Advokatai kraupsta nuo „Būsto valdos“ savivalės

Jonas

Jonas portretas
UAB Būsto valda organizuoja kamino remontą už 2000,-€,nesutikome ir neleidome atlikti darbų.Nera suderinta su namo savininkais.Jie teigia,kad nusprendė Kauno miesto savivaldybė.Bet ne jos turtas tas namas keturių butų.Jus jai nepriklauso,turi savininkus.Sake, kad UAB Būsto valda pasirašiusi sutartį su Kauno miesto savivaldybe, tada apmoka ir moka tas ,su kuo pasirašyta sutartis.LRC kodekso straipsnis, susipažinkite su įstatymais jeigu jūs jų nežinote.

Xcfvg

Xcfvg portretas
1999 metais Kauno miesto savivaldybė leido atsirasti tokiem verslininkams kaip UAB Būsto valdos.Jie Kauno miesto rajonus pasidalino pagal nuožiūra, mažabučius namus pervardino daugiabučiai,nors rajono planuose, architektų plane ,aiškiai pazymeti rajonuose esami pastatų indeksai.Jie įvardino daugiabučiais, kad galėtų užvaldyti ir valdyti privačius namus , keturių butų namai niekada nebuvo todėl ir rajono plane pažymėta mažabučiais.UAB Būsto valdos veiklą privalo STT , FNTT,VMI sustabdyti veiklą ir tikrinti,nes paslaugos be sutarčių yra nelegali veikla, kodėl Kauno mieste ne vienodi verslo įstatymai verslininkams ?

Prancūzų g.14

Prancūzų g.14 portretas
Niekam tikusi ta būsto valda. Nesugeba per du mėnesius sutvarkyti apsemto rūsio. Atvažiavo avarinė pasižiūrėjo kad pilni lietaus šuliniai ir viskas tuo baigėsi. Jau du mėnesius viskas užlieta ir smarvė ir musės ir dumblas. Plius buvo prašyta išvalyti rūsy ir tas nevykdoma. O pinigus tai rinkt renka kas mėnesį. Administratorė namo išvis nebendrauja.

Rytis

Rytis portretas
Taigi krabo chebra

kaimynė

kaimynė portretas
Mes dėl renovacijos didelių priekaištų neturime.Mūsų namas renovuotas vienas iš pirmų 6 forte, bet namas turi išsirinkes namo atstovą ,oficialiai pagal visus teisės aktus ir Būsto valda labai klauso mūsų atstovo, nuolat tariasi ir visi ar po vieną gyventojai nelaksto pas administratorių ir nereiškia pretenzijų. Viskas daroma civilizuotai. Taigi čia jūsų problemos.Išsirinkite normalų turintį kompetencijos atstovą ir problemų daugiau kaip 80% atkris.Linkiu sėkmės brangūs kaimynai.

ir dar

ir dar portretas
Kodėl savivaldybės valdininkai uoliai gina šią kontorą klausimas visoms tarnyboms, ne tik gyventojams.

Tomas

Tomas portretas
O galvojate, kad M.Riomerio gatveje pastatai renovuoti gerai? 4,7, 19, 12, 31, Barsausko 87 ir 89...sita sudarankiu kontora uzdaryti reiktu, kompetetingu zmoniu ten nerasta..o apie renovacijos kokybe reiketu paklausineti zmoniu, visas organizavimas per antra gala...Siaures pr.75 ir aptariama nama mano ziniomis busto valda per savo nekompetencija pavelavo padaryti, kad gauti didesne kompensacija ir uz tai turetu atsakyti...

Ilythiiri

Ilythiiri portretas
>Patys gyventojai kalti, kad nekuria bendrijų ir į namų , jų aplinkos priežiūrą žiūri atsainiai. ... Kai 2/3 gyventojų pensininkai, sukurk bendriją kad gudrus. >Pusglusiams kurie rekia ant valdzios ar savivaldybes. Busto valda yra UAB. Kartoju dar karta UAB. ... Pilnagluši, pabandyk įkurti UAB būsto adminstravimui - sužinosi kad reikia specialaus savivaldybės leidimo kurį gauna tik savi ...

vienas klanas

vienas klanas portretas
Civinity +Būsto valda + Pastatų ūkio priežiūra ir + Pastatų meistrai. Keista,kad nepaminėti Pastatų meistrai,kurie priklauso Civinity.

Medziaga FNTT pasvarstymui.

Medziaga FNTT pasvarstymui. portretas
Prasidejus renovacijos darbams M Riomerio 9 name,gyventojai stverias uz galvu. Darbai atliekami ne pagal samata, nekokybiskai. Pav pagal samata turejo buti sudeti balkoniniai langai su atsidarymu sonuose,taciau sudejo aklinus. Is gyventoju pareikalavo papildo.ai sumoketi,kad butu sudeti tokie kangai,kokie priklause pagal projekta ir samata. Lziptinese pagal samata taip pat turejo buti atidaromi langai,taciau sudeti kas antras atidaromas langas. Buvo numatyta padaryti ventiliacijos angas,i samata jos itrauktos,taciau ju nepadare ir dar begales kitu netikslumu. Bijome,kad sio namo neistiktu toks pats likimas,kaip mineto Barsausko g.65-ojo namo. Klausimas kas turi kontroliuoti renovacijos darbus? Akivaizdu,kad kazkas dalinasi pinigais,kurie lieka sudejus pigesnes negu numtyta medziagas.Ar neturetu busto valdos machinacijomis susidometi atatinkamos tarnybos.

Oho

Oho portretas
Pusglusiams kurie rekia ant valdzios ar savivaldybes. Busto valda yra UAB. Kartoju dar karta UAB. Tai kokio b.... savivaldybei kistis i ta suda. Mokat uz neaisku ka tai ir mokekit.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Patys gyventojai kalti, kad nekuria bendrijų ir į namų , jų aplinkos priežiūrą žiūri atsainiai. Kaip sovietiniais laikais. Mano, kad ,,kažkas" ateis ir už juos padarys. Yra kvaili, tai ir tegul maitina visokias neaiškias įmones.

Įdomu butu sužinot

Įdomu butu sužinot portretas
kur nukeliauja mūsų visų pinigai , kuriuos mokam nuo pat pradžių atėjus gyvent, jau 40 metų gyvenam tame name, ir mokam kas mėn mokestį , kuris vadinasi taip: "NAMO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA", o tos namo tech.priežiūros nematom. Tai į kieno kišenė plaukia tie milijonai eurų. O kai reikia ar stogą remontuot, tai mokam pilna kaina. Jie nieko veltui nedaro už mūsų tuos surinktus pinigus per šitiek metų Namo Tech.priežiūrai.

Meras sako 'kaunas tvarkosi"

Meras sako 'kaunas tvarkosi" portretas
bet panasu kad su busto valda pati savivaldybe nesusitvarko,nors ja istatymas IPAREIGOJA priziureti namu administratoriu darba.

TARBLOKINES SIULES 'remontuoja'

TARBLOKINES SIULES 'remontuoja' portretas
Poliuretanas Šios termoputos skirtos techninei izoliacijai – vamzdynams, talpoms ir t.t. tai uždarų porų vandens garams nelaidi („nekvėpuojanti”) medžiaga. Tokiomis termoputomis apšiltintos sienos negali jose susikaupusios drėgmės išleisti į išorę, todėl poliuretano negalima naudoti sienų šilumos izoliacijai. Be to poliuretano termoputos besiformuodamos plečiasi su didele jėga. Nežiūrint visų šių trūkumų, atsiranda rangovų, sugebančių užmigdyti klientų budrumą ir įsiūlyti jiems pasinaudoti šia technologija sienų oro tarpų užpildymui.

PAGAL ISTATYMA BUSTO VALDA

PAGAL ISTATYMA BUSTO VALDA portretas
ATLIGDAMA NAMO REMONTO DARBUS TURI GAUTI PUSES NAMO GYVENTOJU RASTISKA SUTIKIMA,BUSTO VALDA NEGAVUSI PUSES NAMO GYVENTOJU SUTIKIMO KAIP IPAREIGOJA ISTATYMAS,ATLIEKA KASMETAI TARPBLOKINIU SIULIU REMONTA,SASKAITA 200 EURU BUTUI.TOKS SAVIVALDZIAVIMAS SU TARPBLOKINIU SIULIU REMONTU VYKSTA DAUGYBE METU.BE TO, UZ VISUS REMONTO DARBUS MOKESTI APSKAICIUOJA NUO BUTO KVADRATUROS,KUO DIDESNIS BUTAS TUO BRANGIAU MOKA. SI IMONE LUPA UZ DARBUS DVIGUBAI,PASIDOMEKIT LANGU IMONESE KOKIOS KAINOS LANGU KURIUOS LAIPTINESE DEDA BUSTO VALDA,NUSTEBSIT PERMOKAM.bUSTO VALDA,ATASKAITU UZ ATLIKTUS DARBUS NETEIKIA KLAUSYMAS ?KADA SIA IMONE 'BŪSTO VALDA" SUSIDOMES STT,FNTT IR KITOS TEISESAUGOS ISTAIGOS? PASISKAITYKITE KIEK KAUNO DIENOJE BUVO NUSISKUNDIMU DEL SIOS IMONES SAVIVALDZIAVIMO.

Tesin.

Tesin. portretas
Niekas negali ir neturi teisės paskyrti,skyrti privačių butų ,manų adminstratorius.Tai namo savininkų reikalas.LR CKodekso 4.84straipsnis yra neveikiantis ir neturintis galios pagal LR Konstitucija.Privatų turtą ar jo dalį prižiūri,juo rūpinasi patys butų savininkai,kištis pašaliniai žmonės neturi teisės.

Kaunietis

Kaunietis portretas
UAB Būsto valda,yra Klaipėtos vyrukų kontorą,kuri susitarusi su Kauno miesto savivalgybę, užgrobė privačių butų namų rajonus ,juos pasiskirstydami ,kad turėtų iš ko gyventi.Faktiškai niekas negali administruoti ,prižiūrėti namų bendras patalpas ir juos pačius be namų ,butų savininkų sutikimo.Sugalvojo sau pragyvenimo šaltinį ,tokiu metodu reketuoja kauno miesto butų savininkus.Per prievartą reikalauja jiems mokėti,tik neaišku už ką.Kada bus sustabdyta jų veikla ir išvyti iš Kauno miesto visi cyti vyti ir visokie Rubikonai ,Klaipėdos reketininkai.

Kometa

Kometa portretas
Tai kodėl žmonės skundžiasi ir pagalbos negali sulaukti iš savivaldybės naikinti reikia tą būsto valda kaip šitaip jie ką nori tą daro ir mūsų name ateina didelės sąskaitos nors renovacija nėra daroma kiekvieną mėnesį. prirašomas kad kažką darė mums reikia įrodymų ir čekių kad jie tiek sumokėjo.

idomiai cia sakyciau

idomiai cia sakyciau portretas
klimatas silteja, o sildome papildomai namus, dar istiklindami visus balkonus

Linas

Linas portretas
Nuu ir vagia. Vidury baltos dienos ir nesėdi. Ką veikia teisėtvarka?

klausimas

klausimas portretas
Gal yra kažkokių sąsajų tarp projektavuios, darbus vykdžiusios ir savivaldybės, kuri turi prižiūrėti būsto administratorius- gal buvę ir esami darbuotojai ir t.t. Labai labai keista, kad metai iš metų vien skundai ir niekas nesikeičia. Pati projektuoja, pati vykdo renovaciją, pati prižiūri, o visą procesą turinti kontroliuoti savivaldybė nieko blogo neįžvelgia ir siunčia teisman. Kol teismai pasibaigs, gali nelikti kaltų.

Baudžiama atsakomybė

Baudžiama atsakomybė portretas
Sunku pasakyti kas,bet valstybėje kažkas turi įsikišti ir likviduoti Būsto valdą. Ji jau eilę metų taip dirba visame Kaune. Sulaukti iš jų atsakymą į oficialų registruotą raštą - naivu. To nesulaukdavau per 6-9 mėnesius. Nors rašydavau pakartotinus priminimus. Advokatai turėtų žinoti, gal STT, gal ekonominė policija, bet kažkas turi Būsto valdą likviduoti, o jos vadovus patraukti baudžiamojon atsakomybėn už svetimo turto pasisavinimą.

Būsto valda von

Būsto valda von portretas
SAVIVALDYBĖ privalo atkreipti dėmesį į pastovius gyventojų skundus dėl BŪSTO VALDA veiklos,pinigų grobikai, daugiabučio gyventojai vasarą moka tiek pat kiek žiemą su šildymu,pastoviai tūkstančius priskaičiuoja už menkaverčius "darbus", pvz, už perdegusių 3 elektros lempučių pakeitimą laiptinėje priskaičiavo 140 eur, ir tos neaiškios lemputės perdegė po 2 mėn.Arba už rūsio "išvalymą" vienoje iš 4 laiptinių priskaičiavi 1500 eur ir išskirstė viso namo gyventojams

Žinom juos

Žinom juos portretas
Mūsų name jie automatizavo šiluminį mazgą už 6000 eurų...padarė tik pusę darbų, pinigus visus susisėmė...toliau rankomis sklendes sukinėti reikia...savivaldybėje Kauno m. skyrius, kuris turi juos kontroliuoti, šaiposi:duokite į teismą

vaizdelis

vaizdelis portretas
Šis namas pavyzdys nevykusio projektavimo ir nekokybiško darbo. Vien išvaizda primena nebaigtą statybą. Nei spalva, nei apdaila nedera su bendru aplinkiniu vaizdu. Balkonai atskira tema, langai durys primena nebaigtą statinį. Norėtųsi verčiau nugriaut, Mokėti 1,6 mln už namo sudarkymą absurdiška. Projektavusios ir renovavusios bendrovės turėtų patekti į didžiausių brokdarių sąrašą ir tapti nepageidaujamomis renovacijos procese.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pirmojo pasiūlymas konkrečiausias,patikimiausuas.Nereikia numirėlių už kosmines sumas prikeldinėt,nes antra tiek tikrai nepragyvens.

jhjhjh

jhjhjh portretas
po tokių darbų, dar kažkas gali norėti renovuotis? Ir taip vyksta beveik visur. Čia turėtų Valstybė vykdyti griežtą priežiūrą, o ne gyventojai, nes jų balsas į dangų neina.

taip

taip portretas
Kaina kaip naujo namo. Apgavystė ši renovacija, Norėtųsi asmeninės projektuotojų ir vykdytojų atsakomybės.

Kol tylit

Kol tylit portretas
Tol bustas ir ples,nes jie pelno siekianti imone,reik ju atsisakyti,mano nuomone

Oi, klaida!

Oi, klaida! portretas
Ten ne 80 eurų, bet 800 eurų už atliktus bute santechnikos darbus, ir išdalino visiem namo gyventojam tuos 800 eurų. Jo bute keitė vamzdžius tai jis pats ir turėjo susimokėt.

Būsto Valda-aferistų gauja

Būsto Valda-aferistų gauja portretas
Ir kokia teisę turi Būsto valda išdalint mokesčius visiem namo gyventojams, kai kuriame nors bute keičiama santechnika, tai kodėl tas buto savininkas pats nesusimoka 80 eurų už jo bute atliktus santechnikos darbus, bet išdalina visiem namo gyventojam, tai ar čia ne koks blatas-susitarimas, kad už jį sumokėtu namo gyventojai. Būsto valda neleidžia ir vasara žmonėm atsikvėpt nuo mokesčių, mokėt ir mokėt reikia už nežinia ką, o darbų sugeba prirašyt, kad tipo tą ar aną darė.

Nieko nepadarysi, jau tokia dalia

Nieko nepadarysi, jau tokia dalia portretas
norinčiujų renovuotis. Kiekvienas renovuotas namas turi dar daugiau broko, negu buvo nerenovuotas, iš 1000 renovuotų namų, tik 1 namas atliktas kokybiškai, o visi kiti su didžiausiais brokais. Štai kodėl negalima sutikt kad sugadintu namo, jau 100 kartu geriau gyvent nesudarkytam name ir nemokėt bankam po 20 tūkstančių eurų nuo buto , tai jau geriau dar dasidėt prie šitų 20 tūkstančių ir nusipirkt naują būtą. O šiaip tai geriausia butu griaut pasenusius namus, ir jų vietoj statyt naujus, kaip Maskvoj griauna chruščiovkas.

Kaunas

Kaunas portretas
Mes patys leidome tuos parazitus sau ant kuprų užkrauti visiems- aktyvūs,bendraujantys gyventojai kūria bendrijas,o likę šeria šitas blakes.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių