Peršokti prie turinio

Sutuoktinių vaidmenys

Temoje nėra atsakymų

#1 n.caiko

n.caiko
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

10 spalio 2008 - 04:37

Sveiki!

Pastaruoju metu tampa vis labiau pastebimas perėjimas nuo tradicinės patriarchalinės šeimos modelio prie egalitarinio, labiau vertinančio individo autonomijos principą. Atsirado daugybė naujų “šeimyninio gyvenimo” formų bei išraiškų, kurios yra priimtinos šiuolaikiniame pasaulyje.  Keičiasi šeimos kūrimo laikas, motyvacija, lūkesčiai, kinta tarpasmeninių santykių kontekstas. Jaunimas yra suinteresuotas pirmą įgyti tinkamą išsilavinimą, darbo patirtį. Bandydamas adaptuotis prie naujų sąlygų, šiuo periodu racionaliau renkasi gyvenimo kelią, neskuba kurti šeimos kol neįsitvirtina profesionalios veiklos sferoje ir nesukuria normaliam šeimos gyvenimui ir vaikų ugdymui reikalingų sąlygų. Keičiasi ir sutuoktinių vaidmenys jau susikūrus šeimą.

Šiuo metu atlieku tyrimą, kuriuo pagalba noriu nustatyti kokią įtaką vaidmenų pasiskirstymui šiuolaikinėje šeimoje daro užimtumas vadovo pareigose. Aš specialiai sukūriau šitą  temą forume...kadangi Jūs esate tie žmonės kurie gali man padėti, nes jus esate joje suinteresuoti. Tema yra labai aktuali visiems mums. Kas Jūsų namų ūkyje atlieka pagrindinius vaidmenis auklėjant vaikus, gaminant valgį? Jeigu Jus domina tokie klausimai - atsakykite į klausimus pateiktoje anketoje ir padėkite man atskleisti kaip gi pasiskirsto vaidmenys šiuolaikinėse šeimose.

Pridėtas failas(-ai)

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0