Peršokti prie turinio

smartai

Temoje atsakymų: 29

#1 Dobis

Dobis
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

14 liepos 2008 - 12:08

nuo kiek metu galima vairuoti smarta

#2 nepolitikas

nepolitikas
  • Nariai
  • 1.128 Pranešimai:

14 liepos 2008 - 12:38

CITATA(Dobis @ 2008-07-14 13:08) <{POST_SNAPBACK}>
nuo kiek metu galima vairuoti smarta

manau, kad kaip ir kiekvieną automobilį

#3 Dobis

Dobis
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

14 liepos 2008 - 12:41

o tai as girdejau kad nuo 14

#4 v.vacka

v.vacka
  • Nariai
  • 133 Pranešimai:

16 liepos 2008 - 02:01

CITATA(Dobis @ 2008-07-14 13:41) <{POST_SNAPBACK}>

Na tikrai abejoju. kad nuo 14 metu.. biggrin.gif

#5 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

19 liepos 2008 - 10:55

CITATA(Dobis @ 2008-07-14 13:41) <{POST_SNAPBACK}>

Turbut is panasaus amziaus sakytojo ir klausei, geriausiu atveju smartas papuola i b1 kategorija, o gal net sunkesnis todel arba nuo 16m arba nuo 18m kaip normalu auto.
"You stand on the beach and taste the salty smell of the wind that comes from the ocean, and inside you feel the warmth of never ending freedom, and on your lips the bitter, tear - soaked kiss of your lover. [...] In heaven that's all they talk about -the ocean - and how wonderful it is. They talk about the sunsets they have seen. They talk about how the sun turned blood-red before it set. And they talk about how they felt when the sun was loosing its power, and the cold that was coming from the ocean, while the rest of the fire was still glowing."

#6 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 01:21

Na jeigu 14 metų vaikus leistų į kelią, trečias pasaulinis karas keliuose kiltų.

#7 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 01:37

CITATA(Sauliukas @ 2008-07-22 14:21) <{POST_SNAPBACK}>
Na jeigu 14 metų vaikus leistų į kelią, trečias pasaulinis karas keliuose kiltų.

Ivaziuoja i kanors apsibliauna, apsisnargliuoja ir pas mamyte pabega.
"You stand on the beach and taste the salty smell of the wind that comes from the ocean, and inside you feel the warmth of never ending freedom, and on your lips the bitter, tear - soaked kiss of your lover. [...] In heaven that's all they talk about -the ocean - and how wonderful it is. They talk about the sunsets they have seen. They talk about how the sun turned blood-red before it set. And they talk about how they felt when the sun was loosing its power, and the cold that was coming from the ocean, while the rest of the fire was still glowing."

#8 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 01:45

CITATA(TOMAZZ @ 2008-07-22 14:37) <{POST_SNAPBACK}>
Ivaziuoja i kanors apsibliauna, apsisnargliuoja ir pas mamyte pabega.

Na įvažiuoja į prabangų Lexus ir ką???

Aplamai automobilį reiktų leist vairuot nuo 21 metų,, bet čia jau kita tema, na o sugrįžtant prie temos, man tie automobiliukai kaip žaisliniai atrodo ir pasitikėjimo nekelia.

#9 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 02:14

Ne be reikalo vokietijoje autobane neleidzia su smartu vaziuot, nes furos nupucia.

#10 Gmail

Gmail
  • Nariai
  • 526 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 02:33

CITATA(TOMAZZ @ 2008-07-22 15:14) <{POST_SNAPBACK}>
Ne be reikalo vokietijoje autobane neleidzia su smartu vaziuot, nes furos nupucia.

bet pastebejau Smarto viena privaluma, kai dabar kiemai uzgrusti masinu ir vakare po  darbo vos randi koki tarpeli pasistatyt, o cia atvairuoja Smartas ir ,,ikisa" i siaura tarpeli  biggrin.gif net galvos sukt nereikia, jis visad tilps...  laugh.gif

#11 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 02:48

CITATA(jollita @ 2008-07-22 15:33) <{POST_SNAPBACK}>
bet pastebejau Smarto viena privaluma, kai dabar kiemai uzgrusti masinu ir vakare po  darbo vos randi koki tarpeli pasistatyt, o cia atvairuoja Smartas ir ,,ikisa" i siaura tarpeli  biggrin.gif net galvos sukt nereikia, jis visad tilps...  laugh.gif

Kolkas dar telpu kieme, nereik tokio karucio.

#12 Vilija

Vilija
  • Nariai
  • 583 Pranešimai:

22 liepos 2008 - 07:33

CITATA(TOMAZZ @ 2008-07-22 15:48) <{POST_SNAPBACK}>
Kolkas dar telpu kieme, nereik tokio karucio.

