Dešimt faktų, slypinčių Raudondvario dvaro drabužinėje

O kokia diskusija

O kokia diskusija portretas
Kažkam pramušė pavydas :)))) Kokios įspūdingos putos :))))

svarbu

svarbu portretas
Kas iš SAVŲ socdemų parašė pagiriamąjį raportą? Apie Liną Čekanauskienę mažai kas geli gerai atsiliepti. Jos juk žinios - pusę prisigalvoja, kitą pusę iš lapelio paskaito važiuodama ir tai ne visada aiškiai paskaito, užsienio kalbos jokios nemoka, na tik rusų. Ji visur lenda ir rėkia , pati nežino dėl ko ir visiems vadovaut nori. Labai žemo intelekto moterėlė ir tiek. Tegu į istorinius įvykius nelenda ir visiems bus gerai. Geriau kokį mokslininką tegu pasikviečia papasakoti apie Raudondvario dvaro kultūrą.

nesvarbu

nesvarbu portretas
Lina Čekanauskienė yra atestuota Valstybinio turizmo departamento gidė, beje, pirmos kategorijos. Jei kam kyla klausimų dėl išsilavinimo, patikėkite, visi atestuoti gidai turi aukštąjį išsilavinimą, ir dažnai, ne vieną specialybę, mokantys ne vieną užsienio kalbą, sukūrę/ apsigynę bent kelis teminius, autorinius maršrutus. Liną pirmą kartą sutikau kelionės laivu "Tolstojus" iš Kauno į Kulautuvą metu, senai, gal prieš 8 -ar daugiau metų. Buvo miela klausytis apie pakaunės miestelius....Galiu pasakyti, kad ji pastoviai ieško įdomybių, labai kūrybingai pateikia informaciją, tik geri atsiliepimai iš turistų, lankančių Raudondvario dvarą. .....Įtariu, Lina, kad skaitysit komentarus ( gidams visad rūpi, kaip klientai vertina jo darbą ) Tad nenukabinkti nosies, Jūs - stipri, valinga ir žavinga! Sėkmės!

2

2 portretas
Na matot tokia jau Makūno pakalikų kultūra atsiskleidė, tur būt iš zonos rašinėja , kam dar į galvą ateitų taip "išraiškingai" rašyti. Bet manau, kad čia pačios Čekanauskienės braižas, labai jau stilius atitinka jos lygį, pamišus šiaip bobelė, rėksnė ir isterikė, kiek teko susidurti, tai daugiau nesinori ir kitiems nepatariu. Juk galima su išsilavinusiu ir protingu žmogum į ekskursiją nuvažiuoti.

Tvartukas

Tvartukas portretas
Konservatoriai pratrydo, dvaro pavydi... Turit juk Lansbergio tvartelį

Taigi

Taigi portretas
Tau, Pravieniškių profesoriau, reikėtų įkišti galvą į tą Raudondvrio tualetą. Tai būtų gera kultūros istorijos pamoka. Beje, kultūra ir prasideda nuo tokių dalykų, kaip rūbinė, tualetas. Tik ar tu gali tsi suprasti, jei esi įpratęs triesti kur papuola. Štai kad ir dabar. Niekingas baily!

zzz

zzz portretas
Taip visur tik profanai, todėl tokia bekultūrė ta mūsų šalelė tapo. Jeigu jau bet kas gali apie dvarų kultūrą pasakoti ir tokiam svarbiam kultūros objekte nedirba nei vienas specialistas, ką ir kalbėti apie Makūno lygį, pasidarė balių rezidenciją ir jaučiasi amžinu valdovu. Ne veltui per LTV ,laidoje Radzevičium ir Starkum , tą "gidę " Čekanauskienę parodė pristatinėjančią dvaro tualetus, o atvažiavusiai mokslininkei, docentei, toji bobelė, net prasižiot neleido. Vis kratėsi ten su nusmukusiu peruku. Kiek galima kęsti tokį ,socdemų žargonu tariant , "bespredielą"?

4

4 portretas
Reikėtų profesionalių darbuotojų Raudondvario dvare, deja valdant merui, dirbti priimami tik partiniai draugai...Ta Čekanauskienė neturi istoriko ar meno srities išsilavinimo, tai ir rašyti ką ji ten paisto kvaila.

zk

zk portretas
kas tos bobos?

Taigi

Taigi portretas
Lina Čekanauskienė yra nuostabi gidė. O tu, asile, tikriausiai Pravieniškių universitetą baigei?
Anonimas portretas
O KOKĮ IŠSILAVINIMĄ TURI TA ČEKANAUSKIENĖ - DVARO TUALETŲ GIDĖ?

Haris

Haris portretas
Tikros gražuolės, smagu žiūrėti nuotraukas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių