekto tvarką galėtų bent vieną kartą pėstute praeiti mano nurodyti maršrutu, kuriuo vaikšto ne tik kauniečiai, bet ir daugybė miesto svečių.

Remigijus

Remigijus portretas
Kalniečių parke visus takus žadėjo apšviesti, bet ...

lijopardas

lijopardas portretas
ačiū viešpatėliui. už gulbes.

kaunieciai

kaunieciai portretas
aciu MERUI ir jo komandai uz puikiai tvarkoma miesta ,,,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių