Astrologinė prognozė lapkričio 26–gruodžio 2 d.

AVINAS

Šią savaitę būsite gana nenuoseklūs ir tuo varginsite kitus. Galbūt nerimo sukels šeimos narių problemos. Visgi dažniau būsite nusiteikę smagiai, seksis reklamos, turizmo, pramogų verslo ir kūrybinė veikla. Patiks vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Gali pavykti įgyvendinti seną svajonę, užsisakyti norimą kelionę. Artėjant savaitgaliui, teks atlikti daugybę darbų. Labiau parūps sveikatos ir grožio procedūros.

JAUTIS

Tikriausiai teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, daug dėmesio skirti finansų, nekilnojamojo turto sričiai, šeimos verslui. Galbūt teks ką nors pavaduoti ar dėl ko nors aiškintis. Be nerimo suksitės tik tose srityse, kurios jums kasdieniškos ir įprastos. Didžiausio pasitenkinimo ir net naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Artėjant savaitgaliui, norėsis pramogų. Tačiau polėkį gali stabdyti pinigų stoka.

DVYNIAI

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, nes neatidumas ir skubotumas gali atnešti nuostolį. Pasistenkite darbe išlikti disciplinuoti, santūrūs ir dalykiški. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Pravartu pasinaudoti gauta informacija. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau jūsų laiko reikalaus šeima, artimųjų aktualijos. Viską jautriai imsite į širdį. Pasistenkite atsipalaiduoti.

VĖŽYS

Šią savaitę verslo, darbo reikaluose būsite aktyvūs, jausite kolegų palaikymą, autoriteto augimą. Neabejotinai atsiras ir pavyduolių, kurie neatsisakys pakišti jums koją. Pasistenkite nesivadovauti emocijomis. Tikėtinos piniginės kompensacijos, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai. Gana palanku tvarkyti reklamos, buhalterinius, komercinius, tiekimo reikalus. Gali kilti minčių, ką ir kaip pakeisti savo gyvenime.

LIŪTAS

Šią savaitę ypač domėsitės kultūriniais ir pažintiniais renginiais, šou verslo naujovėmis bei gandais. Būsite nusiteikę apmąstymams, kūrybai. Tikėtina, kad palaipsniui daugės romantiškų vilčių, noro sakyti komplimentus, intriguoti. Regis, pasitikėsite savimi ir savo daromu įspūdžiu. Artėjant savaitgaliui, mintis vis labiau užvaldys materialinės gerovės, pirkinių, pinigų, skolų bei stabilumo klausimai.

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų iniciatyvoms gali nepritarti kiti asmenys. Jie garsiai oponuos, kritikuos. Nederėtų dėl to širsti – kai kada iš šalies geriau matomos spragos. Seksis veikla, reikalaujanti įkvėpimo, intuicijos, užuojautos. Tikriausiai kils svajonių dėl šeimos, nuosavybės, tačiau nerimą kels sveikata ir galimas artimo žmogaus nepritarimas. Verta argumentuotai įtikinėti. Artėjant savaitgaliui, susidursite su išsisukinėjimu.

SVARSTYKLĖS

Seksis reikšti mintis žodžiu ir raštu, imti bei teikti interviu, reklamuoti, publikuoti ir pan. Pažįstamas žmogus ar tarpininkas gali pateikti viliojamą pasiūlymą, pranešti svarbią žinią. Visgi netrukus gali paaiškėti, kad ne viskas atitinka faktus. Artėjant savaitgaliui, vis labiau norėsis nuošalumo, ramybės. Tarp aplinkinių jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų. Galite įsivelti į užkulisines intrigas. Nė vienoje srityje nepersistenkite, neskubėkite.

SKORPIONAS

Šią savaitę kai kurie dalykiniai, verslo, mokslo reikalai turėtų pajudėti į priekį. Būsite darbštūs, pareigingi ir stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama. Regis, neišvengsite kontaktų su senais pažįstamais, draugais, verslo klientais. Jūsų emocijas audrins dominantis asmuo. Stengsitės jam padaryti įspūdį, tačiau gali būti ne taip paprasta. Artėjant savaitgaliui, jus gali kiek nuvilti gerbėjas ar mylimas žmogus, vaikai.

ŠAULYS

Padaugės kontaktų su švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas. Turėsite galimybių pademonstruoti kompetenciją, principingumą. Galite sulaukti dėmesio iš įtakingų asmenų, pakils jūsų autoritetas. Gana sėkmingai klostysis reikalai, susiję su užsieniu, kultūra, teise, politika. Tačiau gali kilti nenumatytų problemų dėl sveikatos ar technikos. Prieš savaitgalį ims tykoti klastos, nesusipratimai.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikriausiai teks konsultuotis su specialistais, skubiai tvarkyti socialinius, medicinos, transporto ar verslo reikalus. Nesistenkite padaryti daugiau nei šiuo metu galite. Gali būti, kad veltui švaistysite laiką, nežinodami, ko konkrečiai imtis, tarsi klaidžiodami migloje. Pravartu pasikliauti intuicija, gali pasitarnauti ir konfidenciali informacija. Ši savaitė jus gali išgydyti nuo iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu.

VANDENIS

Su partneriais, kolegomis, vadovybe vertėtų apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Dabar palanku megzti pažintis, tarpininkauti, aiškintis nesusipratimus, eiti į konkursus. Sunkiau judės skolų, mokesčių klausimai. Sudarydami sutartis, gerai išanalizuokite jų sąlygas. Jeigu galite palaukti, tai kol kas nepatartina investuoti, skolinti, veltis į dalykines ar finansines avantiūras.

ŽUVYS

Savaitė žada ir šilto, ir šalto. Neverta sėdėti sudėjus rankas, nes galima atsikratyti dalies senų rūpesčių. Galbūt gausite darbo pasiūlymą. Visgi atidžiai žiūrėkite, po kuo pasirašote, su kuo sutinkate, kokią techniką eksploatuojate. Padarytos klaidos gali atnešti rimtų nuostolių. Saugokitės traumų, ugnies. Jeigu būsite kompetentingi, ištikimi gyvenimo draugui, laikysitės priimtų taisyklių, neliežuvausite, tai išvengsite staigmenų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių