Quantcast

Penkios programėlės, kurias naudinga turėti kiekvienam moksleiviui ar studentui

  • Teksto dydis:

Nors vasaros linksmybės baigėsi, naujų mokslo metų pradžia neprivalo būti kankinanti.

„Telia“ rekomenduoja 5 programėles, kurios palengvins mokymosi procesą ir paįvairins rutiną.

„Vyraujanti nuomonė, neva išmaniosios technologijos apsunkina mokinių gyvenimą, juos blaško ir mažina produktyvumą, nėra visiškai teisinga – svarbiausia kaip tos technologijos naudojamos. Juk telefone yra ne tik žaidimai ar socialinių tinklų programėlės – apstu aplikacijų, kurios gali atnešti daug naudos, pavyzdžiui, padėti susiplanuoti dieną ar išmokti matematikos formules“, – teigia produktų ir paslaugų vadovas Robertas Žudys.

„Telia“ ekspertas siūlo išbandyti 5 aplikacijas, pagelbėsiančias moksleiviams bei studentams dienas leisti produktyviau ir dirbti efektyviau.

Miegaliams – „AlarmMon“

Net jei mokyklos ar studijų nekantraudami laukiate, rytais prisiversti pramerkti akis ir išlipti iš lovos – daugeliui sunki užduotis. Ši programėlė sukurta tiems, kurie mėgsta išjungti žadintuvą ir grįžti į sapnų karalystę. Naudojant ją, žadintuvo skambutis išsijungs tik įveikus vieną iš daugelio trumpų, linksmų žaidimų. Aplikacija, pilna mielų animuotų personažų, ne tik padeda prasikrapštyti akis, bet ir pateikia tos dienos orų prognozę. Ši programėlė praskaidrins rytą ir padės dieną pradėti linksma gaida. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“ .

Pritrūkusiems organizuotumo – „myHomework Student Planner“

Jei nesate linkę užsirašyti namų darbų ar artėjančių atsiskaitymų ir juos nuolatos pamirštate, ši aplikacija – kaip tik jums. Joje visas užduotis, kurias turite atlikti, galite pasižymėti ir surūšiuoti pagal pamoką, pavadinimą, datą ar svarbą. Galėsite pamiršti tas nemalonias akimirkas, kuomet jau patogiai gulėdami lovoje prisimenate, jog rytojui turite parengti temos pristatymą – ši aplikacija atsiųs priminimus apie artėjančias užduotis. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“.

Norintiems dirbti efektyviau – „Forest“

Ar esate pagalvoję, kiek darbų galėtumėte nuveikti per dieną, jei nuolatos netikrintumėte savo išmaniojo telefono? „Forest“ motyvuos dėmesį blaškančias veiklas palikti nuošaly. Vienu geriausių būdų įveikti priklausomybę nuo telefono vadinama programėlė leidžia sodinti skaitmeninius medžius, kurie auga tol, kol programėlė neišjungiama. Jeigu naudojamos kitos aplikacijos, medis miršta. Atsakomybė, kurią naudotojai jaučia už savo virtualius miškus, motyvuoja juos dėmesį skirti tik atliekamam darbui, o už tai duodamus skaitmeninius apdovanojimus galima iškeisti į tikrus medžius, sodinamus besivystančiose šalyse. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“ .

Laužantiems galvą dėl matematikos uždavinių – „Photomath“

Jeigu skaičiai nėra jūsų stiprioji pusė, o pamatę matematikos namų darbus susimąsto net tėvai, ši aplikacija išgelbės jus nuo tiksliųjų mokslų sukelto galvos skausmo. Su kamera nufotografavę norimą uždavinį gausite visą jo sprendimo eigą ir atsakymą – beliks visa tai išsinagrinėti ir patiems išmokti spręsti. Juk kontrolinio ar egzamino metu šios programėlės nepanaudosite. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“ .

Norintiems tapti poliglotais – „Duolingo“

Kad ir kaip bebūtų gaila, dažnam užsienio kalbų pamokos, dėstomos mokykloje, neduoda norimų vaisių ir viena to priežasčių yra nuobodulys. Su „Duolingo“ mokantis kalbą jus apims azartas – pamokos yra pateikiamos žaismingoje formoje ir užima vos keletą minučių per dieną, o motyvaciją nesustoti suteikia varžymasis su draugais. Programėlė siūlo 32 kalbų kursus, vienas iš jų – netikra populiariojo HBO televizijos serialo „Sostų karai“ valyrų kalba! Neapleisti mokslų skatins ir kasdien programėlės siunčiami priminimai. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“ .



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių