
Nuo birželio pabaigos į Vilniaus oro uostą svečiai iš Reikjaviko, Islandijos sostinės, galės atskristi tiesioginiu skrydžiu.

Vilniaus oro uoste daugėjant keleivių, paslaugų teikėjų konkurencinė kova turėtų palengvinti jų dalią.

Pirmadienio rytą Vilniaus oro uostas su džiaugsmu sutiko pirmuoju tiesioginiu skrydžiu iš Sankt Peterburgo atvykusio lėktuvo delegaciją.

Didžiausia Rusijos skrydžių bendrovė „Aeroflot“ sekmadienį pradeda skrydžius iš Maskvos Šeremetjevo į Vilniaus oro uostą.

Vilniaus oro uosto muitinės pareigūnai pirmadienį S.P., atskridusio iš Vietnamo, bagaže surado egzotiškų suvenyrų – gyvačių ir skorpionų užpiltinių.

Aviakompanija „Wizz Air“ nuo gegužės 27 dienos atidarys naują tiesioginį reguliarųjį skrydį iš Vilniaus į Stavangerio miestą pietų Norvegijoje.

Keleivių srautas Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) nuo praeitų metų reguliariai auga.

Vilniaus oro uosto pasieniečiai sekmadienį sulaikė reisu iš Londono per Rygą grąžintą 29 metų vyrą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Vilniaus oro uoste muitininkams trečiadienio vakarą įkliuvo du Kirgizijos piliečiai, tikėjęsi nedeklaravę į Lietuvą įvežti per 60 tūkst. eurų.

Pristatydamas 2011 m. veiklos rezultatus Vilniaus oro uosto generalinis direktorius T. Vaišvila prognozavo, kad nuo kitų metų įmonė gali pradėti tikėtis pelno.