Eutanazijai kalytę į kliniką atvežusi kaunietė: čia patyriau tikrą košmarą

Ieva

Ieva portretas
Ai, o žmogeliams, kurie mus, savanorius, vis siunčia vaikų ir senelių vietoj gyvūnų gelbėti: Kai jūs patys savanoriausit "Carite" ar Vaikų dienos centruose, nuolat padėsit kaimynų neprižiūrimiems vaikams ir senjorams, aukosite pinigėlius, skambinsite globos įstaigoms, remsite juos daiktais, auklėsite, užsiimsite, vežiosite ar BENT KAIP NORS reguliariai padėsite kam nors kitam, išskyrus sau patiems, tada galėsime kalbėtis apie tai, kur kas turi verčiau savanoriauti. O iki tol, mielieji, visos šitos jūsų kalbos yra NIEKINĖS.

Anonimas

Anonimas portretas
Henrieta Romanova, ir Evaldas Diržinauskas... Kraupu, jei su jaučiančiais, kenčiančiais ir bejėgiais keturkojais dirba tokie beširdžiai žmonės, kaip Mockevičius, kuriems rūpi tik gaunami pinigai (dėl to tiek juos pats ir mini - ir apie nuolaidas, ir apie kainas, ir apie aukas pliurpia baisiai susidomėjęs), ir kurie neturi vertybių. Vertybių padėti, suprast, atjausti - dažnai ne tik gyvūną, bet ir jo šeimininką. Tokie žmonės neturėtų dirbti veterinarais, nes š gyvūną žiūri kaip į elementarų daiktą, ir jiems kalbos apie šio darbo suponuojamas vertybes atrodo paistalai. Kadangi institucijos, susijusios su gyvūnų priežiūra, kaip visada, yra visiškai neveiksnios ir apatiškos, tik mes, paprasti žmonės, galime tokius susnas kontroliuoti. Labai tikiuosi, kad Mockevičius praras ir tuos kelis klientus, kurie jam dar likę, ir joks gyvūnus mylintis protingas žmogus į jo kliniką neis. Bent jau aš tikrai pasistengsiu šią žinią paskleisti kuo plačiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Asmeniškai pažįstu tiek straipsnio autorę, tiek visą būrį Kauno veterinarų. Vilmantė savanoriauja jau daug metų ir dažnai tik savo pačios lėšomis gelbėja beglobius, sergančius gyvūnus, pro kuriuos kenčiančius praeiti nesugeba. Tai nei isteriškas, nei konfliktiškas, nei neadekvatus žmogus. Dažnai net pati ją esu mokiusi nebūti tokia susitaikančia su viskuo, pakovoti už savo teises, nors jos širdis pilna draugiškumo ir noro nesibarti su visais. O kabbant apie Mockevičiaus elgesį aš net neturiu žodžių... Kadangi pati esu savanorė, teko ne kartą migdyti nepagydomai sergančius ir besikankinančius gyvūnus. Normalus, humaniškas, jautrus veterinaras visada leis būti šalia ir išlydėti keturkojį į kitą pasaulį glostant jo galvą, kasant ausį, kalbant raminančius žodžius. Tie, kurie nėra pakankamai stiprūs pakelti šias akimirkas, nesiprašo būti šalia. Ir Kaune yra ne vienas nuostabus veterinaras, kuris tai puikiai supranta! Tai ir visas "Vetvilos" kolektyvas, su Gintaru ir Kristina priešaky, ir

visi tie

visi tie portretas
kurie čia piktinasi, kad gyvūnai atsieit svarbiau už žmonės, tikrai nepajudintų nė piršto, kad žmogui padėti.

cioce

cioce portretas
ne visi zmones verti didesnes meiles nei suo

Debilam komentatoriam

Debilam komentatoriam portretas
Dirbkit tinginiai jus asocialai, o ne rekaukis, kad benamiais esat su draugeliais, nezinau dar nei vieno zmogaus kuris budamas bent kazkiek darbingas butu benamis. Gyvunam nepavydekit durneliai jus.

Nika

Nika portretas
Nu jomajo..kazkokia marazmine boba su savo suneku svarbesne Kauno dienai uz vaikus. Kiek tarnybu privalejo komentuoti situacija. Ple...t nustokit sunekus mylet labiau nei zmones

Anonimas

Anonimas portretas
kas vyksta?nesusigaudot politikoj patys negudami nurodymų ką perašinėti .tai kad butų užpildytos eilutės rasot apie šunis, kas įra eutonazija?madingas nesuprantamas žodis. Neapsakoma meilė, gal tai išsigimimas, atveža nužudyti nori dar ir stebėti egzekuciją , vistiek žudyti atvežė man atrodo tai noras dalyvauti žudyme, o kalba apie neapsakomą meilę, kur meilė jūsų žmonėm mirštantiem iš bado ir ligų ,susidaro įspūdis mažiau pergyvenot kada mirė tėvai,vaikai ,dėl gyvuliukų kartu į krematoriumą .dar kartą kas vyksta, rašydami kas antrą dieną apie šunų,kačių ,pelių problemas norite nukriapti dėmesį nuo žmonių problemų,Jaigu ne api Rusus tai apie šunis,Parašykit apie benamius žmones,kas ir kuo padėjo o ne apie brangiai kainuojančias gyvuliukų medicinines paslaugas ,daugiau teigemo ,ir apie žmones, gal kas ir padės jiems, gal liks kas nuo gyvuliukų. Padėkit varkšam žmonėm!

BOBULE

BOBULE portretas
AR NE PER DAZNAI GYVUNAI TAMPA SVARBESNI UZ SENA ZMOGU.JUK SENAM LIGOTAM ZMOGUI DABAR RETAS KURIS GYDYTOJAS NORMALIAI TEIKIA PAGALBA. JEI SKAUDA -TAI DAR GYVAS ESI...

įsidėmėkit

įsidėmėkit portretas
ne užmigdymas, o nužudymas cheminių preparatų pagalba.Neapgaudinėkim savęs ir vadinkim daiktus tikrais vardais

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek daug triukšmo dėl kvailos isterikės. Jau vien šuns vardas Gritutė daug ką pasako....

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas priklauso nuo pacio daktaro,man uzmigdant kalyte jokiu bedu neturejau ,veterinorius suleido vaistus ,as su ja atsisveikinau ir jis paemes ant ranku mano kalyte isinese ,ir viskas.Sis ivykis jai liks visam gyvenimui ir bus sunku emociskai.

>As

>As portretas
taip, bet deja būna atvejų, kai tai reikia padaryti. Jei gyvūnas serga nepagydoma liga ir baisiai kankinasi, nebelieka nieko kito. Pažįstu kalytės šeimininkę, - tai puikus žmogus, atiduodantis begalę laiko ir jėgų silpnųjų, nuskriaustų gyvūnėlių gelbėjimui. Žinau, kad užmigdyti gyvūnėlį jai buvo labai sunkus sprendimas, bet kito nebebuvo.

Daktarai

Daktarai portretas
Daktarai ,na visi Vetinoriai ir tt. Lietuvoje yra muzmogeje ,jiems idek i kisene,tai tada ir savo liezuvi padailina ne tik "" buciuoja "" jau sunis ar kates.Jie be dvasiai antzmogiai,tik pinigas tik pinigas ! Nereikejo mokytis ant daktaro,kad esi antzmogis,reikejo kazkuo kitu ,kur "" sninga "" pinigais. Grubus ir seseles grubios,net baisu eiti ten,bet kai sergi,tiesiog PRIVERSTAS ! Nueik privaciai dantis iskyse ,amgeleliais tampa...slykstukai. Reikia buti zmogumi visur,be isimties. Nejaugi taip sunku..bet matomai sis vetinorius nemoka suleisti vaistu,kad adata patenka i skaudama vieta..fui..neikite zmones pas ta VETINORI..

As

As portretas
Gyvūno ,,užmigdymas” yra nužudymas. Kaip ir žmogaus ,,užmigdymas” taip pat nužudymas tik įvilktas į švelnesnį popierėlį, neva tai nieko tokio, pagalba, juk skauda, gaila. Kažin jei žmogui skauda galva ir jam pasiūlykim ,,užmigdyma” tegul nesikankina. Nuo kada žmogus sprendžia kam mirti o kam gyventi. Atsibuskite žmonės, nebūkite užslopinti ir užhipnotizuoti. Nužudymas ir lieka nužudymu atimant savališkai kito gyvybę. Kiek skirta tiek ir turi gyventi ar tai žmogus ar tai gyvūnas, nebūkit ,,teisėjais”, nebūkit ,,dievais” Dievas vienas ir tik Jis sprendžia kam ir kada mirti. Jei gyvūnas ,,užmigdomas” tai jis turėtu atsibusti, o po tokios procedūros neatsibunda reiškia jis nužudomas!!!

Praktikante

Praktikante portretas
Galiu tik pasidalinti prisiminimais kai atliekant praktika padejau veterinarijos gydytojui uzmigdyti suniuka, seimininkam nematant...turbut todel nepasirinkau gydomojo darbo. Neleido iseiti is patalpos man paciai apsiverkus, kai maciau kaip " ziauriai" daktaras elgesi. Todel niekada nepalikciau gyvuno, nes prie seimininku daktarai taip nesielgtu.

Kartojatės, gerbiamieji žurnalistai.

Kartojatės, gerbiamieji žurnalistai. portretas
Prieš mėnesį buvo analogiškas straipsnis...

daugeli veterinarijos kliniku

daugeli veterinarijos kliniku portretas
darbuotoju uzvaldes pinigu gobsumo jausmas.

kazkodel daugelis istaigu bijo

kazkodel daugelis istaigu bijo portretas
kad butu filmuojama VISKAS NUO PRADZIOS IKI PABAIGOS.Gal tada kai kas neverkslens kad tai perteklinis reikalavimas nes visi matys TIKRA TIESA.

O Dieve

O Dieve portretas
negalėčiau būt,kada mano mylimas gyvūnėlis žvelgia paskutinį kartą. Pati šeimininkė dar labai stiprių nervų. Bet ką gi daryt,reikia kažkaip nepagydoma liga šuneliui padėt visam laikui užmigt. Baisiausia prisiminus kaip šuniukas laukdavo namo grįžtančių šeimininkų,vienintelis net pastumus,subarus vėl ir vėl džiaugdavosi. Niekam keršto nejautė. Todėl labai gaila,kaip vaiko. Na o gydytojas manau atliko tai kas jam priklauso. Nebūtų gydytojas,jei stresuotų dėl kiekvieno prašančio užmigdyti savo šunelį. Papraščiausiai negalėtų dirbt tokio darbo. Nebūčiau žiūrėjus,kaip merdėja. Vistiek gi pabaiga ta pati,tik įvaranti streso. Jeigu neištveria nervai,geriau nematyti. O atvežė gi negydyti,bet padėti nesikankinti. Nematau gydytojo kaltės,tik šeiminikės per jėgą stebėti,neištverti ir po to dar priekaištauti. Nereikia būt jeigu negali. Ir be mūsų matymo bus padaryta ko ir prašoma.

To AS manau

To AS manau portretas
Tau tai nepriimtina.... Niekam neidomu kas TAU priimtina, o kas ne. Ne tavo suo, ne tavo reikalas koki varda jis turi. Nepatinka sunys, ar ju vardai tai ir neaugink jo, niekas per prievarta nevercia. O kaip kiti savus gyvunus augina ir juos myli ne tavo reikalas ir tavo nuomonie niekam neidomi.

ona

ona portretas
tai šis straipsnis spausdinamas pakartotinai ,ar nėra apie ką rašyti

AS manau

AS manau portretas
Suni pavadinti zmogaus vardu yra nepadoru.Gyvunas yra gyvunas ir kieme sauki suni atsisuka mergaite.Man tai nepriimtina.Nuomone,kad zmones visai nebemasto ir sunis lygina su zmonemis.Mylek ,bet ir saika turek.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių