Astrologinė prognozė lapkričio 12-18 d.

AVINAS

Šią savaitę būsite praktiški, organizuoti ir stengsitės aprėpti, gauti daugiau, nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar metodus, imtis neatidėliotinų reformų. Padidės aplinkinių reiklumas, kuris gali užgauti jūsų ambicijas. Svarbu to neparodyti ir protingai išlaviruoti bendraujant. Artėjant savaitgaliui, įvykę pokalbiai leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos.

JAUTIS

Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis aktualijomis, turto ar pelno dalybomis. Naudingų konsultacijų galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų. Visgi kai kurie jūsų norai gali neatitikti galimybių. Užgrius nenumatytų darbų ar atsakomybės našta. Artėjant savaitgaliui, daugės susitikimų su draugais. Tikėtini kvietimai į renginius, visuomenines akcijas ir atrakcijas.

DVYNIAI

Savaitė žada daugiau naudos, pagarbos bei meilės, tik svarbu laiku atlikti būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinti skolas. Visgi daug kam iš jūsų abejotinos pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Finansinių ar seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu jų neprovokuosite. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą. Savaitgalį labiau rūpės darbai nei pramogos.

VĖŽYS

Gali kilti problemų asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti. Tikriausiai neišvengsite kontaktų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Savaitgalį jus domins kelionės, kultūriniai renginiai, muziejai, parodos. Noriai klausysitės keliavusių žmonių įspūdžių ar patys jais dalinsitės.

LIŪTAS

Darbe galimos reformos, naujovės. Tačiau darbo krūvis dėl to nesumažės, ir tai kels įtampą. Tam tikrą pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Galimas teisinis procesas, derybos. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Šiuo metu labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus ir interesus. Savaitgalį kils pagunda gausiai išlaidauti.

MERGELĖ

Viskas bus gerai, jeigu jums nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių jausmus, mintis. Jaudinamų įspūdžių suteiks meilės ar aistros objektas. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų ir kolegų palankumą. Reikėtų labai saugoti sveikatą. Artėjant savaitgaliui, gali didėti įtampos bendraujant su antrąja puse. Konfliktas gali įsiliepsnoti dėl pavydo, melo, skirtingo požiūrio.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie paaštrėjusias asmenines problemas. Kils idėjų, susijusių su būsimais dalykiniais ar verslo planais, namų aplinkos modernizavimu, įvaizdžio keitimu. Taigi, darbo rezultatai turėtų džiuginti, bet to paties negalima pasakyti apie meilės ir vaikų reikalus. Daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Savaitgalis ne itin palankus dirbti su technika.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sugebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti reikalingą informaciją. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Emocijas gali užgauti šeimos nario priekaištai ar pavydas. Tikėtina žaisminga meilės intriga, pramoga. Nestatykite ant kortos viso, ką turite. Savaitgalį nepagailėkite dėmesio vaikams, šeimai.

ŠAULYS

Aktyviai bendrausite, mokysitės ir tvarkysite su verslu, informacija susijusius reikalus. Galite išplėsti naudingų pažinčių ratą, užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo, vertėjavimo. Jeigu aktualu, nedelskite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių. Atsakingai vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Įdomių išgyvenimų teiks meilė.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku prisitaikyti, nusileisti. Be pykčio, arogancijos galite pasiekti daugiau, nei manote. Tikriausiai sulauksite pasiūlymų, susijusių su galimu pasipelnymu. Nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių, suteikti pagalbą. Šį savaitgalį atsiras bendrų reikalų su artimos aplinkos žmonėmis.

VANDENIS

Savaitės pradžioje norėsis nieko neveikti, tačiau atrodo, kad to padaryti nepavyks – atsiras rimtų reikalų. Jeigu įmanoma, neapsikraukite svetimomis problemomis ir įveikite pavojingą pagundą. Saugokite dokumentus, raktus, techniką, pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata. Nuo savaitės vidurio jums neblogai seksis dalykiniai, verslo, komerciniai, nuomos reikalai. Savaitgalį sieksite komforto, domins įvairios prekės.

ŽUVYS

Savaitė turėtų būti gana prieštaringa. Galite išgirsti neblogų pasiūlymų iš draugų, pažįstamų. Regis, tuo pasinaudoti trukdys jūsų skeptiškas požiūris, išankstinės nuostatos arba užkulisiniai žaidimai. Tikriausiai jausite slaptas pinkles. Neaiški situacija, negalėsite apsispręsti, o tai kels neramių minčių. Tačiau jokie realūs nemalonumai negresia, jeigu nemėginsite kažko siekti neteisėtais būdais ir neprovokuosite konfliktų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių