Astrologinė prognozė lapkričio 19-25 d.

AVINAS

Šią savaitę imkitės ilgai atidėliotų darbų. Susitarkite dėl susitikimų, kuriems pristigdavo laiko ir noro. Šiek tiek pasistengę sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos, sutvarkyti nuosavybės ar finansinius dokumentus. Savaitės vidurys žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis sveikata, ieškoti uždarbio šaltinių. Deja, galite sužinoti kažką, kas pakirs pasitikėjimą artimu žmogumi. Savaitgalį nusimato netolimų išvykų, pramogų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje bus sunku laviruoti tarp noro tinginiauti ir būtiniausių pareigų. Norėsite rasti vietelę, kur galima nors trumpam pabūti vienumoje. Galbūt vargins prastesnė savijauta, jausite keistą silpnumą. Nuo trečiadienio ims daugėti ir energijos, ir sėkmės. Galite gauti naudos iš komercinių operacijų, sandorių. Regis, lengvai atsidursite dėmesio centre. Savaitgalį jums reikės ramybės, komforto, jaukios aplinkos.

DVYNIAI

Nesunkiai seksis užmegzti pažintis, sudaryti sutartis. Svarbu, kad tie susitarimai būtų prasmingi ir nenukreiptų nuo teisingo kelio. Neblogas metas socialinei veiklai, meninei kūrybai. Tačiau jei tikitės iš kitų žmonių daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, nuoskaudos neišvengiamos. Galimi barniai dėl pažiūrų skirtumo, pinigų, pareigų pasiskirstymo. Savaitgalį norėsis pramogų, malonumų, bet tam galbūt gailėsite pinigų.

VĖŽYS

Gali išryškėti dalykai, kurių anksčiau nepastebėjote. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti. Savaitės viduryje galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Artėjant savaitgaliui, venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių ar kitokių darbų. Turėsite gerą vaizduotę, tad galite kūrybingai padirbėti protinės, meninės veiklos sferoje. Saugokitės infekcijų ir traumų.

LIŪTAS

Šią savaitę galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, projektu, arba pakvietimą į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Regis, demonstruosite savo kūrybines galias ir pasitikėjimą savimi bei ateities perspektyvomis. Vis dėlto derėtų būti santūresniems, nedalyti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Savaitės pabaiga žada susitikimus su draugais. Nusimato pažinčių, nuotykių, renginių, pramogų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikėtinos derybos, finansiniai sandoriai. Turite būti racionalūs, atidūs, nemėginkite apeiti įstatymų. Bendraudami nesiremkite išankstine nuomone. Savaitės vidurys gana palankus susitikti su užsieniečiais, organizuoti renginius, seminarus. Artėjant savaitgaliui daugės įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Neeikvokite tuščiai energijos, jeigu matote, kad jūsų nesupranta ir nenori suprasti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio į gyvenimą bei tarpusavio santykius. Neatsiribokite nuo kitų žmonių, nesielkite arogantiškai ar ekstravagantiškai. Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan. Savaitės pabaigoje šauniai atitrūksite nuo rutinos, jei nueisite į parodą, paskaitysite gerą knygą.

SKORPIONAS

Šios savaitės kai kurie įvykiai gali kažkaip sietis su praeitimi arba ateityje kartosis dabartiniai. Galite atrasti tai, ką buvote praradę. Darbe būsite gana veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai. Arba tiesiog grįšite prie nebaigtų dalykų, vėl spręsite senas problemas, aiškinsitės tuos santykius, kurie buvo tarsi įstrigę. Savaitgalį pravartu apsitvarkyti aplinką, namus. Be gailesčio išmeskite nereikalingus daiktus.

ŠAULYS

Jausitės reikalingi ir įvertinti, nors dėl to galite puikuotis. Gali trūkti romantikos ir nuotykių. Jeigu tik turėsite laiko, pravartu daugiau pasportuoti, pajudėti. Augančiai kartai turėtumėte skirti didesnį dėmesį. Tikėtinas susirūpinimas dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio. Gali būti pareikalauta daugiau tvarkos bei disciplinos. Darbo ar kituose reikaluose gali susikirsti jūsų ir partnerių nuomonės bei interesai.

OŽIARAGIS

Būsite labai jautrūs aplinkai, linkę greitai susinervinti. Labiau nei būti viešumoje ar dirbti jums norėsis leisti laiką su šeima, rūpintis buitimi, vaikais. Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau tik galėjote įtarti arba svajoti. Galite atrasti naują pomėgį, užsiėmimą. Savaitgalį pravartu pasirūpinti naminių augintinių ir savo įvaizdžiu, sveikata, grožiu. Jūsų antroji pusė gali reikalauti daugiau dėmesio.

VANDENIS

Šią savaitę galite sudaryti verslo sandorį, gauti svarbios informacijos. Seksis įtaigiai kalbėti, improvizuoti, daryti įspūdį. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus. Galbūt domėsitės techninėmis, ūkinėmis prekėmis. Savaitės pabaigoje nersitės iš kailio, stengdamiesi šį tą nuveikti arba vaikydamiesi malonumų, tad kažko galite nepastebėti šeimoje. Galbūt artimas žmogus nekaip jaučiasi ir jam reikia dėmesio.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Būsite nusiteikę šiek tiek rizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, technika, verslo investicijomis, šeimos gerove. Miklus bus jūsų liežuvis, tad turėtų pavykti susitarti dėl kažkokio užsakymo ar informacijos. Regis, sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Artėjant savaitgaliui, vis sunkiau seksis suderinti darbo ir šeimos reikalus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių