Astrologinė prognozė rugpjūčio 13-19 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu iš peties paplušėti, jei privalote neatidėliodami atlikti kai kuriuos reikalus. Jei turite sveikatos problemų, užsirašykite pas gydytoją. Neblogas metas romantiškiems pasimatymams. Per Žolinę ir savaitgalį bus daug kalbų apie tolimas keliones, įdomias pažintis, galimą bendradarbiavimą, ateities planus. Galbūt pakeliausite. Seksis teikti mielus siurprizus artimiesiems ir vaikams.

JAUTIS

Savaitės pradžioje vilios nuotykiai, žaidimai. Ieškodami malonumų būsite išradingi ir apsukrūs. Tikėtina, kad jūsų viltis pateisins patinkantis žmogus. Kita vertus, pajutę pigią pramogą, galite pasielgti neatsakingai. Dėl naujovių, rimtų pertvarkų po Žolinės tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais. Tiktų remontuoti buitinę techniką ar ją įsigyti. Seksis kūrybinis darbas, pasipils gerų idėjų, pasiūlymų iš kūrybingų asmenų.

DVYNIAI

Palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose ar juose palaikyti savo vaikus. Turėsite vikriai suktis, jei esate susijęs su pramogų verslu, meno sfera. Jei kils įdomių sumanymų ar jų išgirsite iš artimųjų, stenkitės pagalvoti apie realizavimą, pasiseks. Savaitgalį galite gauti naudingą patarimą ar pasiūlymą sudalyvauti vestuvėse, varžybose ar kt.

VĖŽYS

Sugebėsite naudingai sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Visgi tam tikrų nesusipratimų gali kilti dėl kelionės, reklamos, komentaro ar interviu. Galbūt kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti ar keisti, tobulinti savo ūkio, sodybos, namų erdvę. Bendraudami su artimaisiais daugiau šypsokitės, o ne kelkite emocingas scenas. Po Žolinės tikėtini ypatingi įspūdžiai, romantika, siurprizai.

LIŪTAS

Šią savaitę tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, transportu. Neblogas metas tiek verslo, tiek kitokiems susitarimams. Mėginkite tartis dėl įsidarbinimo ar geresnių darbo sąlygų, keiskite įvaizdį, jei kažkuo esate nepatenkinti. Tačiau darbo ir kitas sutartis laiku ir tvarkingai įforminkite, kad nekiltų nereikalingų problemų. Neblogai būtų laisvomis nuo darbo dienomis išvykti į trumpą kelionę, ekskursiją, festivalį ar pan.

MERGELĖ

Savaitės pradžia bus kupina veiklos ir emocionalių kalbų. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstų iliuzijų. Būkite šiek tiek kuklesni. Galite tikėtis ir naudingo pasiūlymo. Malonia staigmena gali nustebinti jums neabejingas asmuo. Stengsitės pagražinti namų ar nuosavos žemės valdos aplinką, ką nors remontuosite. Savaitgalį galite sulaukti svečių arba patys vyksite paviešėti pas gimines.

SVARSTYKLĖS

Kils noras bendrauti, skirti pasimatymus, lepinti save ir artimus žmones maloniais ir gražiais dalykais. Dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Įmanomas netikėtas laimėjimas arba praradimas, kuris išeis į naudą. Po Žolinės ir savaitgalį apetitas brangiems daiktams bei paslaugoms dar labiau išaugs. Tačiau, jei patys užsiimate verslu, gali žymiai padidėti pajamos, padaugėti naudingų užsakymų.

SKORPIONAS

Teks pasirūpinti daugybe reikalų. Pildysis kai kurie jūsų troškimai. Tačiau saugokite piniginę ir vaikus, augintinius. Regis, jums rūpės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas. Jeigu trokštate pailsėti nuo darbo ar asmeninių santykių, pagalvokite, kaip galėtumėte maloniai praleisti laiką, paatostogauti. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Artėjant savaitgaliui fortūna jums vis plačiau šypsosis.

ŠAULYS

Gana sklandžiai bendrausite net su tais, kuriuos manėte esant konservatyvius, netolerantiškus. Tai, kas atrodė painu ir sudėtinga, dabar gali tapti aišku. Kuo daugiau bendraukite. Pasikvieskite draugų į svečius, surenkite pikniką, skirkite pasimatymus, eikite į renginius, rungtynes, vykite į ekskursijas. Tik labiau saugokite piniginę. Po Žolinės galite pasijusti kiek pavargę nuo šurmulio, žmonių draugijos.

OŽIARAGIS

Tikriausiai seksis įgyvendinti planus, susijusius su studijomis, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti sena meilė ar draugystė. Iš patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus. Jeigu atostogaujate, pamirškite varginančius reikalus ir tiesiog pailsėkite. Įdomiau leiskite laisvalaikį. Neatsisakykite susitikti su senu pažįstamu ar gerbėju. Galbūt iš jo gausite puikų patarimą ar pasiūlymą.

VANDENIS

Galimos asmeninių santykių permainos arba išryškės problemos, susijusios su kelione, studijomis, kūrybiniais planais. Aktuali bus ir pinigų tema. Tikriausiai pastebėsite, kad gana neatsakingai išlaidavote, skolinotės. Vertėtų skirti laiko plėsti akiratį, gilinti užsienio kalbos žinias. Nuotaika pagerės, jeigu atsiras galimybė pakeisti aplinką, Žolinę ar savaitgalį praleisti nekasdieniškai. Būsite nusiteikę bendrauti.

ŽUVYS

Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Turėtų sektis, jeigu užsiimate verslu, apskaita, draudimu. Nebus sunku susitarti dėl finansavimo, jei jau buvote pradėję kažką daryti. Palanku ieškoti vienokios ar kitokios paramos. Partnerystės srityje būkite kantrūs, korektiški, kurkite romantišką aplinką. Jūsų troškimai tada gali pradėti pildytis. Artėjant savaitgaliui daugės ypatingo polėkio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Kada gerą Kauno dieną baigsit teršti šarlatanų šaradomis.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių