Peršokti prie turinio


Balandžio 10 d. "Posh" klube svečias iš Latvijos


Temoje nėra atsakymų

#1 mkay

mkay
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

26 kovo 2009 - 09:05

„Posh“ klube svečias iš Latvijos

Balandžio 10 dieną, artėjant dar vienam ilgam šventiniam savaitgaliui, sostinėje įsikūrusio klubo “Posh” erdvę okupuos šviežias, visad žaismingų ir stilingų C Sounds Dj’s renginys „New Faces“, skirtas tiems, kurie pasiilgo naujų veidų Vilniaus klubuose. Šį kartą visiems teks nuryti stiprią ir galingą House muzikos dozę, net su 4 diskžokėjais, kurios užteks iki Gegužės 8 dienos, kuomet „Posh“ klube Jūsų lauks dar šviežesnis ir jau beveik vasara kvepiantis renginys po palmėmis.

Kalbintas vienas iš renginio organizatorių Dj M-Kay (Julius Česnakauskas) teigė, jog tai bus vakarėlių ciklo „New Faces“ pirmasis renginys ir kurio svečiu buvo pasirinktas kaimyninės šalies diskžokėjas bei prodiuseris Ratz Lukas. „Šis vaikinas moka valdyti šokių aikštelę bei visus priversti šokti iškėlus rankas į viršų visą naktį“ – savo įspūdžiais apie svečią dalinos M-Kay.

„Ratz Lukas, tai žmogus, kuris jau daugiau nei 10 metų stebina klubinės kultūros gerbėjus savo puikiais grojimo įgūdžiais ir ne ką prastesniu muzikiniu skoniu, tačiau yra retas svečias Lietuvos klubuose ir tai lėmė mūsų pasirinkimą”- komentavo Dj Lee, Posh klubo rezidentas bei C Sounds Dj‘s komandos narys.

Ledenginio Pete Tong įvertintas

Prieš keletą metų įkūręs renginių organizavimo agentūrą „Discoteq“ Ratz Lukas savo setais jau spėjo pavergti visų didžiausių Latvijos klubų lankytojų ausis ir širdis. Ne ką mažesnį įspūdį daro ir tai jog šis diskžokėjas dalinosi scena su tokiais grandais kaip Hoxton Whores, Benjamin Bates, Andrea Bertolini, Fuzzy Hair, Matt Cooper, Oliver Lang, Jupiter Ace, Paul Darey, Scott Lummes, Timo Garcia, o jo kompiliacija „Global weekend“ ne kartą skambėjo legendinio Pete Tong laidoje „Fast Trax“ bei pasiekė topo „Bedroom Bedlam“ viršūnę surinkus daugiausiai balsų.
Renginio metu svečias žadėjo atnešti tikrą pavasarišką gaivą ir nuotaikingą House muzikos siautulį saulės pasiilgusiems lietuvaičiams, o ypač seksualiosioms lietuvaitėms.

Geros nuotaikos ir muzikos nepagailės ir Lietuviai

Be Ratz Lukas, kokybiškos ir pavasariškai žaismingos House muzikos porciją kiekvienam klubinėtojui išdalins puikiai pažįstamas Dj Mikas bei vakarėlio šeimininkai C Sound Dj’s.

Su skrajute iki 24:00 val. 10 LT, vėliau 15 LT. Be skrajutės 25 Lt.

Iki greito susimatymo;)
Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0