Apie negeroves prabilusi mokytoja pastatyta prie gėdos stulpo

"Buvau neteisingai suprasta", "Netiesa", "Raštas neobjektyvus" – dažniausiai iš mokytojos A.Zimnachaitės skambėję atsakymai į jai sakomas pastabas. Vienintelis  susirinkime nuskambėjęs klausimas buvo: "Kodėl jūs man neleidote pasisakyti?"

Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad per J.Urbšio mokyklos bibliotekoje vykusį susirinkimą dalyviams pritrūko kantrybės iki galo išklausyti mokytojos A.Zimnachaitės dėstomus argumentus. Net jei mokytoja ir neteisi, sprendžiant problemą, siekiant aiškumo toliau bendraujant visi psichologai vienbalsiai patartų atidžiai išklausyti vieniems kitus.

Laiko limitą – 60 min. – susirinkimui skyrusi Kauno savivaldybės švietimo skyriaus atstovė I.Vitkauskienė, senkant paskutinėms minutėms, ragino visus paskubėti reikšti mintis, priminė, kad ilgiau dirbti būtų neproduktyvu.

Susirašinėjimas tęsiasi

"Teisingumas tik danguje", – ko gero, šis vieno iš mokyklos steigėjų atstovo kapeliono P.Picho pastebėjimas turėtų užgesinti ir vėl įsiplieskusias emocijas mokyklos bendruomenėje. Kapelionas nedviprasmiškai užsiminė ir apie tai, kad jei vienam asmeniui mokykloje viskas negerai, gal tam asmeniui reikėtų pagalvoti, ar verta pasilikti mokykloje.

"Norėčiau dirbti ir, kad man netrukdytų to daryti, kad nereikėtų atsakinėti į nuolatinius raštus", – savo lūkesčius susirinkimo pabaigoje spėjo išsakyti A.Zimnachaitė. Tačiau net ir šie lūkesčiai buvo sukritikuoti. Susirinkusieji priminė mokytojai, kad popieriniais raštais pagrįstą karą pradėjusi būtent ji pati. "Gavome barti už tai, kad tariamės žodžiu. Ėmėme fiksuoti. Kai susitarimai neveikia – renkamės fiksavimą", – susirašinėjimo būtinybę aiškino mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

Paliaubos, deja, nebuvo paskelbtos. Pasibaigus susirinkimui skirtam laikui, visi atsistojo pasirengę išsiskirstyti. "Ar tai reiškia, kad problema išspręsta?" – šis klausimas privertė trumpam stabtelėti susirinkimo dalyvius.

"Aš įsipareigojau padėti mokytojai susirasti kitą darbą", – susirinkimo maratone išsakytą mintį akcentavo Švietimo skyriaus atstovė. Susirinkimo dalyviai dar kartą apgailestavo, kad šitiek metų nepavyksta nutiesti dialogo tiltų.

O jau kitą dieną po susirinkimo mokytoja A.Zimnachaitė raštu išdėstė visus savo argumentus, atrėmė visas kritikos strėles ir paprašė vieno vienintelio dalyko: "Prašau leisti ramiai dirbti."NAUJAUSI KOMENTARAI

Laikas

Laikas portretas
Įdomiai gaunasi p. Ilona Vitkauskienė teisia kitus, kai tuo tarpu pati ne darbo metu užsiima nelegalia veikla - nuomoja NT ir negana to, apgaudinėja nuomininkus ir slapsto pajamas nuo mokesčių inspekcijos... Kur elementari etika? Ar tokiems kaip ši ponia leidžiama viskas?

c

c portretas
,, aš negalių suprasti šitos foto nuotraukos '' kur pirštais tas balta pukis pašėlusiais plaukais ant pakaušio rankos mostu dėsto mokytojai o ta tik žiūri ir bijo pasakyti žodi ,, o ten dar vienos rankos nagu nudažyto stovio pritarime ir kažin ką sako o tą moteris laiko savo protfeliuka susikuprinusi į kupra sulindusi bijo pila baimes ,kaip šitas komikas savo lygi rodo koks galingas net keli plaukai ant pakaušio ir tie pasišiausia pilnas nervus leidžia ,vyti ta demagogą iš tos šiltos kėdės juk matosi kad yra pensininkas eik miegoti leisk kėdė jaunai kartai, bet matote šitie ponai baisus elito profanai laikosi, ir dar nervus gadina vyti vyti vyti be kalbu lauk ,,, prie gėdos stulpo tos darmajedus statyti laikas,,,

Atsakymas

Atsakymas portretas
Ne.
VISI KOMENTARAI 112
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių