Gyvūnų teisių gynėjai išėjo ir į Kauno gatves

...

... portretas
Vištos kaip vištos, protelio kaip ir pas blondines (tokios tokias gina). O šiaip - ir tarakonai protingi sutvėrimai, bet naikinam juos kaip vokiečiai žydus, o ir žiurkių sumanumas visus stebina, bet jų taip pat netoleruojam. O jei jau protestuot, tai protestuot reikia prieš tą naująjį Darbo (vergovės) kodeksą, kuris mus visus į narvus sukiša, totaliai beteisiais paverčia, nei pakalbėt ('pakudakuot') laisvai nebegalim, ir mietuose žalumos mums nereik... KAS tai, ne narvai?

visiškas nedapratimas

visiškas nedapratimas portretas
TĄ furorą sukėlusi žurnalistė , pavardės neprisimenu , visai nieko nenutuokia apie vištas .Prisimenu , kai kaime palaidos vištos rudenį taip išsišerdavo , kad nei vienos plunksnos ant savęs neturėdavo ir jokio narvo nebuvo mačiusios . Tai vyksta natūraliai , toks to paukščio biologinis periodas . Tuo laiku tos vištos kiaušinių nedėdavo , o dėti pradėdavo po kokių 2-3 mėnesių , kai plunksnos būdavo pilnai ataugusios .

Ginte

Ginte portretas
Labai šauni akcija!! Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių sužino, ką perka ir kaip baisiai laikomos vargšos vištelės. Labai laukiu, kada pagaliau bus visiškai uždrausta tokia gyvūnų auginimo praktika!! O tuo tarpu bet koks bent minimaliai save vertinantis verslas turėtų atsisakyti tokių kiaušinių, nes sau tik gėdą daro su tokiomis prekėmis.

!

! portretas
tie, kurie sakot, "kur zmoniu gynejai?" ir t.t. - kodel JUS neinate i gatves ir neginate zmoniu? dziaugiuosi, kad yra tokiu zmoniu, kurie nori pokyciu ir rodo ta nora viesai, o ne sedi ir peikia protestuotojos del to noro rodymo. visalaik reikia pradeti nuo saves ir siuo atveju tai tikrai gera iniciatyva, parodanti, kad zmonems nera vis vien:) todel tikiuosi, kad netolimoj ateity bus rengiami protestai, skirti ne tik apginti vistoms, bet ir apginti zmonems bei ju interesams:)

Lukui

Lukui portretas
tai gal kas mums rūpi reikėtų parodyti tiems kas privalo tikrinti kaip tie verslininkai dirba?

Lukas

Lukas portretas
Šaunuoliai! Pats laikas verslininkams parodyt kas mums rūpi!

hmm

hmm portretas
Nu tai jei jau norite protestuoti dėl vištų gyvenimo sąlygų, tai protestuokite prie paukštynų. Nelabai supratau prasmės protestuoti prie parduotuvės. Tokiu būdu Jūs ne protestuojate, o save demonstruojate. Tokia selfie karta.

Anonimas

Anonimas portretas
Surinkt visus šituos idiotus ir i negyvenama salą

Anonimas

Anonimas portretas
Išėjo į gatves keletas gėjų, lezbių bei naiviu nevispročių.

kaip grazu

kaip grazu portretas
Vistos gina vistas. Gal kada nors zmoniu teisiu gynejai iseis i gatves.

Tomui

Tomui portretas
vakuleli prisimink ka seneliai sakė:maisto negal mylėti, bet ka Dievs davė rek priimti su pagarba ir dėkingumu.Tep paukštelius laikyti kap ka tik demonstravo visi televizoriai tikrai negal, bet tep sutirštinti ir eiti i lankas su gyvuleliu teisem irgi visai kvaila.Kap koki asileliai..Viduri rek išlaikyti, vakuleli, vidurį..

Kai visiems viskas dzin

Kai visiems viskas dzin portretas
belieka džiaugtis kad dar yra kam išeiti i gatves su protestais

...

... portretas
Kauno aktualija - NAIKINAMAS jo žaliasis rūbas, ir tai - DABAR, ryt jau bus VĖLU!!! O tie medžiai - kažkam SUPER biznis, o kad tam BIZNIUI niekas netrukdytų tai apkvailintam jaunimui numetama kita pseudo-idėja - aišku, tai irgi svarbu, bet tai nedega, tai TIK virtuoziškas krabistų dėmesio nukreipimo manevras!!! (o kada dėl naikinamų krabų imsit protestuot?)

Labai labai

Labai labai portretas
gerai, kad rodo iniciatyvą, bando keisti situaciją ir pan. Situaciją dėl nežmoniško elgesio su gyvūnais (ne tik su vištomis) reikia skubiai keisti. Dar kartą kartoju: apie valstybės civilizuotumą sprendžiama iš to, kaip ji elgiasi su gyvūnais. Sutinku su komentatoriumi dėl žmogaus teisių. Iš to, kaip pas mus elgiamasi su gyvūnais, galima spręsti, kaip elgiamasi su žmonėmis. Tai yra atsakymas. Sutinku ir su tuo, kad tai negali būti norma.

prelude

prelude portretas
atleisti visus lietuvvių kalbo smokytojus iš dailės gimnazijos beraščių (o kaip matyt ir begalvių)ugdymą

taip,TAI humaniska ir teisinga,TACIAU

taip,TAI humaniska ir teisinga,TACIAU portretas
kur ZMONIU teisiu gynejai ???Nereikia graiku,prancuzu...ir braliukai latviai galetu pamokyti.EVAKUACIJA taikos metu---analogo nerandu visame pasaulyje! Sito krasto tinkamo GYVENTI niekas kitas nepadarys...

gaidziu, vistu ir zoofilu protestas

gaidziu, vistu ir  zoofilu protestas portretas
pries vistu auginima ir prekyba kiausiniais ,bei vistiena ---kuria jie patys --EDA--su malonumu , kas sios ,,,akcijos,,, sponsoriai ? kas apmokejo, siems [sioms]--botanikams uz kudakavima ? tiesos ieskokit pas RIMI, NORFOS ir kitu firmu konkurentus

tuščios galvos

tuščios galvos portretas
Dar yra tikimybė kad daugelis jų suaugs, ir užsipildys smegenų tuštumois reiiama materija.

Paulius

Paulius portretas
Šaunuoliai aktyvistai! Vištos kaip ir kiti gyvūnai neturi būti kankinamos. Pilnai pritariu jums.

Tomas

Tomas portretas
Na tikrai, kodėl žmonės tokie nehumaniški XXI amžiuje, atrodo, jau tikrai pažanga technologinė tokia didelė padaryta, bet visai negerbiamas gyvūninio maisto atsiradimo kelias. Į gyvūnus žiūrima kaip į daiktus, nešančius pelną, ir visiškai nesirūpinama, kad gyvūno gyvenimas būtų bent minimaliai atitinkantis natūralius poreikius... Liūdna.

kad eina į gatves

kad eina į gatves portretas
ne dėl teismų, valdžiagyvių gaujų institucijose vogimo, prokuraturos ir kitų šalies piktžaizdžių o minias renka dėl kažkokiu vištu klausimų/nesakau ka jau visai nesvarbu/RODO GALVŲ DEGRADACIJĄ IR VISIŠKĄ SOCIALINĮ-PILIETINĮ NEVEIKSNUMĄ

to Debilai užknisa juodai

to Debilai užknisa juodai portretas
enčilados su bybiena nenori?

...

... portretas
Taip, klausimas rimtas: KAS už tą akciją sumokėjo?.. Nes - ar šiandien tos vištos, ar ryt - JOKIO skirtumo; kudakuokit, jaunimas, nesąmonėm užsiiminėkit KOL 'nusipelnę' visus Kauno medžius išpjaus... o paskui - KOKS skirtumas, tuomet jau jiems milijonai už stagarų sodinimą mokės. Ir sužaliuos nauji užsienietiški 'barščiai', ir tuomet jau tos vištelės NIEKAM neberūpės.

Anonimas

Anonimas portretas
mes pries sernu zudyma ir taip saudo kaip vokieciu fasistai ateme is ju miska uzkrete batenka mirtina liga saydyti reikia uzdrausti isteigti ligonines isgyditi ir paleisti i laisve stop sernazudziam stop svino barstymui miskuose ir laukuose svinas ne kie nesiskiria nuo azbesto

Tomas

Tomas portretas
Šaunuoliai! Už alaus bokalą gali mokėt porą eurų o už 10 kiaušinių jau gaila, kai nematai kaip tos vištos atrodo tai tada visiems vienodai. Džiugu, kad kažkam rūpi. 3nr neperku ir visad žiūriu, kad bent ant kraiko laikomi būtų

Marta

Marta portretas
Vargšės vištytės, labai gaila. Pamenu, kaime pas močiutę jos tikrai gražiai atrodydavo ir būdavo prižiūrimos, o čia - košmaras. Man po praeitos savaitės vaizdų visai nebesinori pirkti ir valgyti jokių kiaušinių...

Dei

Dei portretas
Aš manau, kad gal būkim paprastesni. Bet ne ta prasme, kad nusišikim ant visko ir lai tvanas. O pagalvokim, ar tikrai norim, kad kiaušas, kurį dedam į burną, ateitų iš erkėm aplipusios ir šviesos gyvenime nemačiusios(ir dėl to turbūt biški išprotėjusios) vištos. Nu reiks paskaityt tą etiketę, ką darysi. Tik gal Lidle, ne Rimiake.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
įdomu,kiek moka už tokias akcijas.Matau,tai pelningas verslas išstumti pigesnius kiaušinius parduodančias įmones.

Butina apginti

Butina apginti portretas
ir ziurkiu teises, sie mieli gyvuneliai nusipelno teises laisvai gyventi ir daugintis, todel istatymais turime pasiekti, kad butu uzdraustas bet koks grauziku zudymas, bet kokia agresija pries juos:)))

Ojojoi

Ojojoi portretas
Protestai gerai, bent matosi, kad žmonės neabejingi, bet... pažadų pagerinti paukščių (ir ne tik) laikymo sąlygas turbūt bus, gal net komisiją kokią sukurps valdžia, tik vargu ar tos sąlygos pagerės iš tikrųjų. Smulkieji ūkiai, kur visokia gyvastis laikyta pakenčiamomis, o daug kur ir visai geromis sąlygomis, pasitelkus "neūkininkavimo" išmokas sunaikinti kaip tik tam, kad neliktų kito pasirinkimo kaip vien paukščių ar kiaulių konclageriuose auginamą mėsą ar kiaušinius pirkti. Verslas pelno neatsisakys ir papildomų išlaidų nedarys, na, nebent įrengs pramoniniuose paukštynuose ar kiaulynuose pavyzdinius "raudonuosius kampelius", skirtus komisijoms parodyti, o į likusią teritoriją pašaliniai bus neįleidžiami "sanitariniais sumetimais". Ne kartą taip buvo, ne kartą dar bus. O gaila...

Justina

Justina portretas
Šaunuoliai!

Kvailių visur pasitaiko

Kvailių visur pasitaiko portretas
nagai šitų veikėjų atsukti į būsimus rinkimus:)))

>> Debilai užknisa juodai

>> Debilai užknisa juodai portretas
Taip, jūs šiuo klausimu esate teisus. Ir Jūs užknisat. Matosi, komentuoja net neperskaitęs straipnsio.

Debilai užknisa juodai

Debilai užknisa juodai portretas
Laisve vištoms.Nevalgykim jų,priimkim į savo tarpą.Jei piderai teises turi,tai vištos tų teisių nusipelnė labiau,Jos bent gimdo.Manau kiekvienas doras lietuvos pilietis privalo įsivaikinti (įsidukrinti) po višta.Reikia įkurti komisija,o gal ir visa departamenta,kuris kontroliuotu,kad prieš šeimose įkurdintas vištas nebūtų smurtaujama,kad joms būtų sukurtos normalios gyvenimo salygos,būtinai su atskiru san.mazgu.Begėdiška ir žiauru yra net pagalvoti apie vištiena garstyčiu padaže,traškia vištiena,su saldžiarūgščiu ananasu padažu,enčilada su vištiena,vištieną troškinta grietinėlės padaže,vištienos kepsnelius ir dar visą tūkstantį rafinuotų nekaltų vištyčių nužudymo būdų.Taip pat reiktu pasirūpinti ir stambiaisiais gyvūnais,žuvimis,sraigėmis.

Anonimas

Anonimas portretas
Žmogus sukūrė tokias pragariškas sąlygas, žmogus tai turi ir ištaisyti. Juk ne viduramžiais gyvenam. Laikas keistis. Juk svarbiausia sveikata: tiek vištų, tiek mūsų. Koks gi ten "sveikumas", kai kiaušiniai dedami plikų vištų tarp kitų vištų lavonėlių... Kraupu. Lidl jau įsipareigojo atsisakyti šio žiauraus produkto. Manau, gali ir kiti prekybos tinklai.

>> Aa

>> Aa portretas
Nes musės nėra vištos. :)) siūlau pasigilinti į vabzdžių ir paukščių kognityvinių gebėjimų skirtumus.

Aa

Aa portretas
Atsakykit tik į vieną klausimą-kodėl musių neginat ?

Daina

Daina portretas
Vištos - tokie patys mieli ir protingi gyvūnai, kaip ir žmonių mylimi šunys bei katės. Jos nenusipelnė kentėti. Žmonių žiaurumu turi būti padarytas galas.

Austėja

Austėja portretas
Kokie puikūs žmonės, kaip kitaip, jei ne į gatves išėjus galima kažko pasiekti. Nebe tie laikai, kad gyvūnus šitaip kankinti, turime apsčiai visokio maisto pasirinkimo. RIMI, tikiuosi, pasielgs protingai

Paulė

Paulė portretas
Jėga, šaunuoliai protestuotojai

Monika

Monika portretas
Ačiū protestuotojams ! Tikiuosi jau greitai jiems pavyks įtikinti Rimi ir kitus prekybcentrius ir išlaisvinti gražius ir protingus gyvūnus iš narvų.

Rimas

Rimas portretas
Smagu, kad yra tiek gyvūnų kančioms neabejingų žmonių, kad jie aktyvūs, nelaukia, kol pasaulis pasikeis, bet patys bando jį pakeisti. Mums, stebėtojams, reiktų tik pasimokyti iš gyvūnų teisių aktyvistų ir palaikyti juos. Nuoširdžiai tikiuosi, kad RIMI pakeis savo poziciją dėl narvuose laikomų vištų kiaušinių ir nevers jaunimo likusią vasaros dalį su plakatais gatvėj stovėti.

lijopardas

lijopardas portretas
o kaip kauno viešpatėlis vištas laiko ??kupčinskas dėl visko kaltas.

Paulina

Paulina portretas
jėga, pagaliau kažkas vyksta lietuvoj- jei žmonės nepatenkinti-protestuoja, o ne tyli ir burba. Šaunūs žmonės, palaikau. Jei bus dar protestų, manau ateičiau, nes tie vaizdai iš vištų fermų tai wow, tikrai baisūs

Zaiza

Zaiza portretas
Labai faina, kad ima žmonės protestuot prieš tai, kas nepatinka, prisitylėjom sovietmečiu. O gint silpnesnius, šiuo atveju vištas, irgi reikia

hmm

hmm portretas
Jei kovoja už gyvūnų teises, tai nereiškia, kad nieko nedaro dėl žmonių teisiu. O aš beja pasidomėčiau kokia žalą žmoniems būtent tokios fermos daro - žala sveikatai, aplinkai, kuriuoje reikia gyventi visiems. Tie, kurie labai pyksta, kad kažkas bando padaryti kažką geriau, siūlyčiau patiems užsiimti iniciatyva ir kovotu su korupcija ir t.t.. O apskritai, tokiu požiūriu "yra blogiau" tai toli nenueisit - Lietuvoje algos mažos, tai nieko nedarykim, nes Šiaurės Korėjoje badauja žmonės, taip?

Skaitytojui

Skaitytojui portretas
Dauguma šių žmonių man pažįstami ir jie kovoja už žmones. Ne vienas buvo eitynėse už saugią vaikystę, taip pat vienas iš aktyviausių žmonių rengiant protestus prie Seimo, dėl kurių buvo priimtas įstatymas, uždraudęs mušti žmones, taip pat ir gyvūnų apsaugos judėjime labai aktyviai dalyvauja. Lengviausia aiškinti kitiems, dėl ko jie turėtų dirbti. Jeigu padarysite kokią kampaniją už vaikų ar benamių ar pensininkų teises, manau, kad dauguma šių žmonių jus palaikys ir į ją ateis. Ir jie tikrai nekomentuos po straipsniais "o kaip dėl kieno nors kito teisių?"

skaitytojas

skaitytojas portretas
Kovoti už vištas gerai, bet kovokime ir už žmones. Man visada atrodo ,kad tokios akcijos samdytos, kodėl nesusirenka kas neparanku valdžiai... Ir tos entuziazmu spindinčios akys lai jaunaivios iš esmės.

Aaa

Aaa portretas
Šaunuoliai protestuotojai. Tas, kas atjaučia gyvūno skausmą, visada atjaus ir kenčiantį žmogų. Rimi turėtų neremti tokių paukštynų.

Giedrius

Giedrius portretas
Dzin kad žmonės dirba vergiškom salygom, kad maistas , transportas ir paslaugos brangsta, dzin sveikatos reformų absurdas, švietimo ir kultūros žlugdymas, svarbiausia kažkokios vištos, kurias po to kepat, rūkinat ir kemšat pilna burna. Debilai.

Šaunuoliai protestuotojai

Šaunuoliai protestuotojai portretas
Jėga. Jau tikrai metas pokyčiams!

Milena

Milena portretas
Ačiū straipsnio autorei, puikiai viskas parašyta. Tokia ir turi būti žurnalistika! O dėl vištų, tai gyvūnas ne koks pernykštis obuolys, kad būtų galima elgtis su juo taip šaltakraujiškai. Pagalvokit, ar norėtumėt būti tų vištų vietoje? Jeigu jau išnaudojam tuos paukščius, tai bent kažkiek pagarbos parodykim!

Gyvūnai neturi kentėti!

Gyvūnai neturi kentėti! portretas
Jei jauni žmonės išeina kovoti už gyvūnų gerovę, išeis pakovoti ir už žmonių gerovę. Tereikia daugiau iniciatyvų. Bambantiems interneto komentatoriams siūlau imtis iš tikrųjų padėti vaikams/senukams/neįgaliesiems o ne rašyti, kad kažkas kitas turėtų padėti vaikams/senukams/neįgaliesiems. Mano pačios patirtis rodo, jog gyvūnų teisių aktyvistai beveik visada prisideda ar bent jau palaiko įvairias už žmogaus teises rengiamas akcijas :) Grįžtant prie kiaušinių temos, tikiuosi kad greitai visi, ne tik Rimi atsisakys tokia žiauria praktika išgautos produkcijos. Mes galim tikrai geriau!

Anonimas

Anonimas portretas
zmones surenka senukams milionus bet kiek iki nu patenka paklauskit zmones aukoja o kazkas uz tuos pinigus ulevoja girdejot api konservu ir kruopu bizni is seneliu pinigu po tos istorijos aukoju tiesiai seneliams i rankas nes pas lietuvi sazines jau neliko iskaitant ir kunigus

pirmam komentatoriui

pirmam komentatoriui portretas
jei sugebesi bet as tuo abejoju vakarais pabandyk pasnekinti savo galva gal ji tau kazka daugiau papasakos .

ir turek man sitiek proto ir drasos pareiksti kad

ir turek man sitiek proto ir drasos pareiksti kad portretas
po triju penkiu ar astuoneriu meteliu neprekiaus kiausiniais is visteliu kurios laikomos konclageriuose.

Giedrė

Giedrė portretas
Koks geras straipsnis! Ir šaunūs tie kauniečiai. Ypač smagu, kad vyresni žmonės palaiko. Pati žinau, kaip pas močiutę vištos mylimos ir prižiūrimos bei kokios jos būna gražios. Visiškai nepalyginama su žiauriais pramoniniais paukštynais...

Giedrius

Giedrius portretas
Šaunuoliai protestuotojai!

Petras

Petras portretas
Šaunuoliai, reikia skatinti keistis prekybcentriusį gerą pusę gyvūnams

Močiutė

Močiutė portretas
Šaunus jaunimas, vietoje to, kad tokią karštą dieną gulėtų paplūdimyje išvertę bambas, surengė puikią akciją. Matosi kad jiems ne dzin dėl to, kas vyksta Lietuvoje. Viskas buvo puikiai suorganizuota, geros skanduotės ir plakatai. Didžiuojamės jumis, jūs- Lietuvos ateitis, jautrūs, geros širdies žmonės, be korupcijos, melo ir apgavysčių. Išlikite visada tokie.

Agnė

Agnė portretas
Šaunuoliai!!

gabrielė

gabrielė portretas
o kas negerai našlaičiams ir senukams? jie ką tamsoje narvuose gyvena? jiems kasmet yra surenkami milijonai per labdaros akcijas... kuom tada valdžia turi pasirūpinti? tik savo sąskaitomis bankuose?

Irena

Irena portretas
šaunuoliai, labai palaikau! vištoms narve tikrai ne vieta. tikiuos, pavyks Rimi palenkti gyvūnų pusėn.

Bitė

Bitė portretas
Tai pasidalinam į dvi grupes, jus padėsiu senukam ir žmonėm, o mes - gyvūnams :)

Kovotojai uz vistu teises

Kovotojai uz vistu teises portretas
Gabriele neturi kuo uziimti gyvenime. Per mazai rupesciu gyvenime? Gal geriau naslaiciais ar senukais rupintis o ne vistomis.?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių