Peršokti prie turinio


Kūrybinės industrijos, kas tai? Kodėl Lietuvai tai aktualu?


Temoje atsakymų: 2

#1 algirtas

algirtas
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

10 spalio 2008 - 01:14

Kūrybiškas žmogus yra šaltinis, kuriuo naudojasi kitos industrijos. Tačiau patys architektai, režisieriai, žurnalistai, marketingo specialistai ir visi kiti kūrėjai, nesupranta, kad būtent jie yra varomoji progreso jėga ir nereikalauja pagarbos, kuri jiems priklauso.     Reikia kad žmonės suprastų, toleruotų ir stengtųsi realizuoti, kuri naujas idėjas, nes kitu atvėju Lietuvai kelio į ateitį nėra, mes paprasčiausiai nespėsime reaguoti į pokyčius. Pasaulį apėmus ekonominei krizei, gyvenime, versle reikia ieškoti kitokių, naujų išeičių. Vienas iš svabiausių dalykų, galinčių padėti visuomenei išsilaikyti – žmonių kūrybiškumas. Jo svarbą pasaulis jau suprato: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vakarų Europos šalyse kūrybinių industrijų plėtrai skiriamas didžiausias dėmesys, jos darbuotojai gauna didžiausius atlyginimus. Deja, Lietuvoje talentingiausi žmonės pamirštami, jų nevertina valstybė, verslininkai, savo svarbos dažnai nesupranta net jie patys, o juk būtent iš idėjų, kurios gimsta kūrybingų žmonių galvose, atsiranda progresas. Neturime galimybių konkuruoti su kitomis šalimis gamtiniais resursais ar dideliais žmogiškaisiais ištekliais, tačiau talento, kūrybiškumo lietuviams tikrai netrūksta. Reikia tik jį tinkamai paskatinti, vystyti, investuoti į vietas, kurios suteiktų žmonėms galimybę išsakyti, dirbti, užsidirbti ir įgyvendinti novatoriškus užmojus.  

Taipat startuoja jaunimui skirtas renginys ,,Keisk įpročius”.   Pagrindinės renginio idėjos yra susijusios su tuo, kad jaunas žmogus negyventų tik šia diena ar savo mokyklos (universiteto) problemomis, tačiau žvelgtų globaliau: protingai rinktųsi prekes, atsakingai rūšiuotų ir tvarkytų atliekas, stengtųsi jas išradingai panaudoti ir tiesiog keistų kasdienius savo įpročius.  Štai keli sumontuoti klipai iš renginio vykusio Spalio 9:

1. http://www.youtube.com/watch?v=tGwfiEKsLwI

2. http://www.youtube.com/watch?v=dzWbNQOg-ZY

3. http://www.youtube.com/watch?v=tTIcH80fU7o



#2 edziukas

edziukas
  • Nariai
  • 40 Pranešimai:

19 spalio 2008 - 01:10

na, kad Lietuvoje kūrybingi žmonės nuvertinami, tai čia faktas kaip blynas.

#3 svoloth

svoloth
  • Nariai
  • 48 Pranešimai:

29 sausio 2011 - 07:31

Kad suprasti kas ko vertas paciam reikia buti sio to vertam. Musu elita sudaro tie, kurie turi svogeriu arba istenge kazka pavogti ar atimti.
Seo



Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0