Cituoju kolegą "smartai man net taburetės statuso neturi..." smile.gif
Mano nuomone yra subjektyvi :) Ir ji gali keistis, priklausomai nuo argumentų.

#13 v.vacka

v.vacka
  • Nariai
  • 133 Pranešimai:

23 liepos 2008 - 11:00

Aš ir manau, kad mašinytė turi mamtytis ant kelio biggrin.gif na kaip ir Fiat Uno ir pan.. nepatinka man toki,, smile.gif

#14 Vilija

Vilija
  • Nariai
  • 583 Pranešimai:

23 liepos 2008 - 08:44

CITATA(v.vacka @ 2008-07-23 12:00) <{POST_SNAPBACK}>
Aš ir manau, kad mašinytė turi mamtytis ant kelio biggrin.gif na kaip ir Fiat Uno ir pan.. nepatinka man toki,, smile.gif

Tiesa pasakiu, ta mažyte mašinytė mane autostradoj savaitgalį apdėjo...  unsure.gif  gėda prisipažint, bet.. Važiavau 140 km/h, o toji kai nešė man pro šoną...  blink.gif  net sureaguot nespėjau. Tikriausiai skriejo dėl to, kad vėjo nebuvo  sleep.gif

#15 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

23 liepos 2008 - 08:50

CITATA(vilija @ 2008-07-23 21:44) <{POST_SNAPBACK}>
Tiesa pasakiu, ta mažyte mašinytė mane autostradoj savaitgalį apdėjo...  unsure.gif  gėda prisipažint, bet.. Važiavau 140 km/h, o toji kai nešė man pro šoną...  blink.gif  net sureaguot nespėjau. Tikriausiai skriejo dėl to, kad vėjo nebuvo  sleep.gif

Asilas uz vairo buvo, jei taip leke.

#16 Vilija

Vilija
  • Nariai
  • 583 Pranešimai:

23 liepos 2008 - 08:52

CITATA(TOMAZZ @ 2008-07-23 21:50) <{POST_SNAPBACK}>
Asilas uz vairo buvo, jei taip leke.

Taigi vėjas ten papūstų stipriau į šoną ir apvirstų jis..

#17 qwe

qwe
  • Nariai
  • 852 Pranešimai:

25 liepos 2008 - 09:55

"Automobilio masė 720 kg, maksimali - 980 kg. Smart turi pažemintą svorio centrą, kas sumažina riziką automobiliui apsiversti dideliuose posūkiuose."

Manau stiprokas vejas turetu but smile.gif Beto turint omenyje, kad tai masina miestui tikrai viskas ten su ja normalu

#18 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

25 liepos 2008 - 12:07

CITATA(qwe @ 2008-07-25 10:55) <{POST_SNAPBACK}>
"Automobilio masė 720 kg, maksimali - 980 kg. Smart turi pažemintą svorio centrą, kas sumažina riziką automobiliui apsiversti dideliuose posūkiuose."

Manau stiprokas vejas turetu but smile.gif Beto turint omenyje, kad tai masina miestui tikrai viskas ten su ja normalu

Bet fura vaziuodama 100 gali nupusti. Jei vaziuojant 1,5t masina kai fura pro sona pralekia pasijaucia gusis.

#19 Snaiperis

Snaiperis
  • Nariai
  • 649 Pranešimai:

25 liepos 2008 - 12:38

Kiek teko autobamuose Vokietijoje važinėti, tikrai mačiau ne vieną Smart'ą. O ir šiaip esu važinėjęs kurį laiką šiuo auto, tikrai ganėtinai smagi mašinytė, mitai yra kad ji dėžutė, žinoma, tai dvivietis automobilis, bet saugumo prasme yra tikrai saugesnis nei iš šono atrodo, saugesnis už daugumą dabar riedančių Lietuvoje automobilių, važinėjant nejutau valdymo problemų ir tariamų vėjo gūsių iš stambiagabaričių mašinų. Tad nereikia nevažinėjus taip kalbėti apie automobilį.
Bėgsi nuo snaiperio - mirsi pavargęs!

#20 Gmail

Gmail
  • Nariai
  • 526 Pranešimai:

25 liepos 2008 - 01:23

CITATA(Snaiperis @ 2008-07-25 13:38) <{POST_SNAPBACK}>
saugumo prasme yra tikrai saugesnis nei iš šono atrodo, saugesnis už daugumą dabar riedančių Lietuvoje automobilių,

kuria prasme jis saugus? kai bet kada gali isirezti tau i nugara?  nors zinoma, nuo likimo nepabegsi, jei jau skirta bus tai ir traukinyje sededamas nukentesi...

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0